Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline euridike blogger
Avatar
3490 příspěvků moje polička 11. června 2017 21:16
Reakce na Krehutka:

... tak v tomhle ohledu nejsi prvni, koho mam na svedomi... ale zatim si nikdo nestezoval /kupodivu/... Budu se tesit na Tvoje dojmy... 

Online blackviolet
Avatar
3324 příspěvků moje polička 11. června 2017 22:02

Une Nuit Nomade/Une Nuit à Montauk: Memory Motel 

Kdybych si někdy nechala udělat parfém na míru, tak by asi mohl vypadat nějak takto.

Dala bych do úvodu špetku svěžího bergamotu a do srdce parfému moje nejoblíbenější složky -  trochu květin, hlavně tedy kosatec a taky karafiát, tím se nedá nic pokazit a květinovou složku trochu okoření. Dále čokoládové pačuli s pár zrníčky z vanilkového lusku. A co mám ještě na vůních ráda? Určitě trochu mechu, několik tabákových listů se špetkou kouře, třeba takových, jaké se mi líbí v EdP Volutes, a chybět nesmí ani jemný kožený tón. Voilà.  A ... děkuji, Annick, že jsi tu práci udělala za mě.

Online blackviolet
Avatar
3324 příspěvků moje polička 11. června 2017 23:06

Une Nuit Nomade/Une Nuit à Montauk: Rose America

Pláž na břehu Atlantiku, někde na Long Island v Hamptons nebo v Montauk, v bílém ranním světle pozdního jara. Domy se zahrádkami  jsou odděleny od pláže písečnými dunami. V zahrádkách rostou keře růží, těch s ovocně malinovou vůní, a jejich velké růžové hlavičky na dlouhých stoncích se pohybují  ve slaném  větru od moře. Když je omyje sprška s kapkami slané mořské vody, ulpí na nich malé krystalky soli. Vůni růží doplňuje mošusové semínko a jemně vanilkový otočník.

Offline euridike blogger
Avatar
3490 příspěvků moje polička 12. června 2017 09:28

ODEUR 53 /Comme des Garcons/

Bylo mi řečeno, že tohle bude ideální parfém pro mě - protože jsme oba velmi chladní... Nesouhlasím. Tedy nesouhlasím s tím, že je tento parfém chladný. Ani omylem. Je prostě jen... jiný. Čistý a zářivý. Strohý. Syntetický. Ale v rámci takto vymezeného žánru je v podstatě dokonalý. Cítím chladný kov, latex a lak, ale taky zimní vítr a vodku s tonikem. A všechno je to tak čiré a zářivé - jako diamant... Podle mě je to moderní, futuristický a lehce industriální unisex. 

/Bjork - All Is Full of Love/

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 12. června 2017 13:07

secretions magnifiques

Na testování této vůně jsem sbírala odvahu, pocit se téměř vyrovnal tomu, co pociťuje mladá slečna, ktará má jít na svou první ženskou prohlídku, protože...co si budem povídat, kolem Secretions Magnifiques se vznáší tolik rozporuplných reakcí, nevíte co čekat a máte strach, aby to s váma neseklo. Upřímně...se mnou to teda málem seklo. Jako když se vám útržkovitě promítají výjevy z těch nejděsivějších zážitků a ve spirále se točí ve vaší mysli, až se z nich stane jeden velký děsivý sen. Je mi 12 let, do bílé vany tečou proudy krve z nosu, sraženiny kloužou po kovovém povrchu a mně se hlavou honí jediné slovo: UMÍRÁM! Sestřička v naškrobené uniformě, která voněla bílým mýdlem nese kovovou misku s nástroji. Vypalování cévek v nose bolí. A ten divnej zápach krve a kovu? Čert ho vem, protože ono to hlavně hnusně pálí! Nemůžete se hnout a myslíte, co asi dělají ostatní holky o prázdninách...

Je to pryč, ale ten nechutnej tampon tam musí zůstat. Jdu spát, ale ve snu mě honí obrovská kedlubna se skalpelem. Bolí mě uši, oslňuje mě divné světlo. Všude jsou rezavé železní postele a oprýskané zdi. Chci odsud pryč! Když vyběhnu ven z děsivého labyrintu, srazím se s duhovým jednorožcem, který se směje mému vyděšenému výrazu. Zamává mi a rozplyne se v barevnou páru. Tak tohle je ten konec dětství...

Offline euridike blogger
Avatar
3490 příspěvků moje polička 12. června 2017 13:21
Reakce na Luna:

... no z Tve recenze /a z Tveho zazitku/ by meli Antoine Lie a Etienne de Swardt radost, protoze presne tohle chteli... 

Online blackviolet
Avatar
3324 příspěvků moje polička 12. června 2017 13:22
Reakce na Luna:

Teda, to je drama. Četla jsem to jedním dechem. 

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 12. června 2017 13:26
Reakce na euridike:

No, aspoň někdo by měl radost. Mně se normálně klepou ruce ještě. 

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 12. června 2017 13:30
Reakce na blackviolet:

Ano, bylo to tehdy drama, opravdu se to stalo a myslela jsem, že končím. Takže už vím, jak asi vypadá minuta před smrtí. A kdybych ještě dodala, že v té koupelně jsem na sobě měla tričko s nápisem 2 Unlimited... No, vážně, tahle vůně, to je skoro jak vyvolání Satana...uf!

Offline alibi blogger
Avatar
3958 příspěvků moje polička 12. června 2017 13:58
Reakce na Luna:

jako příběh - skvělý, jako zážitek - ani náhodou.

a zkoušet "secretions magnifiques" raději nebudu, bůhví jaký horor by se vybavil mě :)

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 12. června 2017 14:14
Reakce na Luna:

Teda, taky jsem to přečetla jedním dechem! Takovou vůni bych spíše čekala u té značky Blood Concept 

Offline euridike blogger
Avatar
3490 příspěvků moje polička 12. června 2017 15:26
Reakce na alibi:

... treba bys pri zkouseni mela vetsi stesti /a uplne jiny "zazitek"/ - jako wendulka a ja... 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. června 2017 16:35
Reakce na blackviolet:

Taky mi minulý týden přišel newsletter, ale čekala jsem, až co na ně budeš říkat ty, takže jsem na vzorky upadla až včera. Těším se.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. června 2017 16:40
Reakce na Luna:

Chápu, že pro tebe to asi příjemný zážitek nebyl, ale jak už psala euridike , přesně o tomhle Secretions Magnifiques je.

Akorát my jsme s euridike asi fakt trochu ujetý, že nám se to i líbí.

Omlouvám se za toho sraba, za tohle si rozhodně zasloužíš body za odvahu - taky jsem to přečetla jedním dechem.

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 12. června 2017 17:01
Reakce na wendulka:

Kdyby na mě tak strašně nevylezla ta krev, tak třeba by to taky nebylo tak zlý, ale já mám z krve panickou hrůzu a tady je fakt cítit hodně. Náznak kytičky jen lehce, jinak teda ten zminovanej sex ani náhodou, to bych jinak nemohla mít dvě  děti kdyby to bylo takový!  

edit: Po x hodinách vylezla jodova tinktura a ten krvavej obvaz stále cítím. 

Online blackviolet
Avatar
3324 příspěvků moje polička 12. června 2017 17:03
Reakce na wendulka:

 právě díky tomu newsletteru jsem opět zabrousila na jejich stránky a viděla ty novinky. Poukázka na 10 euro se bude při objednávce hodit. 

Offline alibi blogger
Avatar
3958 příspěvků moje polička 12. června 2017 17:27
Reakce na euridike:

Třeba ano. Dnes jsem konečně vyzkoušela Russian Tea a mé obavy byly zbytečné. Je Boží. Černý čaj, a kožená bunda sušená u ohniště. Mám po čem toužit. A to je dnes slunce a vedro, někde jsem četla že je lepší v zimě. Och ach.

Offline euridike blogger
Avatar
3490 příspěvků moje polička 12. června 2017 18:12
Reakce na wendulka:

Akorát my jsme s euridike asi fakt trochu ujetý, že nám se to i líbí.

 ... presne tak...   

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 12. června 2017 18:22
Reakce na alibi:

No, vidíš, Libu, strašák Ruský čaj...:) Neříkala jsem to?

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 12. června 2017 18:27
Reakce na alibi:

 A cítíš tam i toho koně ve stáji? Já bych na něj přísahala ( ale až na úplný závěr).