Kabelky...

05. dubna 2015 07:40
Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 13:56

milacka možno niečo podobné, ale trúfam si povedať, že moja je krajšia

táto je podobná

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 14:02

Daridari ďakujem, zaujímavá koža.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 14:03

milacka Idem skúsiť odfotiť moju, len som mizerný fotograf

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 14:06

milacka moja 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 14:08

Daridari náhodou dobrá fotka. Červený strapec tam bol? Kabelku oživil

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 14:14

milacka Áno bol tam a fakt je to taká veselá kabelka aj keď je čierna. Ale čo sa týka praktičnosti, je fakt bezkonkurenčná, vďaka priehradkam viem presne čo kde mám, pomerne veľa sa tam zmestí, lebo je celkom široká. Ešte aj šoférovať v nej môžem, vôbec nezavadzia

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 14:22

Daridari aj ja šoférujem s kabelkou

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 14:39

milacka jej tak nie som sama

ale táto je jedna z mála, s ktorou sa to dá. Väčšina musí ísť dole, čo je celkom makačka, keď mám kapucu

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 17:05
Reakce na Hanka H:

slniecko Hodně podobný batoh od téhle značky měl před lety syn- krásně nositelný, stylový, ale ...tmavá látky brzy šísovala - hořejšek po několika měsících byl o několik odstínů světlejší než strany.

​Vďaka, zas som ušetrila...

Hm, keď ja by som TAK potrebovala (ok, TAK chcela....) nejaký batoh, čo by bol aj vhodný na cestovanie, aj nepripomínal nijako turistické (akože do lesa), aj bol vhodný do mesta, aj elegantný, aj sa doňho zmestil notebook (ale nielen notebook - to kvôli tomu cestovanie), nemal rolovací vrch (z toho by ma kleplo) a nebol to ani Herschel ani Kanken....

Lebo teraz to vyzerá tak, že na cestu do lietadla vezmem ruksak, kabelka v kufri, prídem do hotela, vytiahnem notebook, a všetko ostatné prehádžem do kabelky, lebo s tým ruksakom nechcem pobehovať po meste a galériách, a na ceste nazad zase všetko prehadzujem z kabelky do ruksaku. A mám takú naivnú predstavu, že by mohol existovať ruksak, ktorý by bol aj praktický na cestu, aj by som mohla nosiť k primerane elegantnému oblečeniu (ok, nemusí byť do opery) bez straty korunky...akurát ho nie a nie nájsť....

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 17:56

slniecko Pozerala si na lubive.sk ? Nedá sa mi vložiť kontakt, majú tam celkom pekný výber. Tvarov, farieb i veľkostí.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 18:38
Reakce na milacka:

Daridari aj ja šoférujem s kabelkou

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 18:46

viktorka_od splavu klub sa rozrastá

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 19:36

viktorka_od splavu vitaj v klube

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 19:39

slniecko elegantné batohy som videla od Patrizia Pepe........keď som si z tej značky objednávala kabelku, dosť ma tie batohy očarili a to teda na batohy vôbec nie som. Sú vymakané, stýlové....skús pozrieť na Answear alebo Aboutyou

Online Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 20:04

Daridari Střapec mě zrovna neoslovil ...

Záleží na tom, co od černé kabelky očekáváš - velikost, styl, kolik jsi ochotna do ní investovat. 

Slušný výběr (v cenové relaci ani moc, ani málo)  mají na eobuvi - vyfiltrovala jsem, mezi čím bych hledala já - ale jak říkám, neznám tvůj vkus.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 20:35

Hanka H Čo sa veľkosti týka, nie veľmi veľkú, ideálne bez retiazok. Najviac sa mi z tých z eobuvi páčia takmer všetky Furla a potom aj Tony Burch......tá má aj môj milovaný strapec

A koľko som ochotná investovať.....ak ma veľmi osloví, vtedy idú normy bokom ale inak keďže mám svoje výdaje rada rovnocenne investované.....t.j niečo na parfémy, niečo na oblečenie, niečo na skrášlenie, niečo na topánky......tak takú pomernú časť, asi najviac do 300e, ale budem spokojná, keď to bude ešte menej. Zase kabelku nekupujem každý mesiac.

Prebehlo mi hlavou, že možno by bolo ideálne kúpiť v čiernom tú istú Patriziu s včielkou, ako mám aj v bielom.....je kvalitná, kožená, ideálna veľkosť. Ale zase mať dve úplne rovnaké, neviem, či je dobrý nápad....

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 20:40

Hanka H táto ma dosť zaujala, možnosti nosenia aj veľkosť úplne ako požadujem

https://www.eobuv.cz/kabelka-coach-emb-c-sft-tabby-sb-c6642-b4-bk-b4-black.html

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 20:46

Daridari pro mě je asi moc zdobná ta spona, ale jinak uplně dokonalá kabelka, přesně tou velikostí atd... jestli se ti líbí tak bych do ní šla:-)

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 21:02

viktorka_od splavuMne práve spona nevadí....ja sa obliekam myslím dosť minimalisticky, takže taká spona ma na mne vôbec nevyrušuje. 

Páči sa mi, ale pre tento mesiac som prečerpala môj limit až až, takže najskôr o mesiac. Ale je zatiaľ asi prvá v mojom rebríčku čiernych kabeliek

Online Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 21:45

Daridari Coach kabelky jsou krásné - kůže kvalitní, dokonalé zpracování a je v cenové relaci, kdy nevykrvácíš. Tory Burch se mi také moc líbí, v ruce jsem ještě neměla. Spona u vybraného modelu je k diskuzi ... Také bych se ještě řídila dle barvy kovu - jaké nosíš šperky - barva stříbra či zlata?