Kabelky...

05. dubna 2015 07:40
Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 02. dubna 2022 16:43

Dalia Áno, píšu, že je kožená, veď za pôvodnú sumu skoro 200e ešte aby nebola

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 02. dubna 2022 16:45

Hanka H Fúha, to si ma nepotešila. Ja nemám s bielymi kabelkami vôbec žiadnu skúsenosť a nosím oblečenie farebné a skôr tmavšie. Vôbec mi nenapadlo, že by ju mohlo obečko zafarbiť

Pinko nepoznám ale parádne sú, tá modrá je úplne super

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 02. dubna 2022 16:48

...a teraz vlastne rozmýšľam, či bola biela kabelka celkovo dobrý nápad. Celé to spustili biele tenisky, ktoré som si objednala. No a keďže ja nemám vôbec nič biele, nenosím túto farbu, lebo som v nej úplne nevýrazná, tak som si vymyslela bielu kabelku....ale zase urputné ladenie neznášam a viem, ladiť farebne topánky a kabelku je dosť out

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 02. dubna 2022 16:55

mne sa rozmermi páči aj táto, síce nekožená, ale ten tvar by mi vyhovoval.

Len mám dilemu, či to pre 53 ročnú ženu nie je trochu nevhodné

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 02. dubna 2022 17:10
Reakce na Daridari:

mne sa rozmermi páči aj táto, síce nekožená, ale ten tvar by mi vyhovoval.

Len mám dilemu, či to pre 53 ročnú ženu nie je trochu nevhodné

​Naopak!!! Skôr to bude poukazovať na zmysel pre humor.

Inak čo sa bielzch kabeliek týka, mám skúsenosť, že a nie je kombinovaná ešte s nejakou inou farbou, tak mi nakoniec vždy na mne príde k akémukoľvek oblečenie staromódna...už som pár posielala ďalej...ja mám na leto vždy taký pocit že potrebujem bielu...ale už sa držím.

Ale treba vyskúšať tieto konkrétne.

táto čiernobiela bz ten efekt určite nerobila, vá s tým hmzyom...ak je to včela, budem sa musieť sakramentsky držať, ale tam ten potenciál vidím.

Offline Candance
Avatar
5335 příspěvků moje polička 02. dubna 2022 17:16

Daridari radsi neco jineho

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 02. dubna 2022 17:24

Daridari Já bohužel tuhle negativní zkušenost s bílou koženou kabelkou udělala. No s bílými tenistkami by to bylo asi moc na sílu, jedno z toho bych vyřadila. Těm myšák se mi nelíbí - a to bez ohledu na věk nositelky. Potenciál v něm nenacházím.

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 02. dubna 2022 17:28

ďakujem vám za názory aj rady.....no tá s hmyzom je na ceste, tak uvidíme, či zostane alebo pôjde preč. Ale s tým kombinovaním bielej kabelky to vidím asi ako slniecko 

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 12. dubna 2022 13:31

Hanka H a Dalia dámy hlásim, kabelka Patrizia Pepe biela včera dorazila, pekná je, úplne ako na fotke, veľkosť akurát. Už len vymyslieť čo k nej kombinovať

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. dubna 2022 13:36

Daridari Tak to je dobře. Na jaro/léto se bude moc hodit.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 12. dubna 2022 14:08

Daridari Ať se ti dobře nosí! K těm bílým teniskám si případně kup ještě nějakou jinou. Na eobuvi mají do zítřka zajímavé slevy, pokukuji -  líbila by se mi tahle. 

I další...

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 12. dubna 2022 17:50

Dalia a Hanka H ďakujemtá COACH kabelka je krásna, taká by sa mi zišla, bola by to adekvátna náhrada za moju už dosluhujúcu, má presne rovnaké rozmery. To som nemala vidieť

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 23:04

Daridari Taky jsem se teď nějak zakoukala do bílé, menší, kabelky. Chtěla bych něco, jako si vybrala ty. Jen já asi ten hmyz nedám, ale je taky ve výběru. Líbí se mi tato, ale zase si nejsem jistá tím poruhem. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 23:23

Renusatko Jak se mi bílý kabelky nelíbí tak tuhle bych brala

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 23:51

Nemáte niekto prosím skúsenosti so značkou Nordace? Nejako som sa zakukala do jedného z ich batohov...ale je to textil a ja neviem, no...

https://nordace.com/en/product/nordace-siena-smart-backpack/

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 09:28

Renusatko Tá je veľmi veľmi pekná.......no pre mňa by bola malá. Už tá moja s hmyzom je len len, ale zmestím sa do nej. Ja teda nemám rada prečančané veci, tu mi nejako ten hmyz neprekáža, ja chodím veľmi striedmo a jednoducho oblečená, takže k môjmu minimalizmu sa tuším ten hmyz aj hodí

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 10:42

RenusatkoTa kabelka ve výběru je moc hezká, značku mám, jsou to krásně vypracované kabelky. Barva nebude úplně bílá - hodně do smetanova. Popruh je stylový, otázka je, nakolik to nebude limitující - a nápis?!?

BTW, co říkáte této?

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 10:45

slniecko Hodně podobný batoh od téhle značky měl před lety syn- krásně nositelný, stylový, ale ...tmavá látky brzy šísovala - hořejšek po několika měsících byl o několik odstínů světlejší než strany.

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 11:17

Hanka H Tá je pekná, vidno aj z obrázku, že je krásne prepracovaná.....akurát tá farba, hoci je pekná, vôbec netuším, s čím by bola kombinovateľná. Tuším ešte tvrdší oriešok ako pri bielej

aspoň teda pre mňa, keďže ja nosím prevažne farby chladné

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 11:21

...mně osobně všechny kabelky s řetízkovým uchem(krátkým či dlouhým) připadají lacině, pokud to není origo Chanel a k patřičnejm hadrům nositelky.

A nebo řetízky a náctileté...

Jinak ta kůže je krásná, i zpracování, ale to ucho za mě nee...

Jsem zastáncem širokých dlouhých popruhů, případně i tenčích, pokud není zbytí

(no a na Patrizii Pepe jsem také koukala, ale já nemám ráda hmyz obecněkvůli tomu mě iritují i některé věci od Guerlain se včelama, vč flakonů...)