Kabelky...

05. dubna 2015 07:40
Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 22:34

Hanka H Naživo som ešte Coach kabelku asi nevidela, ale verím, že vyzerajú dobre a kvalitne.

A tie ceny sú tiež pomerne priaznivé, to je fakt. 

Ja nosím šperky pol na pol......raz biely kov, inokedy žltý. 

Aj keď s tým si už až tak hlavu nelámem, vadí mi to iba ak je to v tesnej blízkosti, napr. keď mám okuliare so zlatým rámom, tak si dávam automaticky náušnice so žltým zlatom a opačne, inak to až tak neriešim. 

Ponuka tých kabeliek je naozaj pestrá, ale po dlhej dobe ma so všetkým a na 100% zaujala práve táto Coach. Díky za tip, hoci teraz ju objednávať nemôžem. Nakúpila som toho viac ako dosť, nehovoriac o tom, že ešte nejaké štyri objednávky mám na ceste. 

Ja som si po nekonečných lockdownoch zvykla na eshopy, do kamenných obchodov chodím už iba výnimočne. Ale zase dá sa vrátiť, čo je obrovská výhoda. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 08:33

Hanka H stříbrné zipy a prvky, na lepších kabelkách, jsou zázrak. A zlaté se mi vůbec nelíbí a nehodí, tak většinou mám velký problém. 

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 08:37

Ako tak pozerám, tak tá Coach, ktorá sa mi tak veľmi páči, ani nie je dostupná, na slovenskej eobuv ju vôbec ani nemajú, na českej píšu nedosptupná. A vybavené

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 09:30

Renusatko Neřekla bych, že stříbrný kov je problém. Mám kamarádku, která jede právě ve stříbře, a "lepších" kabelek má opravdu výběr . Mně se právě hodí pouze "zlaté". Kabelkový vkus je opravdu ryze individuální - to, co sedí a líbí se tobě, může být pro ostatní nepřijatelné.

Daridari Škoda- takovéto ušetření dost mrzí. Ale zase jsi psala, že to v současné době není až tak aktuální. Jenom se mi zdá, že teď jsou docela zajímavé slevy právě v těchto značkách. Kvalitou u Coach bych si byla docela jista - mám od značky peněženku, kůže naprosto luxusní.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 09:52

Hanka H Daridari Děvčata, když tu píšete o kabelkách Coach, a nejen o nich, tak já se taky přidám. Coach kabelku mohu jen pochválit, krásná kůže a precizní vypracování. Mám tmavě modrou viz foto, to zlaté kování není vůbec takové to zlaté "pouťové", nakonec to je i vidět.

Jinak jsem nelenila a šla spočítat svoji sbírku kabelek, vlastním jich 32 ks. A to jsem si před cca dvěma lety udělala čistku a nechala si jen ty kožené. 

A tohle je třetina z mých zbylých.

Offline černá káva
Avatar
1911 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 09:54

Poéma To je parádní

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 09:59

Poéma 

Krásné!

(teď si Tě dovedu zase o trochu lépe představit... ...Tvé vůně a ty kabelky, jsi pro mě Dáma. V tom nejlepším smyslu slova...)

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 10:02

Poéma Myslím, že u tebe bych si vybrala!

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 10:03

Hanka Hale aspoň mám predstavu, čo chcem, rada pôjdem to tej značky, páčia sa mi aj iné farby.

A neaktuálna je kúpa iba tento mesiac.........budúci a budúca výplata to istia.

Samozrejme, keby som veľmi veľmi chcela, kúpim si ju aj hneď....ale mám v hlave isté mantinely v nakupovaní a v míňaní a pre vlastnú spokojnosť už chcem pauzu aspon na mesiac od väčších výdavkov

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 10:05

Poéma Och, tá čierna je teda parádna, tú by som hneď brala. Ale aj celá Tvoja zbierka je krásna. Tá biela sa mi veľmi páči

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 10:06

Poéma Nedá sa ísť k Tebe na nákup?

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 10:18

slniecko Hm, keď ja by som TAK potrebovala (ok, TAK chcela....) nejaký batoh, čo by bol aj vhodný na cestovanie, aj nepripomínal nijako turistické (akože do lesa), aj bol vhodný do mesta, aj elegantný, aj sa doňho zmestil notebook (ale nielen notebook - to kvôli tomu cestovanie), nemal rolovací vrch (z toho by ma kleplo) a nebol to ani Herschel ani Kanken....

Mám tento a je opravdu dost skladný i hezký. A celé Velikonoce 15% sleva. Kupovala jsem kabelky i v jejich obchodě v Brně, takže je znám.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 10:19

Poéma Ty jsi s 32 ks divoška, teda

Daridari Až bude Naďa příště třídit, měla by dát vědět, že?

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 10:30

Korsičanka Samozrejme, výhodná kúpa by potešila

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 10:48

černá káva Miru Hanka H Děkuji, potěšily jste mě.

Daridari Tak jo, jestli to do HK nemáš moc z ruky, tak přijeď.Černou myslíš to psaníčko nebo ten vak? A bílá je taky vak, jen je z dost tuhé kůže a docela bimbá o boky, takže ji nosím spíš za malé ucho v ruce, což není moc praktické.

Korsičanka MiJo, já se stydím, protože to už je skoro závislost, pořád bych nakupovala další.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 11:04

Poéma Tady se u ...maniaček není zač stydět Taky bych propadla kabelkám, kdyby to už nebyly vůně a občas hadříky - a vše samozřejmě drahé až dražší

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 11:29

Poéma Nestyď se, jsem na tom s kabelkami podobně. Ale znám i horší případy !

Ještě pro zájemkyně nabízím prozkoumat tuto značku.Případně tuto.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 11:52

PoémaMyslela som tú prvú, ktorú si fotila samostatne......ale ona je vlastne tmavomodrá, no ešte lepšietá je fakt ako pre mňa stvorená.

Škoda, že biely vak je nepraktický, ono to človek zistí až pri používaní.

Hanka H teda tvoja zbierka musí byť tiež božská. 

Dámy, ja teda celkom v počte kabeliek za vami zaostávam.......ja som však lenivá prekladať veci z jednej do druhej a pravdu povediac, nevyužívam poriadne ani tie, ktoré mám.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 12:50

Daridari Já tu moji mám kupovanou  tak tři roky zpátky jako Coach Chelsea, ale pokud bys zvažovala nákup, tak dělají skoro shodnou, jiný název - crossbody Sutton, a je ke koupi i za teď přijatelnou cenu. A je černá a má střapec!

https://www.destore.cz/coach-sutton-crossbody-in-polished-pebble-leather-black-92232.html

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 13:40

Poéma Tá je teda parádna! Díky, zrovna z tohto eshopu objednávala kamarátka, majú tam dobrú ponuku.