Kabelky...

05. dubna 2015 07:40
Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 11:23

Daridari 

...odstíny hnědé, béžové, vínové, bordó, šedé, případně pořídit šátek na krk, aby v něm barva kabelky byla taky(mimo jiných třeba)

Offline continuity
Avatar
33645 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 11:24

Renusatko ten popruh ji dost zachraňuje.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 11:33

Miru Proti gustu ....Řetězy a řetízky mi u kabelek nevadí (pokud tedy tam nejsou další přidané pičičandy a pokud se k tomu vychytá outlook),naopak k šátkům (a šátečkům zvláště)na krk (aby tam byla barva kabelky), mám dost negativní vztah.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 11:34

Daridari Mně by se ta barva líbila k šedé, černé, chladnější béžové .... No zdůvodnila bych si koupi!

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 11:35

Hanka H 

...tak já šátky taky minimálně. Ale kdyby bylo simply bílý tričko, klasický džíny nebo klasický střih kalhot, dobrý boty, tak proč ne.?

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 11:36

Miru no vídíš, bordo a šedú nosievam. So šatkami na krk je to horšie, pripadá mi to také zostarujúce, ale možno je chyba vo mne, že ich neviem nosiť. 

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 11:37

Hanka H ešteže sa na kúpu vždy dajú nájsť dobré dôvody

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 11:46

Daridari 

Tak šátek byl jen tip. Může to být cokoliv - někdo si třeba potrpí na náramky(tak jeden z nich ve shodné barvě), někdo mění často hodinky, někdo nosí ve vlasech ty látkové gumičky, boty by se asi sháněly hůře, ale různě...

A nebo vůbec nic shodného s kabelkou barevně být nemusí. Je to prostě o celkovém outfitu, noo.

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 11:55

Miru určite sa s tou farbou dá pekne vyhrať. Mňa dosť láka farba camel........nič také nemám a čo sa obečenia týka, ani mi taká farba nejde. Ale pri kabelke je to iné asi.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 11:58

Daridari 

...tak já myslím, že camel a v podstatě odstíny hnědé, to je vlastně plus minus přirozená barva kůže, je to taková klasika, která se hodí k dost věcem. Ale musí si člověk srovnat v hlavě, jestli k tomu má zbytek šatníku, 

resp. když to bude černá kabelka, koupí se černý nebo bílý boty většinou a no problem.

Vlastně ta hnědá, camel, béžová jdou k víc věcem než ta zmiňovaná černá, myslím. Když si totiž představím letní barevný šaty, tak camel kabelka mnohem snadněji než černá...

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 12:25
Reakce na Daridari:

 So šatkami na krk je to horšie, pripadá mi to také zostarujúce, ale možno je chyba vo mne, že ich neviem nosiť. 

Přesně - přijde mi takové paničkovské!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 13:22

Hanka H chtěla jsem ji někde vidět naživo, ale bohužel ji nikde neměli. Nápis uvidím a popruh nakonec asi tak moc vadit nebude. Já chodím spíš víc sportovně  oblečená, tak asi to zkusím a uvidím. Já nic takhe neobjednávám, tak jeden návrat kdyžtak přežiju..

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 13:26
Reakce na continuity:

Renusatko ten popruh ji dost zachraňuje.

​To je asi pravda...s řetízkem bych si kabelku nekoupila a když podobná měla jen bílý popruh, tak se mi nelíbila.

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 16:48

Miru Veru k letným šatám si vôbec neviem predstaviť čiernu kabelku, ono tie farby sa musím naučiť nosiť a kombinovať, ja veľmi často nosím modré kabelky, lebo to sa v mojom šatníku aj vo veľkej miere vyskytuje. Ale viem si k čisto modrému outfitu predstaviť aj camel kabelku alebo aj tú hnedú, ktorá tu bola. Musím to zmeniť. Inak som si dnes obzvlášť vonku a v obchodoch všímala kabelky na ženách a musím skonštatovať, že čierna je veľká nuda....

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 18:07

Daridari Černá také dost často bývá velký průšvih - ve smyslu mám (jednu) černou kabelku, ta se hodí ke všemu! No nehodí .... Po kabelkách hodně pokukuji a zástupkyně střední a starší generace v tomto směru často outfit zazdí právě kabelkou.

K letním šatům černou kabelku klidně  - ale rozhodně ne ke svetlým, pastelovým... Ale k takovým černý - bílý puntík ?

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 20:55

Hanka H No ja som myslela letné šaty nie čierne, blbo som sa vyjadrila. K čiernym kľudne čierna kabelka, roky som to tak nosila, len čím som staršia, tak sa tomuto vyhýbam, máloktorej žene v mojom veku pristane komplet čierny outfit, česť výnimkám

Čím ďalej, tým viac sa začínam zaoberať farbami, pozrela som si aj rady Beáty Oravcovej, to je taká vizážistka, ktorá sa zaoberá farebnými typmi. 

Ale aj keď sme tu teda pahanili čierne kabelky, jedna poriadna by sa mi veru zišla

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 11:36

Daridari Černá kabelka je také nutnost! Máš něco vyhlídnuté?

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 12:51

Hanka H Nemám zatiaľ práveže nič vo vyhliadke. Za čiernu som ochotná aj niečo viac investovať. 

Ťažko však prekonať moju čiernu crossbody Marino Orlandi. Bola to moja asi najdrahšia kabelka, ale nosím ju od roku cca 2015 a stále vyzerá úplne rovnako. Vyhovuje mi priestorom, priehradkami, skrátka všetkým. Ak budeš mať nejaký dobrý tip na čiernu, poteším sa

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 12:59

Daridari Dari, ktorú konkrétne máš? 

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 13:48

milacka Dari skúsim ju pohľadať, len je to už starý model, pochybujem, že niekde bude.