COSí jarmark

23. srpna 2018 21:21
Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 11. března 2022 12:48
Reakce na pecka:

Kora moje stále vyzerajú dobre,ale je to tým,že väčšinou robím z domu,tak ich často nenosím a periem ich v rukách.Ostatné Cos veci držia,farba i tvar nezmenená. 

​V tom bude asi zakopanej pes, to ruční praní.

Offline Tak Betty
Avatar
5006 příspěvků moje polička 11. března 2022 13:07

Kora myslím,že sis takovou balonovou sukni už sila? Na MP

Edit, nebo to byla Pehot?

Offline razorblade
Avatar
8195 příspěvků moje polička 11. března 2022 15:49

Kora nezkousela jsi takovy to "pere a barvi" od iberie?

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 11. března 2022 16:32

razorblade napadlo mě to, ale nezkoušela. Zatím to neni nic hroznýho. Tak až nebude co zkazit tak na to možná dojde.

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 11. března 2022 16:32

Tak Betty myslím, že jo. 

Online tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 11. března 2022 16:55

Jsem to asi privolala a mam prvni zasadni stiznost. To pridelani usi cvokama fakt nebyl od COSaku stastnej napad. Ulitlo mi to na prechodu, takze jsem to fakt nemohla hledat. A nejsem prvni wendulka nebo slniecko (si vas pletu). Luna tobe zatim drzi??

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 11. března 2022 17:57

tina 

Jo, já to byla. A zanedlouho po tom prvním následoval i druhý. Naštěstí na té samé straně. A pak dokonce ještě třetí. Ale protože mi z těch předchozích případů zůstal vždy ten jeden kus, tak ten už se mi podařilo zkompletovat. Takže mám z jedné strany ty původní šroubovací a z druhé strany dva napevno a drží.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 11. března 2022 19:30
Reakce na Maureen:

Kora achzelený kolektivní s balonovou sukní...pietně je uchovávám v šatníku a jo,jsou jeté...myslím,ze zadne šaty jsem tak nevynosila,jako tyhle..samo jsem je prala,ted si rikam,ze trebas kdybych je nosila do cistirny??...a těch komplimentů....to jsi je jako surově mrskla do popelnice???

​jako, mam kokony svetly a cerny. Svetly peru v pracce, ty cerny v drtivy vetsine nosim do cistirny (a nijak casto je nenosim).  Cerny se mi rozpadaji a svetly drzej. Bych si prala, aby se reinkarnovaly v nejaky min choulostivym materialu. Nebo aspon reinkarnovaly!

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 11. března 2022 19:32

razorbladetyjo, to asi zkusim. Moje milovany cerny volanovy saty mi podelal deodorant. Klasicky barvy se nejak nevim proc bojim, ze mi bude pak poustet tu barvu na kuzi

Offline razorblade
Avatar
8195 příspěvků moje polička 11. března 2022 22:58

Lama_z_Lana joooo, to nevim, jak to pak pousti. Ale mam pocit, ze mati tim kdysi dobarvovala sukni a bylo to ok. myslim, ze se k tomu musel davat ocet ci co... na ustaleni barvy :D

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 12. března 2022 09:40

Lama_z_Lana teď jsem si vzpomněla,  že jsem takhle barvila nějaký kalhoty,  už je to dost dlouho.  Na tělo to nepoustelo. Akorát ta černá byla divná, taková matná černocerna, neprirozena.  

Offline Karja
Avatar
35970 příspěvků moje polička 12. března 2022 13:58

Lama_z_Lana Na kůži to nepouští, ale barvi se to možná pri vysoké teplotě tak nevím jak na jakej materiál se to hodí. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 12. března 2022 19:40

Karja Kora razorblade dík za postřehy! Koukala jsem na složení, modal a polyester. Hm, si řikám, jestli to nezkusím jen nějak lokálně (srprej/fix) do toho podpaží. Jinak je ta barva v cajku. 

Offline Maky
Avatar
229 příspěvků moje polička 12. března 2022 20:02

Prodáno

Nabídla bych zelené kokony vel. 38 jednou vzaté za 1000,-

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 12. března 2022 23:31

Maky hlasim se..! Jako 36 by byly asi lepsi, ale aspon budu mit prostor rust... Napis prosim SZ s cislem uctu a domluvime zaslani - nejsi nahodou z Brna treba..?

Offline Maky
Avatar
229 příspěvků moje polička 13. března 2022 08:05

Pavlena jsi druhá v pořadí ano? 

Pro upřesnění v pruramcich mají 2x45 cm a prodávám je protože mě osobně jsou velké. 

Offline Miru
Avatar
13867 příspěvků moje polička 13. března 2022 08:29

...jak jste tady řešily kvalitu materiálů COS, tak moje zkušenost:

černé bavlněné/plátěné šaty - dobré

černé bavlněné/úpletové kalhoty(takové ty soudkovité) - koupila jsem si větší, nechala si je o malinko zmenšit, takže pak byly dokonalé.

Ale po pár vypráních(na 40) se dost zmenšily/zdrcly

(ne, nestloustla jsem).

Offline Maky
Avatar
229 příspěvků moje polička 13. března 2022 08:51

Miru fakt se ti srazily? Já je peru na 30 a zatím tedy dobrý. Oni jsou myslím vlněné.

Offline Miru
Avatar
13867 příspěvků moje polička 13. března 2022 08:59

Maky 

...jo, fakt. No, tak to bude asi tím, že já na tu 40tku. Ale pořád jsou dobré!, moc pohodlné

Offline Maky
Avatar
229 příspěvků moje polička 13. března 2022 12:36

Pavlena šaty jsou prodané