Krigler

18. října 2014 02:10
Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 08. října 2017 19:01

Tak Pafqua by mi mala dať školenie, lebo som dopadla naprosto neúspešne ...a ešte som si vyslúžila pozdvihnuté obočie...

Offline blackviolet
Avatar
3325 příspěvků moje polička 08. října 2017 20:04
Reakce na wendulka:

slniecko 

Tak do Le Dix-Neuf (pobočka Le parfum le chic) už chodím pár let, ale značky Krigler jsem si tam nikdy nevšimla. Ale taky jsem ji cíleně nehledala, tak mi možná něco ušlo. Příště se na to zeptám.

Ale to už nám teď taky moc nepomůže, kdyby mi řekli, že je tam měli .

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 08. října 2017 20:21
Reakce na blackviolet:

chmmmm...ale tak prinajmenšom by mali mať kontakty...ovšem čo s tým ma nenapadá...

Offline blackviolet
Avatar
3325 příspěvků moje polička 08. října 2017 21:03
Reakce na slniecko:

no kontakty máme sami... a asi je jediná šance objednat vzorky přes web

Jak psala wendulka, v Berlíně a já dodávám taky v New Yorku dávají vzorky jenom k nákupu, jinak odkazují na web.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 08. října 2017 21:09
Reakce na blackviolet:

Myslela som také väčšie, obchodné...že trebárs, keď budú už v EU, trabárs kvôli tomu Berlínu, či by nezaskočili do Viedne s nejakou prezentáciou, alebo tak :-). To skôr vyrieši obchod. Ak si tam objednám pár vzoriek, alebo aj trebárs jeden-dva flakóny, toto nedohodnem:))).

Offline blackviolet
Avatar
3325 příspěvků moje polička 08. října 2017 21:13
Reakce na slniecko:

Aha. No ty jsi velká optimistka . Mám z nich spíš dojem, že jim vyhovuje těch pár míst v luxusních hotelech. Ale ráda bych se mýlila.

No ale proč se nenastěhovat do nějakého pěkného hotelu v Bratislavě, Praze nebo ve Vídni. Tady bych navrhovala třeba hotel Imperial, tam by se jim mělo líbit .

Cervanek
Avatar
08. října 2017 23:30
Reakce na blackviolet:

Nebo 4 Seasons v Praze.

Nebo i Kempinski, ktery je v Bratislave, pokud jsou v nem v Berline.

Nebo kdekoliv jinam blize  z Berlina k nam, aby si tam clovek zajel na otocku

Offline blackviolet
Avatar
3325 příspěvků moje polička 09. října 2017 10:58
Reakce na Cervanek:

Měla bys jim to navrhnout .

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 09. října 2017 14:48

Už od minulého týdne jsem uvažovala o objednání nějakých vzorků Krigler a zdejší diskuze z posledních dnů mé rozhodnutí urychlila.

Objednala jsem dnes dopoledne (3 vzorky a mýdlo) a za hodinu už jsem měla v mailu sledovací číslo zásilky. Tomu se říká rychlost

Zasláno přes FedEx, plánované doručení ve středu.

Poštovné je zdarma na vše, i na jeden vzorek. Odeslání z Holandska, takže bez cla. Teď ještě aby mi ty vzorky sedly, protože to bylo těžké vybírání

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 09. října 2017 15:21
Reakce na Cervanek:

Tak ale zas v Carltone by mali zázemie slušnej predajne, ak teda netrvajú len na vlastnej...

A Kempinsky (resp. bývalý Kempinsky) je v River Parku, ktorý nemajú Bratislavčania - z dobrých dôvodov - radi.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 09. října 2017 15:21
Reakce na Martula:

Ktoré?

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 09. října 2017 15:30
Reakce na slniecko:

Vzala jsem vzorky Ultra Chateau Krigler 212, Dolce Tuberose, Pleasures Gardenia a k tomu mýdlo Chateau Krigler.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 09. října 2017 15:32
Reakce na Martula:

Tak som zvedavá na postrehy, Ultra Chateau som neskúšala, ale tie druhé dve sa mi páčili. Hlavne tá gardénia.

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 09. října 2017 15:49
Reakce na slniecko:

No já jsem právě četla tvůj komentář jak ke Gardenii, tak k Tuberóze. A protože vím, že se ti líbí podobný typ bílých květin jako mně (viz např. Nasomatto - Nuda), tak nakonec výběr skončil u těchto.A Ultra Chateau mě zajímá i proto, že je to č.p.

Až vzorky přijdou, napíšu sem své dojmy.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 09. října 2017 16:14
Reakce na Martula:

Už sa teším!!!

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 09. října 2017 17:29
Reakce na Martula:

Já taky - mimochodem, písni mi, prosím, jaká je Nuda:) Nasomatto je tajemné jako hrad v Karpatech.

Cervanek
Avatar
09. října 2017 17:45
Reakce na Martula:

Marti, gratuluji k nakupu a tesim se na Tve postrehy.

(ta mydla me tez lakaji - Konkretne Chateau, Patchouli a Ruze z Manhattenu)

 Vzorky bych volila asi jako Ty - mozna i jasmin

Cervanek
Avatar
09. října 2017 17:48
Reakce na slniecko:

Tak ale zas v Carltone by mali zázemie slušnej predajne, ak teda netrvajú len na vlastnej...

A Kempinsky (resp. bývalý Kempinsky) je v River Parku, ktorý nemajú Bratislavčania - z dobrých dôvodov - radi.

To je pravda o tom Carltone  je tam i 1907

Nevedela jsem, co se stalo s Kempinskym v BA 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. října 2017 18:01
Reakce na blackviolet:

"Mám z nich spíš dojem, že jim vyhovuje těch pár míst v luxusních hotelech. Ale ráda bych se mýlila."

Mám stejný dojem. Ono se stačí podívat do historie značky, že to asi nebude jen o luxusních hotelech, ale ještě navíc i o místech, kam v současnosti směřuje ta nejmovitější evropská smetánka, kam města jako Vídeň, Bratislava nebo Praha bohužel nepatří, jakkoliv bych si to přála. V tom Berlíně podle mě zůstávají hlavně kvůli kořenům značky.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. října 2017 18:17
Reakce na Martula:

FedEx nemá chybu (a v těsném závěsu za nimi mezinárodní DHL). Jů, tak jestli už máš číslo zásilky, že si to převzali, tak to se můžeš podle mě těšit už zítra. Takhle bleskově mi doručovali Kiliana. Moc se těším na Tvé recenze!