Krigler

18. října 2014 02:10
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. října 2017 19:57
Reakce na slniecko:

Nekecej! Tak odtud pramení Tvoje zaujetí. Ale tak aspoň jsi uchráněná od cenových útoků na tvoji peněženku, který je zrovna v případě cenotvorby Krigler značný.

Jinak bych brala i Established Cognac a Lovely Patchouli.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 07. října 2017 20:21
Reakce na wendulka:

Ja by som si ťa na ten Cognac presne tipla ...Ja zas Subtil Orchid a Manhattan Rose....a strašne by ma zaujímali tie nové, ktoré som už nestihla oňuchať, odkedy sa stiahli.

A ktovie aká je Ultra Chateau Krigler 212 ?

Ale zdá sa, že už sú nazad aspoň v Berlíne.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. října 2017 22:47
Reakce na slniecko:

Tak to vypadá, že nám je tam Wendy koupí

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. října 2017 23:13
Reakce na slniecko:

Od Subtle Orchid mám též vzorek, taky se mi moc líbí. Akorát pro mě je to vůně už vyloženě do chladu kvůli té její sladkosti.

I Manhattan Rose se mi líbí, ale přece jen je to na můj vkus "jenom svěží růžička". Nicméně mýdlu jsem neodolala.

Ty speciální edice se chystám vyzkoušet příště.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. října 2017 23:15
Reakce na Korsičanka:

Tak ony se dají objednat i online. Akorát že ty vzorky maj příšerně drahý stejně jako vůně https://www.krigler.eu/english/fragrances/ .

Zdarma je dostaneš jen při nákupu zboží.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. října 2017 23:26
Reakce na wendulka:

Díky za info, Wendy

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 08. října 2017 08:13
Reakce na wendulka:

Tak ony se dají objednat i online. Akorát že ty vzorky maj příšerně drahý stejně jako vůně https://www.krigler.eu/english/fragrances/ .

Zdarma je dostaneš jen při nákupu zboží.

Mám už 3 dny v košíku na oficiálních stránkách vzorek Ultra Chateau Krigler 212 a asi neodolám a objednám. Jenomže co když se mi ta vůně bude líbit ??

Cervanek
Avatar
08. října 2017 08:57

Diky za odkaz na Kriegler - vidim, ze maji i mydla - pani jani - na nich ja ujizdim 

Cervanek
Avatar
08. října 2017 10:06
Reakce na Korsičanka:

Taky si myslím

(i když jak jsem to teď právě zjistila, tak bych si tam zajela nejraději též - od nás je to cca 500 km přes Polsko - no na otočku to zase moc není, aby člověk nepřijel nepoužitelný) 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 08. října 2017 11:16
Reakce na wendulka:

"len ružička"...to hej, ale, podobne ako Rose de Siwa tá kvalita!!! Akože to je vôňa pre mňa typu "hodvábne spodné prádlo"...nikto okrem mňa to nevidí, ale ten pocit, a ten šmrnc, čo človeku ten pocit dodá!

Proste tichý skrytý luxus.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 08. října 2017 11:18

Jo a ešte tá ich gardénia...na tú by som si tiež dala povedať...kruci prečo nezavedú cestovné balenia???

Cervanek
Avatar
08. října 2017 11:21
Reakce na slniecko:

Tak, tak a klidně mohla zůstat v Bratislavě v Kiempinském, nebo aspoň ve Vídni, nebo v PRG!!!!

jet na čichanou do Berlína, to je přece jenom z ruky.

Dost mi teď leží v hlavě i ta mýdla a k tomu nějaké ty vzorky - to je též drahý špás

/podle složení a Vašich dojmů mám už hezký seznam, co by mě zajímalo/

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 08. října 2017 11:27

Boli v Le Parfum et Le Chic, čo je pobočka toho istého obchodu vo Viedni, tak by ma zaujímalo, či ich ani v tej Viedni už nemajú, alebo ich len neuvádzajú na stránkach, keďže to nie je výlučne pre ich značku...?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. října 2017 11:51
Reakce na Martula:

No já zatím z té luxusní edice zkoušela jen Lovely Patchouli Night a tam se mi teda líbí víc "levnější" klasika. Ale to se samozřejmě nedá brát jako objektivní vodítko.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. října 2017 12:18
Reakce na slniecko:

Boli v Le Parfum et Le Chic, čo je pobočka toho istého obchodu vo Viedni, tak by ma zaujímalo, či ich ani v tej Viedni už nemajú, alebo ich len neuvádzajú na stránkach, keďže to nie je výlučne pre ich značku...?

No přesně to asi bude vědět jen blackviolet, ale spíš mě napadlo, jestli v té BA tenkrát nebyly proto, že s nimi ve Vídni končili. Přece jen ty vysoké ceny. Jestli to možná není důvod, proč nakonec nasměrovali svoje butiky jen do samých luxusních hotelů.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 08. října 2017 12:32
Reakce na wendulka:

To je tiež možné...ale pamätám si, ako som bola somrovať, keď zatvárali (oni tu pobočku najprv mali, potom ju zavreli, potom tu pár rokov neboli a potom ju zas otvorili inde), či by neodpredali testery Kriglera - keď ich už aj tak nebudú potrebovať . Úplne že hanba sveta, ale závislák je závislák .

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 08. října 2017 14:46
Reakce na slniecko:

Týjo, to tě obdivuju, to by mě teda nenapadlo. 

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 08. října 2017 14:55
Reakce na Korsičanka:

Týjo, to tě obdivuju, to by mě teda nenapadlo. 

No mě by to napadlo taky

slniecko Jak to dopadlo? Nechtěli prodat?

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 08. října 2017 14:59
Reakce na Martula:

Však jsem ti psala, že jsi zkušená parfumaniačka:) a Lucka slniecko taky

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. října 2017 16:20
Reakce na slniecko:

Jaká hanba, prosím tě?

Co vím, tak Pafqua tento postup uplatnila v Madeleine a jako protřelá guru dokonce úspěšně.