Chanel

22. srpna 2014 16:07
Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 17:56

Dalia Moc hezké recenze a k nim ty fotky .

A já mám zprávu o letošních novinkách. V exkluzivkách bude letos nová Lion, protože Coco Chanel je narozená ve znamení lva.

Les Eaux přibude Paris- Édimbourg.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 18:13

blackviolet Děkuji

O složení Lion nějaké informace máš, prosím?

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 18:21

Dalia Moc ne, SA říkala jenom něco o kořenité vůni. 

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 19:51

Coromandel Parfum 

Hebká oblá vůně s pačuli, které ztratilo svou zemitost, je balzamicky krémová a má květinový nádech v podobě kosatce a ovocné růže a stopu kadidla. Je lineární a drží se u těla, což je u verze č.p. běžné, jen ta výdrž by mohla být delší než 3-4 hodiny.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 19:58

blackviolet Měla jsi stříkací vzorek? Na mně tedy drží máznutý tyčinkou z vialky dost dlouho. Neumím si představit, že bych extrait přelila do flakonku s rozprašovačem a dala třeba 3 střiky

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 20:04

blackviolet 

v tom případě mám štěstí, protože na mně Coromandel extrait drží (a je detekován a chválen) minimálně hodin 5-6, ale i víc... třeba když si večer rozpustím vlasy, a i ráno cítím na krku jeho vonné stopy ještě z předešlého dne.

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 20:05

Korsičanka Ne, máznutý z testeru, ale hodně bohatě. Ona sice nezmizí úplně, ale cítím ji jenom když přitisknu nos na kůži.

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 20:06

domenica Aplikuješ postřikem?

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 20:07

blackviolet 

ťupkám

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 20:10

domenica Tak to mám asi smůlu, při prvním zkoušení loni taky nebyla výdrž nejlepší. Škoda, moc se mi líbí.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 12:59

Allure EdP

Lebedím si …

Dám si pár oranžových, šťávou nacucaných kousků mandarinky a vanilkový krém se šlehačkou. U zahradního stolku na terase. A hlavně ve stínu, nejlépe pod jasmínovým keřem, jehož vůní se ráda nechám opíjet. Počkám, než se stíny prodlouží, než sluneční svit dostane kouzelně měděný nádech a potom si osvěžím rty krémovým leskem s vůní růže. Ostatně určitě nesmím zapomenout přivonět si i k růži živé, vždyť jen kousek od místa mého lenošení je jich celý záhon.

Hřejivá, smetanová, svůdná … květinovka s přidanou hodnotou. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 10:42

Chance Eau Tendre

Má šmrnc …

Grepová nahořklost prodchnutá hruškovým akcentem a šťavnatě osvěžující, první tóny, první dojmy … a pak květiny, lehce omamné, přinášející jarní vibrující živost, které vyvolávají asociace jemného barevného šátku, s nímž si pohrává příjemný teplý vánek. A ještě o chvíli později se objeví dřevitost, decentní, avšak vyvedená k dokonalosti.

Vůně nadmíru univerzální, příjemná, vzdušná a slušivá.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 11:53
Reakce na blackviolet:

Dalia Moc hezké recenze a k nim ty fotky .

A já mám zprávu o letošních novinkách. V exkluzivkách bude letos nová Lion, protože Coco Chanel je narozená ve znamení lva.

Les Eaux přibude Paris- Édimbourg.

​Na novinky jsem moc zvědavá.

Já jsem se dnes navoněla extraitem Allure... a nádhera, mám ho ráda, ale úplně mi nesedl do nálady... tak jsem přidala pár kapek extratu Coromandelu, s tím, že tak nejspíš nic nezkazím... a krása jak se ty parfémy prolnuly a vznikla nová, probarvená vůně. Podobně by to mohlo fungovat i v koncentraci edp.

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 12:30

domenica To si dovedu docela dobře představit, Allure se hodí jako základ. I jiné kombinace by mohly spolu pěkně fungovat.

Édimbourg by mohla být zelená, něco ve stylu mojí oblíbene Deauville, to by se mi líbilo.

A Lion mě láká už svým názvem, něco orientálně elegantního by se do řady exkluzivek hodilo.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:52

Chance EdP

Srdce tání …

Takhle nějak by mi mohl vonět letní západ slunce, ty okamžiky, v nichž se svět zbarví do oranžova a vzduch je teplý a nehybný a nabitý nevyslovenými touhami, kterými srdce taje.

Vůně zpočátku šťavnatě ovocná, později nektarově květinová s jemně dráždivou stopou. To pepř zlehounka zašimrá v nose, popíchne smysly a trochu květinkám ubere na cudnosti. A dosud zářivé okamžiky pomalu tmavnou, jako když se prodlužují stíny a slunce už je téměř celé skryté za obzorem. Pačuli, zemité a temné, obestírá vůni květin jemným závojem. Ale je tu ještě vanilka, krémová a lahodná, která závoj nad květinami malinko poodhrne a sladkým šepotem je doprovází do říše snů.

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 04. února 2020 15:58

Dalia Krásne napísané!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. února 2020 17:39

Biely kvet Děkuji, Jaruško.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. února 2020 11:55

1957

S hlavou v oblacích …

Blankytně modré nebe a teplý vítr a sluneční svit. A to všechno cítím na vlastní kůži. Těším se krásou modrých kosatců, co rostou v trsech v měkoučké trávě, stejně jako bílými beránky plujícími v oceánu nekonečné modři. Moje sny plují s nimi …

Vzdušná, osvěžující, nasládlá, nevšední vůně … nezvykle půvabná svou jednoduchostí.

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 09. února 2020 18:42

Dalia Presne! Juchúúú.....Že je krásna? Môj miláčik. A tie fotky ju presne vystihujú.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. února 2020 18:52

Biely kvet Ano, je. A na kůži se výborně drží, stále ji cítím.