Chanel

22. srpna 2014 16:07
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. zaří 2020 18:06

Miru Ale hlavně myslet na to, aby dotyčný měl rád květiny, protože těch mám v obou verzích hodně. Essence mi v základu typově celkem dost připomíná Diorův J adore.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. října 2020 12:09
Reakce na zdensy:

Dalia , hmm, těším se na zkoušku. A doufám, že tam nenarvou příliš pačuli. 

​Už jsi novou CM vyzkoušela?

Za mě tam určitě příliš pačuli nenarvali. Zpočátku je jiskřivě citrusová, později nádherně pastelově pudrová, měkoučká. A ač jsem četla názory ohledně slabé výdrže, tak na mně tedy ne, cítím ji ze sebe v řádech hodin. Zkoušela jsem opakovaně. 

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 15. října 2020 22:14

Dalia , ještě jsem jí nezkoušela, není příležitost.  No tak to se mi určitě bude líbit, a že jsem si ji nekoupila jako slepák, byly právě ty reference o výdrži. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. října 2020 10:20

zdensy To jsem na tom byla stejně. Vzala bych ji bývala i naslepo, ale odradily mě komentáře o výdrži. Takže jsem ji zkoušela bez valného očekávání a nakonec jsem byla mile překvapena, okouzlena a rozhodnutá si ji pořídit. Já mám štěstí, že se na mně krásně rozvíjí každý Chanel a každý dobře drží.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. října 2020 11:40

Coco Mademoiselle L'Eau Privée

Tváře mi zrůžověly

a červánků je plné nebe

ještě před chvílí tu zvony zněly

ještě před chvílí jsem měla tebe

a potom zvony oněměly …

Tváře mi zrůžověly

ty usmíváš se na mě z červánků.

První tóny jsou jiskřivé a zároveň šťavnaté. Sytě oranžové jako pěkně zralá mandarinka, kterou zde opravdu cítím. A pak se oranžová utlumí, přidá se pastelově růžová heboučkých okvětních plátků. Je zde světlými květy obsypaný keř růží a jsou zde i bílé kvítky jasmínu, které mi voní malinko gumově, což se mi moc líbí.

Nádherná pastelová vůně květin a ovoce.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 17. října 2020 12:06

Dalia na tú som už tak nejako z princípu zvedavá...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. října 2020 12:15

slniecko Tak kdyby jenom kvůli parfémovému vzdělávání se, tak za vyzkoušení stojí. Pro mě je však objev roku.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. října 2020 11:15

Coco Noir

Nebe je jako černý samet a třpytí se tečkami zlatého prachu. Je bez konce a jeho tóny zbavují mé srdce strachu … Černý samet sladce voní. Někde v něm je tvoje duše a já toužím stále po ní.

Coco Noir mi asociuje noční oblohu plnou hvězd. A jak mi voní? Krémová nasládlost je její podstatou. Nejprve cítím citrusy, především grep, za chvíli se však objeví lehce nahořklé kořenité aroma pelargonie, ale ani tato fáze netrvá dlouho. Čím více se vůně prohřívá, tím více sládne a stává se krémovější. Na řadu přichází nádherné nadýchané pižmo, které je trošku ovoněné vanilkou a sytou růží. Vnímám i jemné tóny do hladka opracovaného dřeva a tenoučký proužek dýmu z vonné tyčinky.

Umí být noblesní, ale i relaxační, prostě je univerzální. A v teple je nejlepší.

Online domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 28. října 2020 16:33
Reakce na Cervanek:

Dalia zatím 2020 jen Middle East

a celosvětově až 01/2021

​Uvedení Le Lion v Evropě je na spadnutí. V Paříži už kolem 15. listopadu.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. října 2020 17:19

domenica Myslíš, že bude možnost porcování?

Online domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 28. října 2020 17:20

Dalia 

Určitě ano, velmi brzy založím porcovací vlákno.

Jsem velmi natěšená. První ohlasy ve stylu přirovnání k Shalimaru, dokonce k Shalimaru vintage, pochvalující si průraznost...  mi znějí dost slibně.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. října 2020 17:26

domenica Čtu ale také, že má kožený akcent. Toho se obávám. Ale 10 ml na zkoušku bych si vzala.

Online domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 28. října 2020 17:32

Dalia 

pokud by byl ve stylu Cuir de Russie, například, tak bych si ho dala líbit. No, uvidíme.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. října 2020 17:33

Dalia 

Le Lion de Chanel - pár postřehů z Parfuma:

"Jemné kotě s fajnově pěstěnými drápy z koženě pryskyřičného labdanu a drobným perlovým náhrdelníkem z kouřových vanilkových sušenek!"

"Lev plivá pačuli, trenér mává bičem z labdana - zvířecí úder do obličeje."

"Řvoucí lev nacpaný labdanem, který na mé pokožce rychle mutuje na pačuliové koťátko. Bohužel žádný elegantní cibetkový tygr."

"Fantastické spojení kůže, animálních nót z „The Lover’s Tale“ a prapůvodní Shalimar." 

"Působivá, kouřově kožená ambrová nádhera! Pokud by Shalimar a Ambre Sultan měly dítě, byl by to Le Lion. Netypická vůně Chanel!"

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. října 2020 17:36

domenica Korsičanka Jsem moc zvědavá.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. října 2020 17:38

Dalia No, Lover's Tale jsem z ruky vydrhla i po půlhodině

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. října 2020 18:21

Korsičanka Tu vůni neznám. Vadila Ti?

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. října 2020 18:38

Dalia Nejen mě, že Martula ? 

Ale třeba Beverly se líbí a má ji - je od F. Bianchi

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. října 2020 18:41

Korsičanka Le Lion vyzkoušet musím už jen kvůli tomu, že je to Chanel. A budu doufat, že mě nezklame.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. října 2020 18:42

Dalia No, nesázela bych na to