Chanel

22. srpna 2014 16:07
Online zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 14. zaří 2017 21:16
Reakce na Korsičanka:

Mám ji hluboko hluboko v šuplíku, život holt není pusinka

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 15. zaří 2017 00:30

Tak já a Gábina. Vůbec ničím mě nezaujala, Chanel z ní necítím. No, dobře po vydrhnutí a několika hodinách možná stopu základu z Allure. Takže bych ji pochválila za vytrvalost, jinak mě vyloženě otravovala. Připadá mi tak strašně obecná, velké zklamání.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 15. zaří 2017 12:04

Já ji zkusila včera na papírku a ke zkoušce na ruku mě tedy nepřesvědčila...

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 15. zaří 2017 12:33
Reakce na dynda:

S tvým závěrečným hodnocením naprosto souhlasím. Ještě dodám - naprosto zbytečná .

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 20:52

Tak jsem se konečně k tý Gábině dostala. Moje obavy ze znemožnění, kdyby se mi snad zalibila, se ukázaly jako zcela liché: příšernej PUCH! 

Fakt že jo, na ruce něco děsivýho, čpí to na mně hůř než Chance - který se hodně podobá. Nemůžu souhlasit s místním názorem že je nijaká/jemná/nevýrazná/zbytečná... to je hodně mírně řečeno. Na mně prostě jenom ukrutně smrdí, hotová noční můra!

Jako jo, málokterej Chanel mi sedne, neřku-li sluší, ale co je moc, to je moc! 

Offline Dayyo
Avatar
70 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 21:17
Reakce na barbucha:

No já na ni v práci  měla podobné  reakce- tedy  na  vzorek  z odstřiku, co jsem donesla  ukázat. Dokonce   se ozývalo  i : "tohle není možné, to není  Chanel,  to vážně  až protivně  smrdí ! "....

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 21:45
Reakce na Dayyo:

Vůbec se nedivím.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 22:11
Reakce na barbucha:

Muhehe, to jsou ti nevěřící Tomášové.

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 22:21
Reakce na wendulka:

No hele, předčila očekávání prostě. Ale ty víš, co dokážu... takže jestli je na někom jen lehce ničemná, já tam mám rovnou žumpu plnou repelentu!  

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 23:31
Reakce na barbucha:

Nemotej se v chanelovském vlákně, stejně od něj můžeme nosit maximálně Cristalle a No. 19, tak neztrácej čas. Raději si pospěš do vlákna zábavných parfémových příhod, Jitka77 pro tebe objevila shalimaří lahůdku!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 21. zaří 2017 08:48

moje zamyšlení nad Gabrielle (Chanel)

http://alibi-notes.webnode.cz/l/gabrielle-chanel/

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. zaří 2017 09:08
Reakce na alibi:

Moc pěkné zamyšlení.

I když teda konkrétně pokud jde o tu Kristen, mně se její současná vizáž i líbí. Nicméně konkrétně z té reklamy mám opravdu dojem, že se do ní pan režisér pro mě z nepochopitelného důvodu pokusil vecpat tu rebelskou upírku, což ale právě v kombinaci s tou její novou vizáží a Chanelem jako takovým nefunguje.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 21. zaří 2017 09:17
Reakce na wendulka:

děkuju. mě se Kirsten líbí v jakékoli vizáži. kdybych se měla někdy v životě zamilovat do holky, vypadala by jako Kirsten :D. v té reklamě chvílemi vypadá jako kluk - zajímalo by mě, jestli to byl záměr.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. zaří 2017 11:05
Reakce na alibi:

No řekla bych, že tím krátkým sestřihem se jí asi snažili přiblížit jakože ke Coco. Jenže zatímco ta v krátkém sestřihu vypadala pořád velmi žensky, Kristen už je jiný typ.

Já se budu opakovat, mně by se jako Gabrielle nejvíc líbila Audrey Tatou. Jenže ta už v reklamě Chanel byla a i Coco už hrála a holt už nesplňuje věkové požadavky pro oslovení mladé rebelské generace, no.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 01. října 2017 14:06
Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 01. října 2017 14:36
Reakce na domenica:

Skvělá a výstižná recenze.  Jako vždy.

Mně se teda ta představitelka "Gábiny" TAK strašně nelíbí, že to dál nejde. Když už teenagerku, tak bych tam vrzla tu mladou Paradise/Depp dcerušku, ta by to zmákla.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 20:06

Coromandel

lehce plesnivé pačuli hned v začátku. ale není to nijak nepříjemné, hezky sladěné s květy a nějakou citrusovou kůrou. ale je to studené jak chanel..

a po chvíli hodně kyselé. citrony v lednici chytly plíseň.

je to odpudivé a lákavé současně. miluju ve vůních kadidlo. a tady je kadidlo s pomerančem, sytým, skutečným šťavnatým pomerančem, kdepak žádná tetinka, tohle je nádhera! ale co ta plíseň.. opepřený pomeranč! a vanilka. hodně vanilky, sladké vanilky, kadidlové vanilky. po zahřátí kadidlově vanilková,  v chladu vic květinově pomerančová. a za dvě hodiny i chanelovské mýdlo. je hodne vtíravá na mně teda. pořád ji cítím. a nemůžu se rozhodnout: strašně krásná, nebo strašná?

bergamot a mýdlo.. to je ale _divná_ vůně

nemůžu si pomoct, připomíná mi shalimar zalitý notnou dávkou pačuli

dlouhotrvající. mýdlo a bergamot. plesnivka tam pořád lehoulinko dráždivě někde vykukuje, ale fakt jen natolik aby mě to lehce iritovalo a nutilo pořád čichat. neskutečná výdrž

večer krásná, dřevitě vanilková a květinové mýdlová, och.. kdo by to byl řekl. asi teda za mě ano:-)

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 21:00

viktorka_od splavu Coromandel je môj miláčik, rozpitvala si ho priam famózne, nemôžem si pomôcť, edt sa mi práve pre jeho “plesnivý” vývoj páči viac ako edp. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 21:04

milacka mě ohromily dvě věci - že se mi líbí "plesnivá" vůně a že se mi líbí chanelovská vůně:D

a děkuju.

začínám se bát. sotva jsem prozkoumala pár guerlainovských exkluzivek a půlku chci mít a teď tohle:D

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 21:13

viktorka_od splavu Coromandel je malinko jiný Chanel. Po jeho vyzkoušení jsem měla pocit, že musím vyzkoušet vše od Chanelu. Některé další vůně se mi líbí, některé jsem i koupila, nepoužívala a zase prodala. Nakonec mi zbyl jen ten Coromandel a pokud budeš mít od EDT zájem, tak můžu poskytnout. EDP se mi totiž líbí víc.