Chanel

22. srpna 2014 16:07
Offline Tana1112
Avatar
241 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 06:43

zdensy Jestli máš zákaznickou kartu do Douglasu, od pátku do neděle je 20% sleva určitě (v rámci Black Friday). Mně ji dala hodná paní v Douglasu v Ostravě už včera 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 15:46

Málem jsem dnes upadla naznak, když jsem v Douglasu na Příkopech zjistila, že stojím u pultu s exkluzivkami Chanel!!!!! A když jsem slečně za pultem po krátké debatě odmítla ovonění, že je všechny znám, pravila se smíchem, že znám víc než ona. Asi jo

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 18:05

Korsičanka Často sa presvedčujem o tom, že vieme o vôňach viac ako predavačky v parfumériách.

A inak, toto je dobrá správa, už len nájsť najbližší Douglas. Dík MiJo.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 18:14

Korsičanka 

milacka u nás som ich v Douglase nevidela, ale možno časom....

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 18:20

slniecko takže predčasná radosť

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 20:22

milacka milacka Mají je opravdu jen v tom Douglasu Na Příkopech. Za velkou flašku chtějí devět tisíc, za malý pět, takže cenový rozdíl oproti oficiální ceně 400 až 500 korun. Rozhodně je to ale skvělá zpráva, že si tahle exkluzivní kolekce přece jen našla cestu do Prahy 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 20:35

wendulka To sa máte v tej Prahe, dúfam, že sa Bratislava nedá zahanbiť a v Douglas sa objavia tiež.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 21:27

milacka No Praha má tu výhodu, že několik let funguje Guerlain Institut, následoval butik Dior s exkluzivkami, Hermes. do Douglasu dorazil Ford, Armani Privé, privátní řada Bvlgari, Yves Saint Laurent, Jo Malone, tak bylo divné, že Chanel zaostával.

Nemám přehled, na jaké úrovni funguje Douglas u vás, ale je fakt, že z těch řetězcových parfumérií je i v mezinárodním měřítku asi jediná, která má k tomuhle potenciál.

Korsičanka Byla ta slečna taková tmavovlasá, nakrátko ostříhaná? Se mě ptala, odkud je znám a jakou mám nejradši. její favorit je prý Boy.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 21:41

wendulka Nee, blodýnka s culíky:) Ještě kdyby měla potenciál v informovaných prodávajících. Ale snad se to taky zlepší

milacka slniecko Určitě se Slovensko(Bratislava) nenechá zahanbit-vždyť máte za humny Vídeň!

Jinak zdravím z Hlavního nádraží - povedená akce v novém pražském concept storeMusím se z toho chození do pondělí vzpamatovat

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 21:46

Korsičanka Aha, tak ta "moje" bruneta vypadala už trochu erudovaněji, že aspoň měla nějakou tu svoji oblíbenou.

Jinak k akci v De Orh - vůbec mě nenapadlo, že si na nás udělá čás přímo Ivan. Jsem si měla koupit tu pozdější e-jízdenku a jet až v devět, trubka. Ale i tak jsem ráda, že se mi povedlo se tam aspoň mihnout.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 22:23

wendulka No, taky jsem zírala-i na pohoštění Nákupy zatím nebyly nic moc:( Snad to po Vánocích vylepšíme Jo, škoda, já teprve ve vlaku a doma kolem půlnoci:( Ale úplně mi připomněl ty super francouzské dokumenty o parfémových složkách!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 22:34

Korsičanka To nemůžeš tak brát. Pro tebe a ostatní s výjimkou mě a elise to byla premiérová návštěva. Myslím, že obzvláště Ivan musí chápat, že při našich parfémových sbírkách se nelze rozhodnout pro nějakou vůni jen na základě jednoho nástřiku.

Mně se líbí, že ten sortiment nemaj čistě parfémovej, ale zkombinovanej i s interiérovými vůněmi a kosmetikou a dalším od Santa Maria Novella, když člověk zrovna nemá žádnou vůni v merku, ale chce si udělat radost nějakou drobností.

Tohle mě třeba mrzí na butku 1907, že jsem vlastně dvakrát neměla co si vybrat. Ale tak v pondělí to konečně napravím.

Jsem ráda, že se mnou souhlasíš, že ten přístup je fakt takovej, že člověk má chuť se tam vrátit znova

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 22:44

wendulka No, ona má Evka v Košicích i svá mýdla. V Blavě to asi nemá cenu Teď si čtu vaše recenze vůní Ormond Jayne a vidím, že jste z EDP nebyly zas až tak u vytržení. Že bychom k nim teprve dorostly? Nebo to chce extraity

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 22:52

Korsičanka No to je ale podle mě chyba. Bylo by to aspoň něco, i když jsem nemyslela zrovna jen mýdla.

Hele to nemůžeš tak brát. Ty recenze jsou hodně subjektivní. Podle mě by vůně Ormonde Jayne mohly oslovit dámy, které zrovna rády exkluzivní Chanelky a Chanely obecně, což já nejsem a podle toho ty moje recenze vypadají.

Offline Linda
Avatar
73 příspěvků moje polička 30. listopadu 2018 16:28
Reakce na Korsičanka:

Málem jsem dnes upadla naznak, když jsem v Douglasu na Příkopech zjistila, že stojím u pultu s exkluzivkami Chanel!!!!! A když jsem slečně za pultem po krátké debatě odmítla ovonění, že je všechny znám, pravila se smíchem, že znám víc než ona. Asi jo

me too

Navíc k 75 ml baleni mají i tělový krém - je to v kazetě.​

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. listopadu 2018 23:56

Linda Ano, ten tělový krém je skvělý jako podklad, pokud má někdo pocit, že na něm některá z exkluzivek moc nedrží, je schopný tenhle problém zčásti odbourat. Otestovala jsem si to tenkrát na 28 La Pausa, kterou jsem jinak po půl hodině přestávala cítit.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 08:44
Reakce na wendulka:

milacka milacka Mají je opravdu jen v tom Douglasu Na Příkopech. Za velkou flašku chtějí devět tisíc, za malý pět, takže cenový rozdíl oproti oficiální ceně 400 až 500 korun. Rozhodně je to ale skvělá zpráva, že si tahle exkluzivní kolekce přece jen našla cestu do Prahy 

​exkluzivky od Chanel maji butik na terminalu 1 na prazskem letisti, cenu si nepamatuji, ale predpokladam, ze to bude o neco mene nez v centru. Tak jen tip, pokud byste nekam letely.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 09:34

wendulka Korsičanka Já jsem tedy naprosto nadšená z Osmonde Jayne Woman a Montabaco. Ještě teď mi voní rukáv a papírek, který mám položený na stole. Kdykoli projdu kolem, tak mě ten závan vůně příjemně hladí. Nádhera . Od Santa Maria Novella mám chuť si koupit alespoň bytovou vůni Pot Pourri.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 10:02

jinx Dík za tip. Chystám se na jaře, tak se tam pak určitě mrknu.

whiskas Ty jsou obě dobrý. Jen tu vůni Pour Pourri jedinou nějak nedávám.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 10:06

whiskas A prozradili ti cenu? Já si ten papír s cenami bohužel neprohlédla:(