Tauer Perfumes

18. srpna 2014 20:47
Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 30. října 2023 18:55

Renusatko Tester jim tam nejspíš zůstal .

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. října 2023 19:39

Fleur Nejenom tester. Zjistilo se, že stále i jeden Nexin.

Vyzkoušely jsme s kamarádkou z A. Napřed mě nenadchnul, ale aby byla jistota, tak ho mám ještě na ruce. V kavárně se rozležel pěkně, až jsem si říkala, jestli se nebudu vracet. Ale ne, moje vůně není, takže trochu uf a ještě má někdo možnost.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 30. října 2023 21:00
Reakce na Fleur:

milacka Všechno nejlepší k narozeninám a ať se ti vůně líbí!

​ďakujem krásne, oslava dopadla na 1*, verím, že aj vôňa sa mi bude páčiť, Andy ma nesmie sklamať. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 30. října 2023 21:03

Renusatko niekto už možnosť využil. 

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 31. října 2023 08:57

milacka Pro mě to žádná bomba není, na to, že se jedná o limitku. A jak mi psala Fleur

Ale je občerstvující a uklidňující zároveň, se zajímavým efektem zdiva - nevím, které spojení složek mi ho navozujeA celkem na mně i drží a ovívá mě oproti L'Eau, které je podobná a jež šla dál. A protože mám ráda různorodost, její přítomnost na poličce vítám.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 31. října 2023 09:00

Korsičanka 

... zdivo - většinou citrusy, neroli, pelargonie, cedr/jejich kombinace(většinou v čerstvém ale teplem provedení)

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 31. října 2023 09:10

Korsičanka presne o tom je aj parfumový  život, rôznorodosť vôní sa páči aj mne. Čím som staršia, tým viac si užívam. Od aldehydových, sviežich, gurmánskych  až po európske oudy. Na tie arabské ešte nemám "gule", ale možno aj k takémuto typu dozrejem. Andyho L'eau je ľúbivá vôňa, myslím, že Nexin bude môjmu nosu aj naturelu príjemná a užijem si ju. Vek ma celkom zaujímavo mení, občerstvenie a ukľudnenie zároveň vítam. Zrejeme ako víno sestrička.

Cnie sa mi po parfumových stretnutiach, chýbajú mi. Momentálne som optimisticky naladená, vedela by som si ich užiť, život letí neuveriteľne rýchlo a nechcem len spominať, chcem ich znovu zažiť.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 31. října 2023 09:13

Miru čerstvé a teplé znie zaujímavo. Teším sa na voňavú zásielku, tri vzorky som ponechala na ich výber. Srdiečko mi bude pri vybaľovaní pekne búšiť

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 31. října 2023 09:17

milacka 

...myslela jsem to tak, že mnou zmiňovaná kombinace ingrediencí je čerstvá, syrová, něco jako čerstvě nařezané..., ale současně hned zahřáté, pak to dělá dojem omítky nebo to může lehce navalovat.

Nexin neznám. Ale podle popisu a v kombinaci s mojí chemií bych měla obavy z jistě sterilnosti a "ostrosti". Pokud by to bylo měkké, nadýchané - pak by to bylo krásné...

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 31. října 2023 09:21

Miru Ten cedr s citrusy bych taky hádala, s pelargonií už neodhadnu, i když jde vlastně mému nosu taky směrem do citronova. Díky

milacka Stačí zorganizovat, Dari, a domluvit termíny ...víš, že já jsem pro každou špatnost. Ale s věkem už nerada někoho k něčemu nutím:)

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 31. října 2023 09:22

A Nexin už u sousedů někdo zkusil a "výhodně" prodává dál

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 31. října 2023 09:23
Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 02. listopadu 2023 10:09

Bože, už je to tu, som parfumovo výsostne naladená a vzrušená zároveň

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 02. listopadu 2023 10:11

Ááách, to je krása

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 02. listopadu 2023 11:05

milacka A máš i krásné číslo flakónu !

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 02. listopadu 2023 11:19

Po pol hodine editujem:

Poštipkávajúca chladivá zelená strohosť ako keď zrežeme stonky kvetov a uložíme naspäť do vázy sa jemne vytráca, mení na ružovo mentolovú vôňu usychajúcich pelargónových listov. Zeleň sa miesi s korením, drobným zamatovým citrusovým okvetím. Zahrieva sa a ochladzuje, pulzuje povetrím v trblietavých kryštálikoch jesene. 
V týchto okamihoch je prekrásna...

Žezlo preberá temperamentný vetiver s cédrom. Je neúprosne drevito zemitý s nuansami šťavnatého grepu a kvalitnej pánskej kolínskej. 

Moje parfumové DNA bunky mi úzkostlivo až bojazlivo šepkajú: Si to ty v tejto jemne tlejúcej vôni? 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 02. listopadu 2023 11:20

Fleur číslo 180 je magické, 8 je moje osudové číslo.

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 02. listopadu 2023 11:34

milacka A si to ty? Či rozmýšľaš, že posunieš manželovi....

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 02. listopadu 2023 11:54

Biely kvetnepokúšaj, nie je pre manžela, ale ani wow efektu som sa nedočkala. Je osobitá, to jej musím uznať, ale moje Ph k nej nie je vôbec zhovievavé. 
Na druhej strane som nachladnutá, uvidím, čo budem citit, keď budem v poriadku, zatiaľ je Nexin u mňa v bezpečí.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 02. listopadu 2023 12:06

milacka 

...jak vůní popisujes Ty, tak to by se mi nelíbilo...

Ale dej jí šanci, až budeš zdravá, fit.

Hodně vůní reaguje nejen na měsíční cyklus, ale i na nemoc, resp. ne/voní jinak...