Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 22:01

Yvraine no, to verím , raz sa hádam dostanem aj naživo.

Inak to ma tiež napadlo, že parfémový workshop online je fakt hardcore, ale určite to bude nejako zvládnuté!

Ja ako francúzsky ako-tak rozumiem (so zdôraznením toho ako-tak ), ale hovoriť nula-nula-nič, tak aj to som zvedavá, nakoľko to bude problém.

Ak by sa Ti chcelo zajtra napísať dojmy, budem veľmi zvedavá!

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 22:46

slniecko 

Jasně, určitě dojmy napíšu, ale jen tak, abych ti nezkazila překvapení . Co si vzpomínám, někdo psal, že i dlouhotelý příznivec Guerlainu se tam dozvěděl něco nového. Měl by to vést Roland Coutareau. Ateliéru přímo v čísle 68 jsem zatím neměla to potěšení se zúčastnit, ale Maxence v Bruselu je vždy úžasný a ačkoliv je úvod pokaždé podobný, také to obměňuje, takže ačkoliv jsem absolvovala všechny ateliéry (vždy je nějaké téma), tak se pořád dozvídám nové věci. Doufám, že tam bude něco víc z historie Guerlain, přiznám se, že tam mám pořád dost mezery.

Myslím, že jazyk problém nebude. Na konci je snad akorát prostor pro otázky a jinak budeme spíš poslouchat.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 12:37

Yvraine to znie super!!!

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 29. dubna 2020 15:57

slniecko 

Hlásím dojmy z masterclass. Bylo to naprosto úžasné a svělé! Opravdu mi to zvedlo náladu. Roland Coutareau nádherně vyprávěl, detaily prozrazovat nebudu. Místo uváděných 45 min to byla hodina a půl. Dotazy můžeš na konci psát i do chatu, takže není nutné mluvit. Můžeš si třeba připravit otázku předem s pomocí překladače, a pak jen překopírovat. 

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 29. dubna 2020 15:59

Yvraine Už teď mě mrzí, že jsem se nepřipojila...

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 16:42

Dal by se, prosím, k něčemu připodobnit, přirovnat Habit Rouge.?

A jsou u něj velké rozdíly ve vyznění vůně u EdT a EdP.?

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 17:17

Yvraine bolo to super!!!

Veľmi pekne ďakujem, že si to sem dala, sama by som na to neprišla !!!

Úžasný zážitok!!!

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 17:19

Korsičanka sú ešte nejaké voľné miesta na budúci týždeň.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 17:36

Miru On sa často prirovnáva k Shalimaru, neviem celkom prečo, podla mňa je hebkejší a jemnejší (druhá vec je, čo na mne bežný Shalimar vystrája). No a je to koža s vanilkou a bergamotom. Mám EdT a Extrait, EdP nie, ale medzi tými dvoma rozdiel vidím, podľa m§a je ten extrait taký...no akoby farebnejší a EdT vzdušnejšie. Ako jedna fotka v inom rozlíšení. V podstate to isté, ale dojem iný.

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 17:39

slniecko 

...šmarjá, to zní krásně.!

Momentálně jsem schopna vonět se jen mým Shalimarem EdT

(EdP mám na cestě...), 

je tak hebký, kouzelný...

A ať v hlavě sjíždím všechno, co znám z mainstreamu i niché, nic mi není dost...

Tak jsem si řekla, že přece u Guerlain by mohlo být ještě něco pro mě...

Ano, také jsem četla, že někomu evokuje Shalimar. To by bylo dobré...

Děkuji Ti moc!.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 17:46

slniecko 

Jsem moc ráda, že sis to užila. Já jsem před chvílí skončila s Masterclass zaměřenou na kosmetiku a také to bylo parádní. Je skvělé, že tohle Guerlain připravil pro své klienty a nadšence. 

Volná místa jsou na příští týden v obou masterclass. Kdyby mi to nebylo blbé, že zaberu místo někomu, kdo se ještě nemohl účastnit, dala bych si obě akce znovu Bylo to úžasné rozptýlení.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 01. května 2020 13:32

Yvraine myslíš, že obsah obmieňajú?

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 01. května 2020 16:38

slniecko 

Myslím, že zatím asi ne, možná časem bude nějaké nové téma. Ale je to takové uvolňující a ještě si procvičím jazyk, takže bych se u reprízy parfémové masterclass určitě nenudila.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 01. května 2020 18:13

Yvraine jasné, fakt to bolo príjemné.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. května 2020 10:23

Shalimar Parfum Initial se vrací ...

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 02. května 2020 11:48

Dalia 

Ta barva je nádherná a kompozice zní krásně... Já ho v původní podobě nezažila, tak jsem na něj opravdu zvědavá... až otevřou obchody a opadne první vlna lidí, určitě ho musím vyzkoušet.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 02. května 2020 12:25

Na L’Initial se těším, jsem zvědavá, jak moc bude podobný své předloze, kterou jsem měla a mám moc ráda. Škoda, že tahle vůně nebyla uvedena rovnou s tímto názvem. Nebo s jiným, ale ne odkazujícím k Shalimaru. To byla tenkrát chyba.

Offline ankou
Avatar
227 příspěvků moje polička 03. května 2020 21:18

Nevite nekdo, jestli Eau de Cologne Impériale voni podobne jako sprchový gel Eau Impériale? Tuhle vůni bych si chtěla užívat víc, než jen ve sprše...

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 03. května 2020 21:50

ankou 

Ano

Offline ankou
Avatar
227 příspěvků moje polička 03. května 2020 21:56

domenica dekuji