Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 15:00

Chantal Ten Patchouli Ardent je neco, co mi po dlouhe dobe neda spat. Jsem strasne zvedava...

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 15:03

domenica Dekuji, budu to sledovat.

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 16:26

Luna Mě se právě celá ta řada Les Absolus d'Orient naprosto trefila do noty a po přečtení složení jsem si jistá, že Patchouli Ardent bude můj šálek čaje.

Já momentálně žiju na ostrově Svatá Lucie, ale hned jakmile otevře letiště, tak se přes Martinique a Paříž přesouvám domů, tak kdyby někdo chtěl přivézt Patchouli Ardent nebo nový Shalimar, dejte mi určitě vědět.  Počítám že za 4-6 týdnů nejpozději jsem v ČR.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 17:14

Na Patchouli Ardent se taky moc těším. Mám ráda všechny vůně téhle řady. Představuju si, že by Patchouli Ardent mohla být příbuzná s překrásnou parfemací bytového parfému a svíčky Foret de Sumatra...  Hlavně u toho bytového parfému jsem si říkala, že není možné, aby tak krásná, plná, orientální vůně zůstávala jen v interiérech. Však ji taky někteří nosili i ven, prostě s ní zacházeli jako s normálním parfémem.

Obě vůně - limitku Shalimaru i Patchouli Ardent - budu objednávat během pár dní. Zájemci mi mohou poslat SZ, o víkendu napíšu do vlákna v hromadných objednávkách. 

      

A těším se znovuzrození Shalimar Initial...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 17:18

domenica Na kolik, prosím, ta limitka Shalimaru vyjde?

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 17:20

Dalia 

99 €

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 17:29

domenica 

...takový dotaz ohledně bytových parfémů:

také se mi od jedné značky moc líbí bytový parfém(je i na textil, prádlo, potahy, atp. ...),

a nosila bych ho klidně jako vůni. Jenže mně stříkat vůni na oblečení nestačí, chci ji i na tělo...

Myslíš, prosím, že by to nemělo nic dělat.?

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 17:30

domenica a ak sa môžem opýtať, nevieš náhodou, bude to bežný shalimar, alebo s pomarančom/pomarančovým kvetom, podobne ako tá jedna odnož soufflé?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 17:32

domenica Děkuji pěkně.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 17:37

Miru 

Prý to nic nedělá, co jsem slyšela, ale vlastní zkušenost s tím nemám. Mám takový blok stříknout si bytovou vůni na pokožku, možná zbytečný.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 17:43

domenica 

To já bych block neměla. A když vezmu, že jako 200ml vůně za 1600,- - tak to je super cena za "parfém"/vůni na tělo.

Na druhou stranu - jako bytový parfém 200ml/1600,- je peněz dost. Relativně. Protože si koupím i vůni(nějakou EdP či EdT) za méně a mohu si to po bytě rozstřikovat taky

Děkuju...

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 17:56
Reakce na slniecko:

domenica a ak sa môžem opýtať, nevieš náhodou, bude to bežný shalimar, alebo s pomarančom/pomarančovým kvetom, podobne ako tá jedna odnož soufflé?

​Má to být běžný Shalimar. Ale dokud nevyzkouším... ono stačí, aby byla minimální odchylka ve vyznění, jen v rámci šarže... a najednou, spolu s působením dekorovaného flakónu, se vnímání posune ještě o kus dál... no jsem zvědavá.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 19:02

slniecko domenica Třeba je ten citrus na flakónu bergamot? Osobně bych uvítala bergamotovější limitku

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 19:36

daniela 

jo, to bude bergamot, ale už jen proto, že použití bergamotu podléhá přísným restrikcím, bych to na bergamotový nášup moc neviděla.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 21:14

domenica daniela hmmmm....no rozhodne som zvedavá!

Miru telové parfémy podliehajú prísnejším kritériám, než bytové, takže podľa mňa je to o tom, či si trúfneš, niektorí ľudia to robia s tým, že ich to nedráždi. Ako ja by som absolútne nemala hemungy z toho, že je to akože "len" bytový parfém, ale je otázka nakoľko to riskovať z tohoto hľadiska.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 26. dubna 2020 21:27
Reakce na domenica:

​Má to být běžný Shalimar. Ale dokud nevyzkouším... on stačí, aby byla minimální odchylka ve vyznění, jen v rámci šarže... a najednou, spolu s působením dekorovaného flakónu, se vnímání posune ještě o kus dál... no jsem zvědavá.

​Přesně, ale i kdyby tam nakonec nebyla žádná odchylka, je skvělé, že si zase vzpomněli alespoň takto.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 21:01

slniecko 

Uvolnila se místa na ten online ateliér - La Masterclass Parfums zítra a ve čtvrtek od 14 hod.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 21:40

Yvraine super, vďaka, idem skúsiť lapnúť ten štvrtok, zajtra nemôžem, ďakujem!!!!

Inak, ako to vlastne prebieha?

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 21:48

Tak podarilo sa, strašne som zvedavá

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 21:52

slniecko 

Mám radost, že ti to vyšlo.

Moc info nemám, krom toho, že to je ve francouzštině a líbilo se. Já mám nakonec termín už zítra. Jsem na to moc zvědavá. Ateliér v boutique je vždy úžasný. Akorát mi bude chybět tradiční vějíř voňavých papírků