Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 17. června 2019 11:49
Reakce na Fleur:

Škoda, že nepřišla nějaká limitovaná výroční verze Mitsouko pro normální obdivovatele téhle vůně. Tohle je sice náramně krásný kousek, ale opravdu pro sběratele.

​Hej, toto mi chýba tiež, nielen pri Mitsouko, všeobecne pri týchto klasikách.

Pritom, kďsi človek pozrie aký úspech mala Red Edition a podľa mňa dosť vrátila 5-ku do povedomia, tak to by sa nepodarilo, keby nebol rozdiel v cene len nejakých cca 30€.

Cervanek
Avatar
18. června 2019 17:18

toto Mini bych brala "na lítačku" - jedno už jezdí v Düsseldorfu - (obrázek na boku by nemusel být, na zadním nárazníku by mi nevadil)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. června 2019 08:57

domenica Kolik, prosím, stojí Rose Barbare přímo v butiku na Champs-Elysées?

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 26. června 2019 10:01

Dalia 205 Euro mi to ukazuje:)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. června 2019 10:05

Dalia 

ano, 205 euro (zatím, stále) 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. června 2019 10:29
Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 26. června 2019 13:08

Vcera jsem byla po dlouhe dobe na navsteve u Guerlainu a opet me okouzlila Moskva, nyni uz tedy Polibek z Ruska. Mela jsem kdysi odstrik. A asi si ji budu prat. V tomto pocasi je krasna. Jinak z novinek jsem zkousela limitovany Shalimar Souffle d'Oranger, ktery mi v prvnich chvilich vonel jako klasicka kolinska. Byla jsem nalomena ke koupi, ale nerozvonel se na me vubec hezky (jako zadny z nich). Prekvapilo me to, ze se mi libila jedna z novejsich Aqua Allegorii - Coconut Fizz, snad kokos a meloun, pritom kokos nemam ve vunich moc rada. Celkove opet moc prijemna navsteva, odchazela jsem se vzorkem Baiser de Russie a pritel s L'Homme Ideal Cool, ktera se nam obema taky libi.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 26. června 2019 19:57

Evanilla L´Homme Idéal Cool budu asi pořizovat synovi, nosí Idéal Cologne a tahle se mu také líbí.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 26. června 2019 20:05

Fleur No musím říct, že já bych ji úplně přešla, ale chtěla jsem po slečně/paní z Guerlainu ukázat novinky a tak na ni upozornila... A když ji pak měl na sobě, bylo to moc fajn. Svěží, ale zároveň ne obyčejné. Ta máta v ní je skvělá..

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 03. července 2019 14:03

Eau de Bain 

Zelený citron a shalimarovský bergamot v úvodní fázi přechází postupně přes luxusně mýdlové pižmo s pomerančovým květem do sladkého mandlového pudru s vanilkou. Krásná a překvapivě s celodenní výdrží. Jen to není osvěžující vůně na léto, protože nejdelší fáze je právě ta mandlová.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 03. července 2019 23:06

Aha, na aký obrázok som narazila...to bola nejaká kolekcia? Je to pod názvom "Sucriers". Je to z Drouotu, tak by to nemal byť nejaký výmysel:

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 03. července 2019 23:25

slniecko 

Není to výmysl. Je to historie. Osmdesátá léta. Sada testerů - obal a náplň 200 ml. "Cukřenky"  

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 03. července 2019 23:35
Reakce na blackviolet:

Eau de Bain 

Zelený citron a shalimarovský bergamot v úvodní fázi přechází postupně přes luxusně mýdlové pižmo s pomerančovým květem do sladkého mandlového pudru s vanilkou. Krásná a překvapivě s celodenní výdrží. Jen to není osvěžující vůně na léto, protože nejdelší fáze je právě ta mandlová.

​Vůně odpovídá parfemaci gelu, mléka a deorantu řady Les Délices de Bain. Zajímavá a svým způsobem "hutná", což by člověk od vůně s "eau" v názvu úplně neočekával. Povedená.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 04. července 2019 03:31

domenica  bude vune normálne ke koupi nebo je to, prosim, exclusivka.? A jaká je cena.?..To složení, popis sw mi velmi zamlouvá...

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 04. července 2019 08:58

Miru 

Úplně normálně ne, je řazena do sekce exkluzivních vůní a je součástí řady Eaux de Rituel. Cena je 90 € (asi 2.250 Kč), flakónek 125 ml.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 04. července 2019 13:52

domenica krásne, tak ako urobiť špeci dizajn na testery, to sa mi páči!

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 04. července 2019 18:11

domenica 

...to je krásný obrázek!,

a děkuji

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 04. července 2019 19:24

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 04. července 2019 20:57

Miru Ten je krásny!

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 04. července 2019 23:34

Bois Mystérieux 

Když jsem před lety zkoušela Songe d'un Bois d'Été, připadala mi jako stará kožená bunda na poušti. Příliš kožená, příliš pánská. Bois Mystérieux se mi moc líbí. A není to jenom tím, že jsem si mezitím našla cestu ke koženým vůním. Ona je opravdu trochu jiná, rozhodně hladší a obohacená o zelený vavřínový list a neroli, k šafránu má příjemný květinový tón jasmínu, pačuli jen lehkou rukou a hlavně - ta kůže. Jestli kožená bunda, tak tentokrát jen z jemné luxusní kůže s balzamickou lehounce zakouřenou myrhou.

A až mi jednou dojde Tuscan Leather, sáhnu po ní. Třeba mi s tím velkým flakónem někdo pomůže .