Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 11:33
Reakce na domenica:

​a wendulka 

Výroba Iris Ganache, jedné z nejúžasnějších a nejoriginálnějších vůní současnosti bohužel končí. Ano, musím potvrdit špatnou zprávu. Jestli se ještě v budoucnu vrátí (jako nová jednorázová edice nebo třeba v Les Parisiennes), to je samozřejmě možné, ale v tuto chvíli těžko předvídatelné.

Momentálně k dispozici ještě je -  ve fontáně a nějaké zásoby ve výrobně. Pak konec.

(Zorganizuji tedy poslední akci Iris Ganache v příslušném vláknu, pokud bude mít někdo zájem)

​Ach jo. Tak to hned z hotelu mířím do butiku Vendome teda. 

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 13:16

domenica Děkuju za tipy, spojení se Spiritueuse Double Vanille by mě nenapadla... určitě časem vyzkouším, až bude příležitost

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 13:36

A další z relaxačních vodiček:

Voní téměř identicky jako tělové mléko a sprchový gel Les Délices de Bain. Příjemné a drahé.

Složení: bergamot - mandle - pomerančový květ.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 13:51
Reakce na blackviolet:

A mám první referenci ke Cuir Intense, je prý hodně maskulinní, naolejovaná kůže a benzín.

To jsem u tohoto složení tak úplně nečekala, ale každopádně vyzkouším na vlastní kůži, až to bude možné.

Cuir Intense je strašná, strašná, intenzivně strašná!  Od prvních zmínek o složení jsem čekala koženou a maskulinní vůni, čili vůni, která nejspíš nebude pro mě. No není. Rozpálený asfalt, hořící pneumatiky, ředidla, benzín... atd... pak pro přeživší konečně kůže. Drsná kůže, samozřejmě. Pro milovníky tohoto typu vůní asi ráj. Pro mě spíš peklo, hlavně překonat ten začátek, ale od konce února, kdy jsem ji zkoušela poprvé, jsem to podstoupila už několikrát a musím přiznat určité zvrácené zalíbení v ní... 

Každopádně oceňuji uvedení takovéhoto parfému. Do skupiny orientálek patří. A hlavně, kdykoli značka uvede takto vysoce ne-mainstreamovou vůni, je to pro mě dobrá zpráva a naděje do budoucna.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 17:37

domenica Já jsem právě čekala, že ta vonokvětka a ylang ylang udělají kůži trochu dámskou. Tak nic. Ale rozhodně je dobře, že i takové vůně se dělají.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 18:26

domenica blackviolet To zní jak z mého a Martula deníčku o Lover’s Tale:)

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 18:31

Korsičanka Až vyzkoušíte Cuir Intense, budete The Lover's Tale považovat za líbivku .

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 18:33

blackviolet No, hnusnější už je jen Tyrannosaurus Rex

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 18:43
Reakce na Korsičanka:

blackviolet No, hnusnější už je jen Tyrannosaurus Rex

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 20:48

blackviolet Korsičanka alibi začína ma to prudko zaujímať

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 20:51

Korsičanka 

Když ty považuješ za hnusnej i TF London...

Musíme to brát s rezervou.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 20:55

Ellen No, hnusnej bych o Londonu v porovnání s benzínovkamí a thérovkami neřekla. Jen se mi nelíbí

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 21:15
Reakce na domenica:

​Ano, cena zatím stále 310 eur.

​Tak bohužel k navýšení přece jen došlo nebo jestli jen u té Iris Ganache? I když to spíš asi u všech. Platila jsem 345 euro - šla jsem do ametystové

Ale když musíš, tak musíš, že jo.

Ovšem na dotaz, že skončila výroba, mi dámy tvrdily, že prej ne. Tak jestli ještě nejsou informované nebo schválně mlžily...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 21:22

wendulka Gratulace veliká!!!

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 21:23

wendulka 

Iris Ganache jedině ametystová, samozřejmě, jdeš v mých šlépějích nejen se Shalimarem, ale i s Iris Ganache...

Ale s tou cenou... pořídilas "běžný" ametystový flakónek anebo jsi volila odstín zdobení/etikety atd... to pak může být to navýšení.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 23:19

domenica Ne, právě že úplně normální vcelku.

presta fl ab/c 125 ml Iris ganache... 345 euro. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 08:32
Reakce na Korsičanka:

wendulka Gratulace veliká!!!

​Děkuju. Já tu včelku chtěla už loni, ale to byla bohužel fontána v butiku beznadějně prázdná a zájemci se museli zapisovat do pořadníku, jestli si vzpomínáš. 

Ale fakt je zvláštní, že ty madam tam to buď neví anebo schválně mlží s tím koncem.

Každopádně jsem vyzkoušela ten novej Shalimar Lumiere a Monika měla pravdu, ten bych mohla taky. Vzorky bohužel nemají, ale madam mi vyrobila. Jenže ten vzor, já furt nevím...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 08:55

wendulka Co máte furt proti barvám?

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 10:16

wendulka Krásný nákup; flakón bude milou vzpomínkou a dekorací, i když se třeba vůně přestane vyrábět.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 11:30
Reakce na wendulka:

domenica Ne, právě že úplně normální vcelku.

presta fl ab/c 125 ml Iris ganache... 345 euro. 

​Tak to muselo vzniknout teď v posledních dnech, a možná jen u těch vůní, které jsou jen a pouze ve fontánách - jako např. právě Iris Ganacha a 190 Ans...