Tom Ford

11. srpna 2014 17:43
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 20:32
Reakce na slniecko:

​Ja mám od začiatku podozrenie, že toto budem potrebovať...

​Mám za sebou druhou, tentokrát už pořádnější zkoušku ze vzorku a můj verdikt zní: Budeš ji potřebovat.

A Miru jí bude potřebovat taky vzhledem k tomu, že se jí stejně jako mně líbí Luctor et Emergo (People of the Labyrinths) - ta mi naskočila hned.

Ford má v sobě navíc chlast a růži - se úplně těším, až na ní napíše recenzi.

Já dokud mám Luctor et Emergo, tak bych celý flakon určitě neunosila, no pokud by se konalo to medvědění, tak bych se asi přidala...

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 20:36

viktorka_od splavu Já Vert de Fleur kupovala v únoru:)

wendulka Tak už tu recenzi na Lost Cherry napiš, ať se někdo rozhodne, že ten velkej flakon koupí. Jsem na odstřik první v řadě, nanejvýš druhá, neb jsem medvědění navrhla Ale za 670,- Euro ji koupit a medvědit fakt nemůžu

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 20:45

Korsičanka Tak to udělej jak ostatní. Založ medvědící vlákno, vyber peníze za podíly a kup. To půjde.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 20:49

Korsičanka Napíšu v týdnu, ju?

No tak to by asi nemohla žádná z nás koupit celej ze svýho. Je jasné, že na ten bychom se musely složit předem a objednat refany.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 20:50

@Renusatko Aha, to je pravda, to už jsem vlastně dělala s Fève Delicious:) No, tak až ji budou někde mít fyzicky (ne jen slíbenou), ať mě někdo upozorní

wendulka Už se na recenzi těším!( A na ňuchnutí taky:))

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 21:27
Reakce na Dalia:

slniecko Musela jsem si Vert dát znovu na ruku, uklidňuje mě a vnímám ji jako vůni volnosti a života. Mimochodem, dost mi připomíná N°19, ale oproti ní na mě působí "živěji".

​No, ono "živšie" ako N°19 na mňa pôsobia aj pyramídy, ale chápem, ako to myslíš...zaujímavé porovnanie. N°19 je nádherná vôňa, ale na mňa príliš "smutná". Skúsim ich niekedy porovnať "naživo".

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 21:35
Reakce na wendulka:

​Mám za sebou druhou, tentokrát už pořádnější zkoušku ze vzorku a můj verdikt zní: Budeš ji potřebovat.

A Miru jí bude potřebovat taky vzhledem k tomu, že se jí stejně jako mně líbí Luctor et Emergo (People of the Labyrinths) - ta mi naskočila hned.

Ford má v sobě navíc chlast a růži - se úplně těším, až na ní napíše recenzi.

Já dokud mám Luctor et Emergo, tak bych celý flakon určitě neunosila, no pokud by se konalo to medvědění, tak bych se asi přidala...

​ja som to hovorila, ja som to hovorila !!!

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 03. prosince 2018 04:11

wendulka ...no, to jsi mě ptešila, nepotěšila.!...

Co mám teď dělat?!

...tak snad klapne to medvědění...

Offline Fleur blogger
Avatar
6085 příspěvků moje polička 09. prosince 2018 12:40
Reakce na wendulka:

Ford má v sobě navíc chlast a růži - se úplně těším, až na ní napíše recenzi.

Já dokud mám Luctor et Emergo, tak bych celý flakon určitě neunosila, no pokud by se konalo to medvědění, tak bych se asi přidala...

​Chlast a růži, tak to je přesné . A veselejší než Chanel 19 také rozhodně je. Ovšem takovým způsobem, jako když se chlap někde opije, v parku naškube nějaké kvítí, nechá ho lehce ovadnout, když cestu domů lemuje zastávkami v přilehlých nonstopech, a nad ránem s tím doma vítězoslavně budí manželku a diví se, proč nemá radost.

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 09. prosince 2018 12:42

Fleur 

...hm, Vendulčin popis kontra Tvůj - čím dál lépe!

(MUSÍM zkusit prostě. Někde. Nějak)

Offline Fleur blogger
Avatar
6085 příspěvků moje polička 09. prosince 2018 12:50

Fucking Fabulous: od úvahy, zda bych tuto vůni chtěla či vůbec mohla nosit, mě uchránila cena, nicméně čistě akademicky se mi zpočátku docela líbila. Název je zbytečně provokativní, poněvadž vůně sama mi připadala v něčem spíš taková regresivně dětská, nebo jako když si dospělý prohlíží fotografie z dětství. Cítím tam nostalgické ohlédnutí v podobě lékořice, pak sladkou tonku a paralelně nahořklou šalvěj. A uprostřed pláštěnka ze silného igelitu, složená do úhledného balíčku a s rukávy slepenými k sobě.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 09. prosince 2018 13:01

Fleur Až na ten igelit s tebou ve všem souhlasím. Ty plasty ti v poslední době dělají nějaký problém, ne? Už jsi mi to říkala ke Cocaïne a ještě k něčemu...moje skleróza

Offline Fleur blogger
Avatar
6085 příspěvků moje polička 09. prosince 2018 15:08

Korsičanka Plast jsem měla i v Les Années od Tauera; někde mi to dělají fialky s pudrem, jinde vanilka. Ale s Fordem si obecně příliš nerozumím. Vadí mi na něm to, co jiní vnímají jako přednost: určitá vyzývavá živočišnost.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 16:33

Tak jsem podnikla v Praze hon na Lost Cherry: v Douglasu na Příkopech mi paní sdělila, že přijde až 19.12.-snad a že nikde v Čechách není. Ani v Palladiu ji nemají, to by věděla! A pokud ji tu někdo zkoušel, byl to fejk z Ruska

V Palladiu už známý prodavač na úrovni na mou větu:”Řekněte mi, že máte vzorek Lost Cherry,” laxně odvětil:”Máme!” A vyndal z šuplíku 5 ml lahvičku a po slovech, že ji musím zkusit jen na kůži, mi ji odborně mázl několikrát na zápěstí. Co přišlo: intenzivní griotka cca 5 minut rychle mizela. Přetrvávala třešňová hořkost a zase hořkost -pro mě milá. Rychle ovšem slábla a za hodinu po ní zůstala jen slaboulinká sladká stopa:(

Závěr nedělám, neb v nástřiku to nemusí být smrt griotkou a hořkosladká třešňová šťáva, ale opojná ovocně-alkoholická dámská vůně

AVŠAK: radostnou zprávou je, že mezi únorem a dubnem by mělo dorazit 8 vůní, které už zmizely z trhu a dochází k jejich oživení!!! Mezi nimi Black Violet, Jonquile de Nuit a Velvet Gardenia!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 18:52

Korsičanka Jen počkej, až se párkrát po novém roce sestříkáš z testeru - všichni víme, jak to u tebe bylo s Flamencem a jinými vůněmi, které si napoprvé hodnotila podobně.

A skvělá zpráva o comebacku! Velvet Gardenia mě úplně minula.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 19:03

wendulka Taky jsem na ni koukala jak blázen Ještě tam bude Arabian Wood a Amber Absolute, co si pamatuju. Všechny v hnědých hranatých flakonech, jak asi byly. A ještě bude na jaře nějaká jiná řada celá stříbrná - mi ukazoval chlapec namnožené obrázky

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 19:07

Korsičanka a Japon Noir náhodou nejmenoval? Ta byla taky super!

Amber Absolute se vracela už jednou a vyprodala, tak to se ani moc nedivím.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 19:08

hm tak v brně ve vaňkovce mají úplný kulový tak jsem se aspoň zas jednou zlila Noir Extreme

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 19:10

wendulka Možná jo. Chrlil to na mě jak kulomet:) A nápisy na etiketách byly na kopii rozmazané A říkal, že Shanghai Lily přestěhovali jen do Číny Je to možné???

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 19:11

viktorka_od splavu A teď to přebíjíš Zimní vodou, jo?

No, když není Na Příkopech, těžko mohla dorazit do Brna