Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 14. března 2018 15:15

Potrefenáhusa No ví co je jeho, ne  Mně právě přestává bavit furt vyhazovat ty oschlý zbytky, někdy je to horší, někdy lepší, teď zrovna se hrozně ofrňuje. No ale hlady netrpí, chlapec.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33730 příspěvků moje polička 14. března 2018 15:20

moonlight akorát je na nich blbý, že je to 400g, takže když kočička udělá ééééé, díky, dnes jsem již zvracela... je to docela dost škody...nebo taky kupujem Bozitu v tetrapaku, to má taky rád. Ale on je fakt neproblematickej.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 14. března 2018 15:45

Potrefenáhusa No je pravda, že jsem tyhle velký konzervy přestala úplně kupovat, právě z těchto důvodů. Teď jenom kapsičky. Nedávno jsem domů přinesla nějaký neozkoušený druhy ze zverimexu a ani jeden neměl úspěch. Asi začnu barfovat... je to i pro kočky vlastně? Ale to bych fakt nerada 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 14. března 2018 16:20

moonlight je to i pro kocky. teda pro kocoury urcite

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 14. března 2018 18:42

KoraKora dodatocne docitam a chcem povedat, ze drzim palce!!!! 

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 14. března 2018 18:43

Potrefenáhusa To má tříchodové menu?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33730 příspěvků moje polička 14. března 2018 18:50
Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 14. března 2018 18:56

viktorka_od splavu no myslela jsem si to, nekdy to prostuduju. 

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 14. března 2018 19:02

Potrefenáhusa Já myslím, že by to dal na posezení. 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 14. března 2018 19:03

GChK ooo, som rada, ze je tu pozitivny ohlas na ES, nech ju tu neadorujem sama :-) tiez mam hyperaktivneho psa a tiez som ju musela naucit odpocivat - ale neradila mi v tejto veci ES, ale nase trenerky z cvicaku - podstata bola eliminovat podnety, takze odstranit vsetky hracky z dosahu (hracky iba na pridel a iba na "spolocnu" ja a pes hru), a zmensit priestor, v ktorom sa pes pohybuje -napr. ked je sam doma. Osobne mi dost pomohla klietka: psa som tam ale nezatvarala, skor tu klietka Zuna vnimala ako svoju budku a osvedcilo sa mi prehodit jej cez tu klietku deku, takze mala tmu a pokoj a myslim, ze to ju dost odstrihlo od rusivych podnetov - lebo z klasickeho pelechu mala obrovsky vyhlad :-D no a pracovala som na povele miesto. Ono to pre niektorych ludi znie smiesne "naucit psa oddychovat" - ale Zuna napr. nikdy nespala :-D vzdy bola cula, v strehu, pripravena, vzdy si nasla nejaku cinnost... No katastrofa. Ale vydrzali sme to a da sa to :-) este u hyperaktivnych psov pomaha unavit ich psychicky (aktivity, hlavolamy), nie fyzicky - psy si velmi rychlo buduju kondicku, takze prechadzky stacit nebudu. Drzim palce! 

Offline Magráta
Avatar
7773 příspěvků moje polička 14. března 2018 19:59
Reakce na Potrefenáhusa:

moonlight tohle, různý druhy, ale mámy kočky to nechtěj :-)) On žere i oschlý

​to jsem jim taky koupila a odnesla jsem to do útulku (jako spoustu jiných konzerv) ...žerou hlavně Felixe, snažím se jim tedy aspoň granule kupovat kvalitní 

Offline Magráta
Avatar
7773 příspěvků moje polička 14. března 2018 20:00

dzizisketa ti jsou krásní 

Online Kokoska
Avatar
28323 příspěvků moje polička 14. března 2018 22:36
Reakce na Potrefenáhusa:

moonlight von žere všechno - 4 roky stará fotka bez pihovatýho čumáčku, prakticky ještě koťátko

​Moje, moje, MOJE!

Zrovna čtu knížku, kde se vyskytuje kocour, který vyčítavě kouká na prázdnou mističku. Na paničku je sice naštvanej, že to tak dlouho trvalo, trochu jako dělá ofuky, ale sotva se ona otočí, je miska vylízaná dočista do čista. Kocour je popsaný jako velký mourovatý, já prostě vidím Goliáše :)

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 15. března 2018 09:03

Za Oskarem včera přišel kámoš Takovej trochu šílenej sousedovic kocour... snad tam je něco vidět.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. března 2018 09:35

Jak porad rikam, ze Bu musi byt u vseho, na vse sahat, dohlizet, vsude inspektovat... tak vcera mensi oprava v kuchyni a ...   oni se smali, jen ji videli. Pry no jo, vy mate tu kocku asistentku. Mam no 

A to jeste tomu typkovi hrabala na culik, ach jo.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. března 2018 09:39

jinx 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. března 2018 09:45

paktofonika od vcerejska se tomu smeju  nejlepsi je, jak o sobe vubec nepochybuje, proste bez ni by se prestal tocit svet a hotovo 

Online Kokoska
Avatar
28323 příspěvků moje polička 15. března 2018 09:58

jinx Předpokládám, že Su byla někde zalezlá a dělala, že vůbec neexistuje?

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. března 2018 10:02

Kokoska presne tak, cizi lidi, hlucna prace...udelala jsem ji radost a otevrela jsem ji satni skrin, zalezla si do nejzastrcenejsiho koutku a vyleza, teprve az byli pryc.

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 15. března 2018 10:04

jinx