Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33688 příspěvků moje polička 07. června 2017 12:13
Reakce na Emerald:

jsou nádherný, jenom teda když jsem viděla to naše štěně, tak jsem si říkala, jestli přece jenom takovej pes do bytu už neni trochu zu viel, i jak je chlupatej.  Mně se hodně líběj i ty jiný "odrůdy", velkej švýcarskej pes atd.

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 07. června 2017 12:17
Reakce na Potrefenáhusa:

Do bytu určitě ne, ten náš byl na dvoře a domů chodil jen při bouřce, které se hrozně bál, nebo při extrémních vedrech, kdy se chladil u našich v chodbě na dlaždicích.

Na Petříně potkáváme tuším toho velkého švýcarského, kterej je ale pěknej nervák a toho našeho neměl rád. Je teda krásnej, ale mám z něj trochu divný pocit, protože jedno oko má blankytně modrý a druhý oříškově hnědý. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. června 2017 16:33

Dnes sme stretli bonboniéru, dokonca sme susedia A dozvedela som sa, že cez cestu býva ďalšia bonboniéra. Nechápem že sme ich za ten rok ani raz nestretli. Mam len vyrez z krátkeho videa, nadšenie bolo obrovske, nebolo cas fotiť. A stretli sme este jedneho krasavca, ked uz je tu o nich reč tak ho sem dám.

KoraKora
Avatar
07. června 2017 18:42
Reakce na Potrefenáhusa:

Sousedi měli salasaka a ten byl teda fakt drsnej. Zima, snih, déšť, všechno jedno, pořád ležel naprosto spokojeně před barakem. Až mi ho bylo kolikrát líto, ale on dovnitř prostě nechtěl. Do bytu si ho vůbec neumím představit.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 07. června 2017 19:14
Reakce na paktofonika:

Alpy jsou krásný, akorát teda tý vody shora je trochu víc, než jsme doufali :-).

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. června 2017 19:18
Reakce na Zina:

Paráda. 

A už minule som sa chcela opýtať či máte sebou len Cida(ktorý vyrástol do krásy:)). Terka ste nechali doma? 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 07. června 2017 19:29
Reakce na paktofonika:

Děkujeme, jsem si říkala, že tady už vypadá jako dospělej pes :-).

Terka jsme s sebou vzít nemohli, na něj už je už hodinová procházka až moca my jsme chtěli dost chodit, takže sužuje hlídacího kamaráda.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 07. června 2017 19:40
Reakce na Zina:

Krásný pes a vůbec- celá fotky. Miluju Alpy. My je letos vzdali, ale příští rok určitě!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. června 2017 19:55
Reakce na Zina:

No to bude treba veľa úplatkov pri príchode domov :D Cid už má naozaj postoj dospelého psa. Čas beží rýchlo, nedávno bol ešte malá chlpatá guľa a už je z neho poník :D

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. června 2017 21:34

snažím se nachystat pupka na výstavu 

mám dva kýble chlupů, kdyby někdo chtěl svetřík  ovšem na psovi to není naprosto poznat.

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 07. června 2017 22:05

Tak koťátka jsou bohužel už jen 4, jedno to nezvládlo  Ostatním se naštěstí daří dobře. Jediná holčička už má snad i novou rodinu. Jen se tedy hrozně bojím je někomu dát, aby se měli dobře... 

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 07. června 2017 22:39
Reakce na MPLee:

To je mi ľúto...a klobúk dole,ako sa o neho staráš.Dúfam,že pre všetkých drobcov nájdeš správny domov.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. června 2017 06:07
Reakce na MPLee:

Je mi to veľmi ľúto 

Je skvelé ako sa o nich staráš, sú úžasné. A na prvej fotke ako na seba v zrkadle jedno z nich cerí zuby :D Určite máš o zábavu postarané. Dúfam, že to zvládnu. A prajem im čo najlepšie rodiny :) A mašličky okolo krku sú rozkošné...ňuňuňu

A aj by som si jedno vzala a to hneď, ale myslím že by to Amy nepochopila 

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 08. června 2017 06:29
Reakce na MPLee:

Koťátka je mi líto , ale ta ostaní jsou naprosto kouzelná.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 08. června 2017 07:28
Reakce na MPLee:

rozkošné  toho jednoho je mi samozřejmě líto ...

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 08. června 2017 08:07
Reakce na MPLee:

To jsou krásné chomáčky . Toho "ztraceného" koťátka je mi moc líto a ostatním přeji hodně zdraví a štěstí, ať najdou hodné "páníčky". 

Offline Len
Avatar
2205 příspěvků moje polička 08. června 2017 08:25
Reakce na MPLee:

To je mi moc líto.:( Myslím na koťátka každý den, pořád s partnerem rozebíráme možnost si jednoho prcka vzít a vždycky dojdeme ke stejnému závěru - že v létě na dlouho odjíždíme a vzít si ho teď by bylo sobecké a trápení.  To koťátko s růžovou mašlí je dokonalé, a jak na sebe kouká do zrcadla. Je jasné, že nejlépe se o ně postaráte vy, to dá rozum.:D Nedivím se, skvěle se o ně staráte a takovýhle stvoření se jednomu musí vrýt pod kůži.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33688 příspěvků moje polička 08. června 2017 10:47
Reakce na MPLee:

ty koťátka jsou nádherný, škoda toho jednoho ňuňíka

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33688 příspěvků moje polička 08. června 2017 10:48
Reakce na Zina:

Ciďák je nádhernej, to je úplně fantastická fotka, jak z reklamy!

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 08. června 2017 11:08

Len Nevím odkud jste, ale myslím, že by kdyžtak nebyl problém s hlídáním