Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 13:53
Reakce na Jiná Realita:

Nie fotky, to by chcelo video. Pupíček v akci  To musela byť super akcia, koľko vás bolo? 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 13:58
Reakce na paktofonika:

přihlášených bylo přes 40 psů, ale na místě jsem nepočítala :)

černých bylo velmi málo, mám pocit, že krom pupíkových sourozenců možná ještě jeden dva? počasí vyšlo, bylo celkem teplo a nezmokli jsme, celou cestu domů ale přímo lilo.

pupík byl akční neskutečně, jak jindy na cvičáku docela poslouchá a ostatní psy poměrně ignoruje, tak dnes ani náhodou, pořád se za někým plazil, všechno očmuchával, neposeděl, mám ruce vytahané až k zemi  což mě dost zklamal, tedy :/ na cvičáku mu krásně šlo běhání v kruhu, postoj, všechno, a dnes tam jak ozembuch 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:20
Reakce na Jiná Realita:

Tak to nevadí, určite vám to nabudúce pôjde lepšie. 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:22
Reakce na Jiná Realita:

jeeej, tak to sa tesim, ze vam to obom vyslo! Pupicek sa musel citit ako v raji :-) ved nemohol odignorovat svojich druhov, hehe. kym Vas nestohol do rybnika a s nikym sa nepobil, tak to musel byt celkom nudny den ;-)  tak snad budu nejake fotky!

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:24
Reakce na paktofonika:

teraz  neviem, ci je ponozka taka velka alebo Amy taka mala...?  no ale tie oci 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:25
Reakce na Jiná Realita:

My jsme pupíčkovi drželi palce!!!!

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:30
Reakce na Jiná Realita:

inak, uprimne si myslim, ze mam o Pupickovi velmi dobru predstavu - orientujem sa podla nasej uz takmer rocnej surodeneckej dvojky 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:32
Reakce na Potrefenáhusa:

...a Rufik sa z toho dokonca tesi, lebo vrti chvostom!!!  

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:32

děkujeme 

ale musím říct, že si myslím, že patřil k nejpěknějším psům, co tam byli. jsem neskromná :) i když byl jak prasátko, navíc línající (včera a předevčírem jsem z něj vyčesala dva nové psy...). vypadá krásně hlavně v pohybu, pěkně nese ocas a celý vlaje.

skoro jsem ale ráno neodjela. pes v kšírech v autě, pět tašek věcí pro něj taky v autě, já v autě, máma též...a nenastartovala jsem  je to staré mámino auto, pravděpodobně včera blbě zavřela kufr a vybila se baterie, nebo kuny přehryzly kabely. musela jsem ho nacpat do svého krásně naleštěného a zrovna umytého pracovního auta, které mi mocně oslintal  

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:35
Reakce na Potrefenáhusa:

a celý den jsem vzpomínala, jak říkáte o rufíčkovi, že je buchtík, a přála jsem si taky buchtíka  (to slovo se mi hrozně líbí!)

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:46

vcerajsia prechadzka: na chvilu vyslo slnko a bolo celkom prijemne, dnes opat sed, dazd a zima 

moji dvaja patraci  prvych 50m je to horor a motanica, ale ked sa zosynchronizuju, tak si vykracuju ako mladomanzelia :-D 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:48
Reakce na palahniukowa:

takhle kdybych si uvázala dva pupíky, tak už mi chybí jen vozík a na dálnici mi bude málokdo stačit 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:49
Reakce na Jiná Realita:

Tak aktuální buchtíci u nás :-D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:50
Reakce na Jiná Realita:

jestlivá by teda běželi oba stejným směrem...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:51

akorát, že jsem při tom focení probudila netvora...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:51
Reakce na palahniukowa:

No ona je dosť malá. JA už som to tu niekedy písala, že sme mysleli že bude väčšia. Má momentálne 7kg a je tak akurát by som povedala. Domnievam sa, že ešte zmohutnie, hlavne na krku. Teraz jej dosť stúpol apetít, stále by niečo jedla  Ale aj tak je oproti rodičom drobnejšia. Ono bostoni majú tri váhové kategórie, do 7kg, do 9 kg a do 11kg takže je to rôzne. Keď vidím Amy vonku v diaľke vyzerá stále ako šteniatko. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:52
Reakce na Potrefenáhusa:

Aspoň nieje nuda

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:52
Reakce na Jiná Realita:

takhle kdybych si uvázala dva pupíky, tak už mi chybí jen vozík a na dálnici mi bude málokdo stačit 

tie prve metre, ked vyrazime z domu letime velmi, velmi rychlo :-D vzdy sa modlim, nech nam do cesty neskoci vevericka alebo nejake maca, lebo... voditka si domotali sami  a ja truba som kupovala rozdvojku :-D

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:55
Reakce na Potrefenáhusa:

když rufíčka vidím, tak bych hned vzala deku, pěkně si k němu lehla, a spala  působí tak lákavě měkce a příjemně.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 22. dubna 2017 14:56
Reakce na Potrefenáhusa:

Rufik ako si tam v kresle spinka na vankusiku a este otoceny chrbtom  on je tiez ako miminko! no a Godzilla, prieskumnik-provokater :-D