Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Online Potrefenáhusa
Avatar
33643 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 10:30
Reakce na palahniukowa:

je!

A to my si taky takhle čteme!

Online Potrefenáhusa
Avatar
33643 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 10:33

Goliášek se mnou četl už MP, kor když se objevilo něco zajímavýho!

Offline carries
Avatar
1105 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 10:35
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak sa neviem rozhodnúť, či je jeho výraz žiarlivosť (tak na zajačikov pozeráš?!) alebo či by si toho zajačika dal na večeru. Každopádne fúzy má ukážkové, ako mušketier

Offline Zina
Avatar
5845 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 10:37
Reakce na Potrefenáhusa:

Velký - barevný - navrhuju deku na opalování na Slapy, nebo kde se teď surfaři na retro vlně opalují :-).

palahniukowa Já přímo psům nezpívám, ale zpívám si často pro sebe (občas spíš hulákám), a když se do toho víc opřu, tak to psy rozveselí a pak to přejde ve všeobecný blbnutí. Jo, a na fotce vám to sluší :-).

Online Potrefenáhusa
Avatar
33643 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 10:42
Reakce na Zina:

a neumravňujou vás? My máme už druhýho ochránce veřejnýho pořádku v řadě, i když Rufíček je takovej umírněnej, ale Čenda se snažil uklidnit i třeba houpání na židli, klouzání po ledu, prostě všechno, co vyhodnotil jako praštěný nebo potenciálně nebezpečný. Rufík teda nesnese takový to pošťuchování a strkání.

Offline Zina
Avatar
5845 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 11:17
Reakce na Potrefenáhusa:

Jezevčík nás umravňoval, byl lehce nerudný, vlkodavka taky. Flat je naopak rád, že jste se konečně naladila na jeho vlnu, a rozjede totak, že naopak uklidňujete vy jeho .-). Teď v nájemním bytě to teda nepodnikáme, to si necháváme zase domu.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 11:22
Reakce na Potrefenáhusa:

Zina dakujeme :-) zvyknem sa niekedy pripravovat do prace tak, ze si niektore veci cvicne odprednasam, a to sa im paci - obaja zalahnu, oci na mna a pocuvaju (este aj Black!!!) a mam este aj taku uchylku, ze sa ich snazim prepasovat na kazdy jeden seminar nejakym obrazkom (ktory napr. upravim), studenti ich maju radi :-D a u niektorych studentov si neviem spomenut na priezvisko, ale viem, akeho maju psa 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33643 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 11:24
Reakce na Zina:

jo, to chápu, já už teda i Rufíka viděla párkrát rozjetýho tak, že až tak moc jsem to teda nechtěla :-D (ale dá to hodně velkou práci a on u toho teda hodně skáče a dost hryže :-D Čenda měl i ty šílený běhací, štěkací a vraždící amoky, to jsem o Rufa taky ještě neviděla, ale čas od času to předvádí Goliáš.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33643 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 11:25
Reakce na palahniukowa:

je ale to má Rufíček taky moc rád, sedět na klíně a něco si vyprávět.

A přijde mi hrozně legrační, jak jsou psi i kočky rádi chválený a rádi poslouchaj, jaký jsou krásný a šikovný, že fakt vědí, o co jde.

Offline dzizisketa
Avatar
7433 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 11:28
Reakce na Potrefenáhusa:

Kousačky hrajeme skoro denně, to Bonnie zamotám do peřiny a trochu přidržím, aby se musel ven probojovat a pak mi může okusovat ruce, pak ji zase zamotám a tak dokola, to zbožňuje. Amok ji chytá zřídka, to pak lítá po bytě, skáče na gauče a postele a hází s hračkama a vypadá děsně šťastně

Online Potrefenáhusa
Avatar
33643 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 11:37
Reakce na dzizisketa:

Rufíček má takový jemný okusování taky rád. Leží na zadech a hryže kolem sebe :-D Jsou skvělý, když jsou uvolněný a v pohodě.

Kočky teda taky, ale zrovna dneska jsem vzpomínala, jak jsem měla jednou Goliáše jemně zakousnutýho do tváře a v něj já teda důvěru úplně nemám, že mě třeba úmyslně nepodřízne drápem :-D

Offline Sweet Potato
Avatar
34787 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 11:44

Rubikon byl překročen.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 11:45
Reakce na dzizisketa:

Blačkova nejoblubenejsia hra je, ked okolo mna pobehuje a ja mu taham chlpy na krku a hrudi a skubem ho - to pribehne, odbehne, chnape mi po rukach (v ramci hry) a ma tu typicku polohu pri hre. a este mu zvyknem pri hre chytit prednu labku: raz jednu, raz druhu a on okusuje a snazi sa zdrhnut :-D ale vyvolava to sam!!! :-D pride, vyzyva ku hre a nastavuje labku, aby som ho chytila :-D na svoj vek je v tomto dost akcny! 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 11:46
Reakce na Sweet Potato:

ojojoj  vyzera to, ze sa Netopyrka vyspinkala doruzova! :-)

Online Potrefenáhusa
Avatar
33643 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 11:49
Reakce na Sweet Potato:

no ale vypadá opravdu velice spokojeně

Offline moora
Avatar
7504 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 11:53
Reakce na Sweet Potato:

Gratulujeme netopyrce!

Offline Zina
Avatar
5845 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 11:53

Já jsem jim dnes ráno slíbila, že půjdou po návratu domů boudy. V 6:15 oba nastoupili do postele a začli si tam hrát. Sice po nás nešlapou, ale klapání zubů, vrčení, funění a průvan od máchání ocasama se se spánkem kombinuje dost blbě.

Edit: Netopýrce to samozřejmě přejeme, ta takových nepravostí určitě ani není schopna :-)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 12:34

Amy ma velmi rada naháňačku po byte. Stoji na gauci a caka kym sa rozbehnem, da mi naskok a potom uteka za mnou. Ked ma dobehne zastavi sa a caka co bude. Potom ju nahanam ja spat ma gauc. Mame dost dlhu chodbu tak sa niekedy aj narobim 

A spievame jej ja aj priatel. Niekedy ked zaspava, casto ked varime jej spievame, a ked prideme domov a velmi sa tesi tak spievame: uz sme prisli z vyletuuu vyletuuu vyletuuuu ...  To spievame aj v aute ked ideme z vyletu. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 12:37
Reakce na palahniukowa:

Super r fotka  Opica so mnou necita. Ta je bud hore alebo spi. Nema fazu medzi ked len lezi a tuli sa. Ona ked uz si lahne tak do 30 sekund uz chrape ostosets 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 12:39
Reakce na Potrefenáhusa:

Nesouhlasne bručí. Odkial to len ja poznam. Si tak hovorim, ze stastie ze chlpaci nerozpravaju. To by som si ja doma vypocula. Hned po prichode domov by ma cakalo : Kde v .... si tolko bola  Potom by nasledovalo: jupiii daj mi jest.