Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 18. července 2022 10:14

andulka01 ach jo

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 18. července 2022 10:42

milacka Dočítám až dnes, tak jsem ráda, že už to má šťastný konec

andulka01To snad není možné, co někteří dokážou. Hlavně ať se odchyt podaří a vyřešíš to. 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 18. července 2022 10:56

milacka super tesim sa s vami odvolavam pátranie 

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 18. července 2022 11:27

milacka Ľutujem ťa, ale chvalabohu,  našla sa. Dúfam, že bude v poriadku. Ja som včera videla na FB , že sa hľadá psík, aj ma hneď napadlo, že vyzerá ako tvoj, ale uverejnil to niekto iný, asi tvoja nevesta? , tak som si potom už nebola istá. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 18. července 2022 12:26

milacka no ufffff.. Se mi srdce zastavilo..

Diky bohu, že je zpátky!

andulka01 tomu parchantovi bych ty broky do prdel nastřílel sama. A s gustem ! cchudinka Venous..

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 18. července 2022 13:47

Biely kvet uverejnila ju slečna, ktorá obe strážila. Vyvliekla sa jej z postroja, keď ich venčila, zľakla sa pitbulla. Ten postroj vyhodím, chrtíci sú špecifické, majú úzku hlavu s krkom a široký hrudník. Už mám objednané na mieru, pretože aj mne sa to raz stalo, ale podarilo sa mi ju hneď udržať. Celá jej rodina ju hľadala, sú to dobrí ľudia, rovnako plakali ako ja, dokonca jej otec spadol z bicykla na poli, kam utiekala v strese, údajne ju chcel napadnúť aj sokol. Prešla asi 8 -10 km v ten večer. Dnes ráno našla cestu k domu, kde bola v opatere. Bolia ju nôžky, vidno stres, inak je v poriadku. Hára sa, snáď nestretla žiadneho záletníka. Samozrejme, že idem s ňou veterinárovi. Veľa ľudí zdieľalo jej stratu, pomáhali, ako sa dalo. Dominika obvolala útulky, políciu, zalarmovala poľovnikov, vyvesila letáky. Ale v noci sa zle hľadá, hlavne, keď ubehla toľko km cez polia. Je to šikula, keď sa vedela vrátiť. Konečne sa vyspím, upokojím, hodiny hrôzy sú už minulosťou.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 18. července 2022 13:50

Všetkým vám ešte raz z celého srdca ďakujem

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 18. července 2022 13:52

andulka01 to mi je veľmi ľúto. Ako môže byť niekto takýto krutý? Nikdy nepochopím

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 18. července 2022 16:44

milacka 

To musely být nervy. Mně se taky jednou vyvlékl z vodítka pes, kterého jsem venčila. Je to zlá situace, člověk tomu nemohl zabránit, ale cítí se hrozně, protože je to něčí člen rodiny.... Ten můj útěkář prostě šel domů, takže po cca hodině hledání v parku jsme se shledali u vchodu. Velká úleva to byla.

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 18. července 2022 16:46

andulka01 

Achjo. Ať je Venouš brzy dobrá. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 18. července 2022 21:10

milacka to je šílený, chudinka malá, mě se udělalo zle než jsem dočetla o kus níž, že se našla. Jak asi muselo být tobě.  Uf, dobře to dopadlo

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 18. července 2022 21:35

milacka dobré zprávy - teď už bude dobře

andulka01 ať se Venouš rychle hojí (a nechá řádně oštřit) 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 19. července 2022 08:00

dynda Kora bublifuk ja som viac-menej tragédka, správu sme da dozvedeli až na druhej strane republiky v Košiciach. Boli sme na veľkej oslave v kultúrnom dome. Zábava, tanec, dobrá nálada. Po telefonáte o pol desiatej večer mi zamrzol úsmev a rozplakala som sa. Odišli sme ihneď na hotel a ráno o 6.00 sme vyrazili domov pridať sa k hľadajúcim  Možno ma tu niekto ukameňuje, ale ja vnímam domáceho miláčika ako vlastné dieťa. Predstavovala som si najhoršie scenáre, ktoré mohli nastať. Zrazilo ju auto, zožral ju diviak, niekto ju ukradol do množiarne, niekde trpí a nevie si pomôcť. Takéto emócie mnou lomcovali dve noci a deň, úplne ma paralyzovali. Bez Neurolu by som vôbec nespala. Ten ma uspal aspoň na dve hodiny. Žiadna stopa na FB a IG, žiadny komentár, 500 zdieľaní. Manžel mi vravel, neboj, v pondelok sa nájde. Trpel potichu, ja panicky a s plačom. O 7.10 telefonát, že ju videli na nejakej ulici vo Vrbovom. Vyštartovali sme tuším o minútu. Srdce mi bilo ako zvon. Po 30 minútach som ju mala v náručí. Emócie vybičované na maximum. Slzy šťastia, úľavy. Celý pondelok prespala, jedla, spala. Stále sme boli v tesnej blízkosti. Nikomu takýto zážitok neprajem, nové postroje šité na mieru sú na ceste, dokúpim aj Apple lokalizátory. Už nič nenechám na náhodu. Život je opät v rovnováhe, naše dušičky regenerujú, slzy vyschli. Akurát som zostarla o 5 rokov, aspoň mám taký pocit. Ale už je dobre. Jediné, čoho sa obávam, že je gravidná, zistim to za tri týždne, potom by musela na kastráciu.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33725 příspěvků moje polička 19. července 2022 08:37

andulka01 a nemůže v ty nozicce mít třeba osinu? 
milacka docitam až teď, ještě, ze to dobře dopadlo! Vipeti, co znám, nosej speciální polostahovaci obojky speciálně pro chrty, martingale se to jmenuje? 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 19. července 2022 08:39

Potrefenáhusa áno, oni sú špecifickí širokým hrudníkom a úzkym krkom a hlavou. Preto im klasický postroj nesedí. Ono to vyzerá, že aj sedí, ale stačí trhnutie dozadu a sú vyvlečení. Potom radšej obojok.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 19. července 2022 08:41

Sousedům, když utekla při háráni kníračka, dali na veterině nějakou pilulku nebo injekci po, to vám nenabídli?

Edit: už je to teda dost let, tak nevím, jestli se to ještě používá.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 19. července 2022 08:42
Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 19. července 2022 09:04

Potrefenáhusa  nemůže, je to úplně jasně od diabolky. Kulatá dírka v kůži na stehne. Ona už si to rozvrtala, takže je to nepřehlédnutelné. Achjo.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33725 příspěvků moje polička 19. července 2022 09:09

andulka01 to je děs, Rufík měl broky za krkem, přišlo se na to, když mu delali rtg kvůli tomu zhorsujicimu se srdci 

Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 19. července 2022 09:13

Potrefenáhusa Tady je vilová čtvrť, tady má každý psa nebo kočku nebo obojí. Fakt by mě zajímalo, kdo tady střílí po zvířatech. Ta kočka zase nemá tak velký rádius, takže to prostě bude někdo ze sousedů asi, hrozný.