Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 29. května 2022 18:56

pořád doufáme, hledáme....

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 30. května 2022 10:13

procházela jsem fotky , tahle he dva roky stará, naštěstí nám už žádná koťata nehrozí,ale pomuchlala bych si nějaké hned

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 30. května 2022 14:46

Vlmňuňu pěkná rohožka :-)

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 30. května 2022 15:29

Dlhá som po mame

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 30. května 2022 19:16

Máme buď frigidni kočku nebo sousedi nadrženýho kocoura. Vloni měla naše kočka koťata jen jednou až o prázdninách, tak to jsme měli za to, že je mladá a musela dospět. Letos tady byla na začátku března banda kocourů, zřejmě si nevybrala nebo nevím na čem to selhalo, ale jeden sem chodí furt, furt, tak jsem si říkala, že je asi extrémně blbej. Minulý týden zase banda kocourů, teď nám tu zůstal ten stalej stále nadrženej, kočka se chová stále stejne, nevypadá skotna. Tak jsem zvědava, zájemce o koťata máme čtyri, už se ptaj, snad nepůjdou někam pro ta májová koťata a počkají na nase pozdní;-/. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 30. května 2022 19:51

Karja Nějaké návodné video?

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 30. května 2022 19:54

Magráta je to mimino , rohožka je z e-shopu 4Home,

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 30. května 2022 20:25

Hanka H Nevím no:-D. jejich chování mi připadá hrozně nepřírodní:-D. Hlavně toho divnokocoura co brousí kolem nonstop! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 31. května 2022 01:42

Karja nám tu taky brousí nekastrovanej kocour od sousedů nonstop, tenhle je aspoň relativně slusnej a nemáme od nej obden pochcany dvere do sklepa, ale s Goliasem tu na sebe ječej co chvíli a tuhle k nám za bilyho dne přeskočil na zahradu a chtel se podivat dovnitř, no to ho Goliasek hnal!!!

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 31. května 2022 06:26

Potrefenáhusa Aha, takže je to ,,normální,,. Nám tohle kocouři nikdy nedělali, chodili max tak na žrádlo, ale tenhle je už 3 měsíce stínem naší kočky.....děti mu říkají ,,Benikova (to je naše kočka, Beník)...Benikova kamarádka,,. Myslím že naše Beník to vidí ale jinak! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 31. května 2022 08:02

Karja no ty nekastrovany kocouri nemaj chvíli oddechu :-)

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 31. května 2022 08:27

Potrefenáhusa No vždycky mi přišlo, že poznali, kdy je kočka ,,v říji,,. Tenhle evidentně ne! Taky je jedinej co sem chodí nonstop. Strašně vometak. 

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 31. května 2022 08:58

Karja Voni se někdy ty kocouři prostě zamilujou a je úplně jedno jak to je. Zrzavej (teď už kastrovanej) je blázen do Venouše (kastrovaná už dávno), von to asi ani nepoznal.

Offline Zu
Avatar
2530 příspěvků moje polička 31. května 2022 20:31

Chlupatý stěžovací vlákno tu není, tak prosím potlapkání tady, pokousaná Týna, jejích 10 kg versus asi 50. Moje nervy jsou na pochodu kvůli něčemu jinýmu, ale tohle jsem fakt nepotřebovala, navíc když se mi loni začala po jednom poštěkání s jinou fenou bát a od tý doby na hodně psů řvát ani na šití to nebylo, ale je oteklá, hnusně oholená a antibiotika na tejden. Bylo to hnusný moc ale. ( a jsem blbá, blbá, protože jsem sambovi říkala, že tohle prostě musí ohlídat, protože já se toho druhýho psa bojim/bála i předtim a on neuhlídal, resp tu agresorku, naše neudělala nic)

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 31. května 2022 20:58

Zu . Chudera. A druhy pes je nekoho z rodiny? Jinak ty feny jsou proste pitomy. Mela jsem vzdycky psy a nikdy nic, ale ted mame mensi fenu lovecaka a ona po tech fenach fakt jde a provokuje a vystekava klidne dogu. A to je skoro stene, nevim co s ni. Asi by nic neudelala, ale jista si nejsem. Ted po ni u rodicu vyjela velka sousedovic fena a malem zborily plot. Tak musime hlidat, aby se veku nepotkavaly. Jsou uplne pitomy obe dve. 

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 31. května 2022 21:07

Zu Tlapkám moc. Tohle je noční můra. Ať se malá co nejdřív otřepe a nezanevře na velký psy.

Offline Zu
Avatar
2530 příspěvků moje polička 31. května 2022 21:25

Jos ne, na cvičáku, kam chodíme na agility a právě tu socializaci kvůli řvaní.
Hele, až na tom cvičáku jsem pochopila, že to hartusení ještě není to, že se ti psi žerou, jen je dobrý je to odnaučit. Resp ignorovat se navzájem, i když se na začátku nenáviděli. a za plotem, jestli byly, tak je to možná taková zdrojařina, nehlídá si území? Ale cvičák doporučuju už kvůli tomu naučení se, jak se má chovat mezi ostatními psy. Já jsem si před pořízením lovečáka načetla hromadu knih, ale ta praxe je fakt fajn. Nutno teda dodat, že jedeme pozitivku, ne elektrickej obojek, ne trestání apod.

Tohle prostě byla kolektivní blbost. Cvičitelky, protože ta fenka Tosy už chtěla jednou napadnout i ji, že prostě nenakázala koš rovnou, paničky, která jí měla na šňůře a nekoukala a přítele, kterej na vteřinu z naší konejšící feny spustil oko. Já, u problémovejch psů, se o naší při tý socializaci "nestarám", protože se jich bojim, tak abych to nepřenášela a současně se snažim otrkávat a naučit se nebát. Ale nakonec jsem byla první, kdo psychopatickym řevem psa donutil pustit, myslím, že zítra nepromluvím

No a z mý zkušenosti teda ani pes samec není výhra, řeší se to samý u dost jedinců, co znám, to si nevybereš. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 31. května 2022 21:37

Zu Chapu a snad to u vas uz nenastane. Blba souhra okolnosti. Snad mala nebude mit trauma . U nas cvicak nepripada v uvahu. Zaprve bydlime daleko, mam male dite a za dalsi ja tu fenu nechtela. Neni to moje iniciativa, protoze vim, ze lovecky pes potrebuje jiny pristup, unavit a poradne vycvicit. Proto mam novofundlandaka, ktery je snadno socializovatelny a souzni s mym zivotnim stylem. Neznam rozkousane a pocurane veci, likvidovani zahrady (jasne neco zaslapne), psy miluje vbez rozdilu a lidi taky. Ona je taky vlastne moc hodna, ale ten temperament tam je a navic je to honic na divocaky, tak ma vystekavani a odvahu v povaze. A manzel na ni ma malo casu. Takze klasicky duvod pro caste hadky. Ale uz se fenka hodne zlepsila, beru si ji s sebou i k rodicum a tam potkavame spoustu psu pri venceni nebo ji tata bere obcas i do hospody . Ono to nakonec dopadne, ze ji dle manzela zkazime a bude z ni mitumilovny gaucak. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 31. května 2022 21:43

Tohle je muj level energie

Offline Zu
Avatar
2530 příspěvků moje polička 31. května 2022 21:55

Jos ts, ideální. Jako jestli s ní chce lovit, tak to gaučing to fakt nepokazí. 

To přesně dokazuje naše plemeno, většina lovecky vedenejch bordíků je dost často k vidění na gauči a vůbec jim to neubírá na jejich pracovních schopnostech, takže na to jdeš dobře