Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline andulka01
Avatar
10703 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 13:24

Isca Teda heslo Fiktivní kočky jsem na wp nečekala dík, jdu se vzdělávat

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 20. ledna 2021 13:27

Zu Jako krmení divokých zvířat HO? To je ošklivý zvyk a dost nehygienický. Bydleli jsme u řeky a dost často tam byly k nalezení chciple nebo ulovene ryby. Smrad neuvěřitelný, ale tohle je mnohem horší. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 14:11

Mha Co to k vám chodí za lidi?

Granule bych asi nekupovala light v obchodě, ale kdyžtak nějaké veterinární.

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 14:13

andulka01 Náš první kocour miloval slupky z brambor.

On teda miloval všechno jídlo (olivy si uměl elegantně vytahovat ze skleničky nabodnuté na drápek), ale ty šlupky byly megadivný. 

Offline andulka01
Avatar
10703 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 14:23

Sweet Potato Slupky z brambor taky hustý a žral je, nebo jen na hraní? Jedna kočková ještě z dávnověku měla ráda zelený olivy, cítila je hned při otevírání a fakt je jedla. Jinak všechny ostatní olivy ano, ale jen na hraní, vytáhnout drápkem z misky a oválet s tím půlku podlahy. Venouš to dělá taky s rajčatama jako nechceš probírat mísu polorozsápaných minirajčat. Zajímavý je, že hroznový víno ignoruje, to jsou taky kuličky.

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 20. ledna 2021 14:24

Sweet Potato naša mačka má tiež rada šupky zo zemiakov, okrem toho aj rajčiny a všetky druhy listových šalátov, hlavne rukolu

Online rasaNori
Avatar
7734 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 14:30

Zina prosim te jdes mi primo do rany, potrebuju zhubnout psaprisera jak je vykastrovana, a posledni 3 roky taky sezere na co prijde, plus holky se rady podeli se svacinou atd, tak se nepozorovane dost vykrmila. Ona je teda na australaka hodne vysoka, takze jejich 26 kg se jeste da, ale minus 2 kila by ji dost prospela. Nechce mi zrat barf, akorat losos by ji jel. Zkouseli jsme ji i mlete opekat, no tak to si da pul porce a nazdar. Nejaka dobra rada? 

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 14:48

andulka01 žral. Syrové i vařené.

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 21:36

Mha tyjo, krmit ciziho psa, to nepochopim. Uz jen proto, ze nevis, na co je to zvire zvykly. U nas v praci je povoleny si s sebou do kanclu beat psy, tak se tam obcas nejaci pohybujou, a jednou jsem si prinesla k obedu burger a jeden z psiku si sednul vedle me a tvaril se jak utecenec z hladomorny... priznam se, ze jsem si ten burger vubec nevychutnala a pripadala jsem si jak nejvetsi hajzl, ale nedala jsem.

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 07:57

zlatahouba další černobílá

Offline dzizisketa
Avatar
7459 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 11:58

Každodenní výhled při snídani 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 21. ledna 2021 12:06

@razorblade Teď se naučily loudit naše morčata, to je těžký vydržet, protože oni piští jak o závod. A jsi dobrá, žes vydržela, já mám strategii, že to tomu psovi vysvětluje nahlas, že mu nesmím dát jídlo a jeho majitel si ho většinou zavolá.

Šla jsem s jídlonosičem a kolem šla skupina bezdomovců se psy navolno, psi šli hned za mnou a očuchavali mě. Jeden z bezdomovců volal na psa Nech toho, je ráno, to nevíš, že je ta bandaska prázdná? Tam bude jídlo až kolem poledne! 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 13:04

razorblade 

My jsme jednou na výletě dali kousek řízku psovi. Byl na vodítku a měli jsme to dovolený od majitelky. Pak nám došlo, že docela hladově koukala, bývala by si asi taky dala. Psí život...

Jinak cizí zvířata nekrmím, když mám pocit, že mám co nabídnout, nabídnu to majiteli, ať s tím může naložit podle sebe. Stejně tak bych bez ptaní nefutrovala něčí malý dítě, abych třeba nezpůsobila nějaký průšvih - alergie, dušení, co já vím. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 21. ledna 2021 13:19

dzizisketa Mě se zdá, že říká, že chce palačinku. A pak trochu míchaných vajec. Rohlík ne. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 14:20
Reakce na 0zero7:

Potrefenáhusa ja to mam jen zprostredkovane, meli stenata, az dorostla do veku, tak syn jim pomaha je prodat, bral si je postupne domu, dal inzerat atd, podle reci si nevzal vsechny soucasne v tech 2 mesicich. Proc to nevim, asi jde o to, ze on zarizuje ten prodej pro rodice, proto asi i nabizel moznost jet se podivat odkud pes je atd. Aspo tak jsem to pochopila, buldocka maji ti jeho rodice. To ze je stene doma samo vyplynulo z dalsi konverzace neb on chodi do prace. 

​Já mu nevěřim ani slovo. To je typickej případ množky nebo překupníka, kterej si někde půjčí rodiče (který na rozdíl od těch pravejch vypadaj zdravě a k světu), aby je ukázal zájemcům i se štěnětem... celý to značně smrdí a nešla bych do toho ani za zlatý prase.

Navíc za něj chtěj dvacet, jo? Množka na kšeft, fuj!

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 14:26

barbucha cely to bylo zavrzeny jeste ten den co jsem sem psala, neboj!! :)

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 14:28

0zero7 

Jo tak Já se dostávám ke všemu teď zpětně a ani nestíhám všechno dočíst.

Tak to je dobře. Chudák štěně, člověk by si ho rád vzal i tak, už pro jeho dobro... ale nedá se to, ty parchanti na to spolíhaj...

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 14:32

barbucha v pohode. Je to jak pises. Fakt na prd!

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 14:35

0zero7 

Nejvděčnější psi jsou adoptovaný psi

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 14:43

barbucha taky kouka na adopce!