Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 16:38

whiskas 

Kontrola kvality je ale nadmíru roztomilá!

Dadoo 

Jakož i Růženka... mě bere ten jejich úsměv

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 16:38

whiskas fakt že jo. Pořád ji okrikujeme, když ho rasi. Litá kolem něj, v plný rychlosti ho naboura, až se chudáček odkutali. Zadkem mu dává bodyceky, šlape po něm, i po mně Teda, prostě děs

A pak se natáhne vedle něj, prituli se k němu a odpočívají vedle sebe jak siamska dvojčata.

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 09. srpna 2020 16:40

whiskas S kotatky to dopadlo dobře,  i když to nejsem já   kdo má doma tri  nové kočky.

Ujala se jich rodina z vedlejší ulice. Prý se teda pořád někde poflakujou, ale na jídlo dorazí vždycky. Co se stalo s jejich mámou nikdo neví.  Zázemí mají tak snad to bude v pořádku. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 16:50

Z Poppy je hroznej hlídač. Resp. nerudná sousedka... Těžko můžu teď mít balkonový dveře zavřený, bych se udusila, pročež ten malej pošuk vždycky vyletí na balkon a ječí jak na lesy -  jakmile se kolem nás mihne nějakej nepřítel.

Zvlášť večer, kdy sleduju nějakou detektivku co jde zrovna do finále... a vrahem je... vrrrrhafhafPoppydržhubu!

Asi s tou nerudností nejde moc dělat, co? Zas nechci figurovat mezi sousedama jako rušič nočního klidu... chápu, že na ten řev neni nikdo zvědavej. Ani já ne Ale jak nejsem moc na tresty, a při vědomí že je to její přirozenost v podstatě... tak si s tou nesnášenlivostí nějak nevím rady.

Offline whiskas
Avatar
19534 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 19:07

barbucha Kontrola děkuje .

Offline whiskas
Avatar
19534 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 19:09

Dadoo Věřím ti to (vidím, co máme doma ), ale podle té fotky bych si skoro myslela, že neříkáš pravdu . Klamou andělským pohledem.

Offline whiskas
Avatar
19534 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 19:10

Kora hurá, jsem ráda, že je o ně postaráno .

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 10:28

whiskas boží

Dadoo správná dvojka

Offline whiskas
Avatar
19534 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 11:39

Že by předčasné dospívání? Začíná se projevovat "láska" ke kabelkám/taškám .

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 12:01

Vytvořili jsme na kopečku kočičí fengšuej místo 

Offline Liesel
Avatar
1443 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 14:01

barbucha k tomu nočnímu psímu kraválu - spíme teď s okny dokořán - půl druhé v noci začala sousedovic doga blafat (vypadalo to, že si kecá s nějakým čoklem v dálce), no nedalo mi to a zkusila jsem hvízndout, jako že má přestat - přestal) a pak ještě znovu o půl šestý ráno, to už jsem radějí zavřela okno, no super. Ale jinak o něm téměř nevíme, jen dnes, asi blbej den

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 14:18

barbucha Já na tresty taky moc nejsem, ale štěkání mi strašně leze na nervy, takže u nás je povoleno štěkat, jen když někdo zvoní nebo klepe. Velela bych povel na místo, jestli neumí, tak doporučuju naučit, zabírá to víc než různý okřikování, protože z místa a lehu se štěká o dost hůř. Tayk je to dopřednej povel, a ne zákazovej, ktererýžo jsou slabý a moc nefungujou, v euforii, v jaký pes je, když letí někam řvát, teprve ne.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 14:23

Zina Já si rvu vlasy, ze jsem rufika nenaucila odcházet na procházku v klidu a nadšeně u toho neječet, když vříská vedle polospícího kočárku, tak bych ho roztrhla vejpul 

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 14:24

Potrefenáhusa V bezdetnych dobach to bylo roztomily, co?

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 14:25

Štěkání blbý, ale dogy s ním naštěstí většinou šetří. U nás jezdí 3x týdně popeláři - jednou bio, jednou nebio a jednou jedou vyvézt ty společný popelnice s tříděným odpadem. Vždycky ještě před šestou ráno a všichni z nějakýho důvodu u toho musí zdlouhavě couvat, takže mě budí to otravný pískání, který se jim při couvání zapíná. Všechno chápu, ale kdyby aspoň jedna ta parta jezdila do naší ulice třeba až v 8, tak bych to dost uvítala.

Online 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 14:30

Zina podle me ve VSECH ulicich jezdej v 6! Nekdy dokonce v pulu nas klasika, v 6 se snazim presvedcit dite aby jeste spalo a misto toho popelari. Ja si rikam ze jako se to vyvazet musi, ale v 8 by to bylo lepsi

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 14:50

razorblade Jako vono je to roztomily furt, ale teď zrovna mám fakt chuť ho přetáhnout tyčí, mám dite na zahradě v šátku po dost dlouhym uspavani (v satku je teda tuha do minuty, ale nemuzu si sednout) a tesne vedle haf...a Von do toho umí dat fakt všechno...

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 14:51

711990 Je to nějaký spletitý kouzlo, protože já je vídám vyvážet až do pozdního odpoledne, ale ke každýmu,  s kým na to narazím, jezdí v těch 6 nejpozdějc :-D.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 14:51

Tenhleten!

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 14:54

711990 Ja pred lety bydlela v Holesovicich v ulici U Smaltovny a tam odvazeli vzdycky v noci mezi 2.-4. hodinou! A hadej, kdo bydlel v pokoji primo nad tim prujezdem, ve kterym byly schovany popelnice