Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 02. června 2020 20:23

Potrefenáhusa 

Kočičí bodyguardi...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 02. června 2020 20:31

Miru Voni chtej tu večeři! 

Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 02. června 2020 23:29

To je teda pořádná dávka roztomilosti na večer ;) Rozkošná štěňátka i bodyguardi a jiní :D

Vinínek si našel nové kamarády přes plot, vydrží se na zadních navzájem pozorovat pěkně dlouho.

Offline Liesel
Avatar
1443 příspěvků moje polička 03. června 2020 07:31

Tak jsme měli koťata, byl jim jenom týden. V pondělí umřelo první, včera jsme přišli o druhé a třetí se ztratilo. Buď ho kočka někam odtáhla a nebo nevím. Jsou to její první (asi i poslední, příští týden volám k vetovi a objednávám ji na kastraci) koťata, je jí vcelku jedno, že už nemá žádné. Čeká venku u dveří a když vylezem, tak vrní.Nejvíc to vzalo mladší dceru, dnes jdeme koupit kytičky na hrobečky...

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 03. června 2020 07:31

Potrefenáhusa to je boží fotka

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 03. června 2020 07:32

Liesel ach jo

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 03. června 2020 08:05

Liesel Jestli je kocka venkovní, tak ho asi jenom nekam schovala a zase ho přinese, klidne třeba za tyden, ony je často stehujou a odchazej od nich na chvíli.


Ale je to smutny moc, i když asi normální

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 03. června 2020 09:19

dnešní home office

z klína jsem ju vyhnala, protže začala masírovat a díry na šatech moc cajk nejsou

tak se uvelebila za mnou. no nemůžu se sice opřít, ale hezky mi hřeje na bedra. celou noc byla venku, tak se potřebuje dospat a domazlit

Offline Len
Avatar
2216 příspěvků moje polička 03. června 2020 09:24

Potrefenáhusa 

Občas chodím kolem jednoho domu, kterej má na sloupech u vrat kamenný lvy, minimálně chlupatá vypadá stejně důstojně!

Offline Len
Avatar
2216 příspěvků moje polička 03. června 2020 09:26

martek01 

To je miláček! Já jsem dneska vstávala v 5, nějak jsem nemohla dospat. Přemístila jsem se na gauč a kočička po mě ťapala hrozně dlouho, než mi usnula na hrudníku. Teď mi zalehla svetr a je hrozně rozkošná.

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 03. června 2020 09:43

Len rozkošná? to je náš starej kocour Eliška. On je hrozně nedomazlenej, furt, ale jako FURT musí někoho masírovat, až je to protivný. Tuhle dávali na BBC nějakej dokument o mláďatech a prý se takhle chovaj předčasně odstavené kočky. Tak mu teď říkáme, že je chudák předčasně odstavenej....

Offline Len
Avatar
2216 příspěvků moje polička 03. června 2020 09:53

martek01 

To bude jménem, třeba jsou prokletý Elišky. Každopdáně kocour Eliška je originál, naší kočce to jméno prostě zůstalo z útulku, nějak se k ní hodilo. Zas jí ale říkáme často Elišáku.:) Ona ten mléčnej krok nedělá úplně furt, ale naprosto pořád se musí mazlit a bejt k někomu přilepená. I když klidně by to mohlo být i tím brzkým odstavem; jediný, co o minulosti kočky víme je, že byla březí hodně brzo a předpokládám, že to je důvod, proč moc nevyrostla.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 03. června 2020 09:56

Závidim všem, jejichž psi snesou kočky (a jinou zvěř). Včera jsme s Poppy potkaly slečnu, venčící obrovskýho macíka... Poppy mi vykloubila rameno a hnula s páteří...

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 03. června 2020 10:01

barbucha pozor! Elzicka miluje macky, ale len nase. By si videla ked vidi cudziu staci aj susedovu. 

No teda jeden susedov uz je tak trochu nas a je to skoro kopia nasho Murka. Kym syn nehlasil ze ho pri branke cakali dvaja Murkovia a Micka, tak sme sni netusili ze mame tri kocky

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 03. června 2020 10:04

Len no ona to měla být kočka, ale pak jí tam narostlo něco, co slušný kočky mezi nohama nemají

my máme všechny košky se Š, takže když na ně volám, tak to zní super: Eliškoooo, Aišoooo, Mááášoooo! seběhnout se okamžitě, ať jsou, kde jsou. Pak se přidá Šimon a jsem zvědavá, jak brzo se tohle naučí Riza, který bude po domácku Ríša 

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 03. června 2020 10:05

Len Eliška je krásný jméno pro kočku 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 03. června 2020 10:10

Janulik03 

U nás v okolí moc koček nepobíhá, ale všimla jsem si, že dost lidí je venčí! Normálně na vodítku... na první pohled jsou to všechno kočky s PP a i proto trnu hrůzou, až je jednou v nestřežený chvilce Poppy ochutná

Offline Len
Avatar
2216 příspěvků moje polička 03. června 2020 10:25

martek01 

Tak nějak jsem historii jména tušila. V mý oblíbený dětský knížce pojmenovali kotě - kocourka, kterej jim jednoho krásnýho dne přivedl koťata.:) Na mě kočka se jménem dlabe, slyší jen na "čičí" a na zvuk otevírání jogurtu.

Magráta 

Dík, mě by to asi nikdy nenapadlo. Hlavně kdykoli někdo zmíní nějakou lidskou Elišku, já vidím kočku. Naštěstí v bllízkým okolí nemám žádný.

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 03. června 2020 10:44

Jeden se nám tady opaluje. 

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 03. června 2020 10:49

Len já musím říct, že moje kočky na svá jména slyší, Otík na zavolání i přijde, ostatní se max ke mně otočí a nezájem :-)