Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 28. května 2020 12:19

Mám první opatrné dobré zprávy. Bruno je po operaci, když nám doktorka volala, zrovna se probíral z narkozy. Vyndali mu ten nádor (2,5 kg) a nenasli zadne metastaze (to jsme byli domluveni, že by zavolali v prubehu operace, co dál). 

Teď je důležité, aby nenastala nějaká komplikace a on se v pořádku uzdravil. Ale to vim, ze on se bude snažit. Pry máme doma tvrďáka, ten nador uz byl prasklý i s krvácením, normálně se prý psi už chovají jinak, on skoro do poslední chvíle dělal, že nic.

Strašně se těším, až ho budu mít doma a začne se zlepšovat. 

Děkujeme všem za kazdou pozitivní myšlenku a drzenou packu, tlapku, pěst, palec a ostatní končetiny. Zjevně to funguje, tak to ještě chvilku vydržte

Online Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 28. května 2020 12:50

Krehutka Držíme furt, i kocicce Renusatko 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 28. května 2020 12:52

Goliasek usoudil, ze domu už není moc chodit nutný...

Offline 711990
Avatar
17110 příspěvků moje polička 28. května 2020 13:34

Potrefenáhusa copak to rozkuchal?:D

Offline Janulik03
Avatar
16659 příspěvků moje polička 28. května 2020 13:36

Krehutka drzime palce

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 28. května 2020 13:37

711990 tipuju ze zradlo

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 28. května 2020 13:37
Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 28. května 2020 13:39

Krehutka držíme pořád

Online Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:01

711990 Nenačatej pytel s kočičíma granulema....

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:44

slniecko Potrefenáhusa Všechny palce, pěsti a tlapky se nám hodí. Bonie v noci poprvé po pěti dnech vrněla, když jsem jí hladila. Říkala jsem jí, že kočky mají 7 životů a ona jich má minimálně ještě 6, tak ať se snaží. Tak prostě poslední infuze, potom už to bude jen na ní. Bohužel k jídlu se nechce ani přiblížit, zkoušela jsem vše, co má ráda a jen otáčí hlavu pryč

Koupila jsem jí kočičí šampón, protože včera byla moc ráda, když jsem jí sundala límec, sondu jsem jí přichytila sponkou a umyla jsem jí celou tlamičku a pod krkem, kde měla všechny léky a kde co. Vodou to nebylo ono, ale i tak byla ráda. Byla tak hodná, že jsme jí ten límec ani nedávali zpátky, až zase ráno na cestu. 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:50

Oběma marodům držím palce, u Krehutky přeju, ať jde rekonvalescence dobře, a kočičce od Renušátko zas to, aby její stav začal co nejřív odrážet dobré laboratorní a další lékařské výsledky.

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 28. května 2020 15:47

Renusatko A skúšala si dať mačičke pastu Calopet? Je určená práve pri nedostatočnom príjmne potravy, pri rekonvalescencii atď.....možno by to stálo za skúšku. A veľmi držím palce cicuške

Offline 711990
Avatar
17110 příspěvků moje polička 28. května 2020 16:26

Potrefenáhusa takze uz nacatej rikas, jo?ale jestlipak to neni tim ze jste ho trapili hladem!

Online Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 28. května 2020 16:29

711990 Tahle kocka bude utrapena hlady, i kdyby ji to člověk hrnul lopatou

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. května 2020 17:04

Daridari Zatím dostává krmení sondou, takže najezená je. Zítra jí ale vyndají a uvidíme, jestli bude trochu jíst. U ní je blbé, že je strašně "konzervativní". Když někdy nebyly její granule, tak jiné nesnědla. Mimo ty granule jedla ještě kapsičky, jenže ty jí teď znechutili, když jí do toho začali dávat nějaký lék, od té doby je nechce, syrové maso ráno taky ani nezkusila, k vývaru a vařenému masu jen čichla. Víceméně nevím, co jí mám nabídnout. 

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 28. května 2020 17:32

Renusatko Chápem. Každopádne tou pastou nič nepokazíš, je to koncentrovaná forma vitamínov a stopových prvkov, dodanie energie. NA veterine by to mali mať, rozhodne by to mačička mala dostať. Osobné skúsenosti s tým zatiaľ pri mojich zvieratách nemám, nebolo treba ale od známych viem, že je to malý zázrak pre mačičky aj psov.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. května 2020 19:14

Daridari Zeptám se na to a děkuji. Snad nám zítra ještě nějakou radu dají, protože ona nezkusí ani kousek šunky ani žádné svoje oblíbené věci. Paní doktorka řekla, že teď může úplně cokoli, co má ráda, i kdyby to nebylo vhodné do ledvinové diety a až začne jíst, tak potom převod na dietu. 

Teď jsme jí přivezli domů, tak se nám zdá taková akčnější, pořád se snaží někde vyskočit. Co jsme přijeli, tak prochází pořád celý byt. Hned vrněla když přijela domů a i na té veterině hned lezla do přepravky, když nás viděla. Tak ještě trochu to jídlo, protože jinak bylo stejně vše zbytečné. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 28. května 2020 19:18

Renusatko moc držím palce, jestli můžu tip, tak když jsem chtěla přimět nemocnou kočku něco sníst, mázla jsem to na bradičku, aby byla nucená si to olízat:-) (s šunkou to nepůjde, ale třeba trošku kapsičky nebo té pasty na prst a když olízne potřetí, zachutná jí?:-)

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 28. května 2020 19:46

Renusatko držíme taky všechny tlapky

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. května 2020 20:18

viktorka_od splavu Zkoušela jsem a zatím to olízala a tím to končí. Uvidíme. Ona je taky teď pořád najezená, protože má celkem hodně tou sondou, takže plný žaludek. Dneska je ale fakt akční. Chtěla by se i umývat. Tu špinavou tlamičku, jenže umývací packu má zavázanou. 

Na naší veterině jsou dvě doktorky, které se o ni víc starají. Jedna je neskutečně hodná a taková strašně empatická. Ta nám vždycky řekne i co si kočka myslí, jak je nenávidí.Ta nám dnes říkala, že si taky myslí, že se snad o víkendu v klidu bez všech hadiček nají. Taky ji pořád chválí, že vůbec nečekali, že to zlepšení výsledků bude tak velké a že by byla škoda, kdyby ona to vzdala, když je to skoro zázrak. 

Jestli se z tohohle dostane, tak budu věřit, že těch životů mají víc, protože my už jsme byli 2x nachystaní, že je konec. To všechno se stalo od minulého pátku, kdy jsme s ní jeli na veterinu, že moc nejí a hodně pije.