Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 23:52

Rhaenys Páni, ten se u vás rychle zabydlel.

Offline Rhaenys
Avatar
333 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 00:07

crazydaisy To jo, je odrzlej až hrůza  Bohužel naše kočka na něj už mnoho hodin hučí, té se fakt nelíbí

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 04:24

Máte niekto skúsenosti s prechodom z Barfu na granule? Ja už si dobre nepamätám ten prechod z granúl na Barf,  ale viem že to trvalo dlhšiu dobu. Na nete som našla málo info, a v tej svojej knihe som to nenašla. Granule nejedli v podstate za celú dobu čo sú na Barfe, keď sme boli mimo domov dostávali konzervy. 

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 07:56

Rhaenys fb s prosbou o sdílení?

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 08:22

Rhaenys ten je krásnej :-) třeba by si kočka zvykla...?

Offline Rhaenys
Avatar
333 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 09:22

Na FB jsme to taky dali .. To víte, že bych si ho hned nechala, ale žijeme v malém bytě, navíc je to nevykastrovaný kocourek a my máme doma kočku .. No, ještě nějakou dobu počkám, jestli se někdo neozve a potom začnu přemlouvat někoho z okruhu známých, aby si ho vzal.

Ale je tak sladkej  .. achjo .. jestli ho někdo vyhodil

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 09:29

Rhaenys ten je krásnej...asi si vás vybral k bydlení

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 09:58

Rhaenys Jů

Hele ale tv tady taky popisovala divočejší začátky a teď ?

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 10:03
Reakce na nellielovett:

Rhaenys Jů

Hele ale tv tady taky popisovala divočejší začátky a teď ?

​jojojo, ale presne jak mi psaly zeny zde, do tri dnu si zvykli!

Rhaenys je krasny! zkus to s nim..par dnu a uvidis. kdyztak ho pak vykastrujete.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 10:21

Rhaenys no ale

Ten něčí bude, je pěknej, asi vyklouznul nepozorovaně z bytu. Asi nejúčinnější se mi zdá to olepení okolí plakátama.

 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 10:26

Svému psu polštářem, on mě dekou

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 10:28

Potrefenáhusa on je tak krásnej

Online Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 10:30

nellielovett je

(děkuju)

Offline Rhaenys
Avatar
333 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 10:31

My fakt máme mini byt zarvanej knihama, sotva se sem vejdeme. Nechat si ho prostě nemůžeme. Navíc kočka je dvakrát tak velká a dneska má tendenci kotě hrozně napadat. Za pár hodin budu muset pryč z bytu, tak asi zavřu kotě do koupelny, protože jinam dveře nemáme . Pořád se nikdo neozval, už je to docela dlouho, kdyby ho někdo hledal .. 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 10:35

Potrefenáhusa Dan doma na gauč ani na postel nemůže, ale na chatě ano



Online Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 10:42

nellielovett jak si to užívá

no, v poslední době mi to nepřijde jako úplně blbý omezení...

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 10:47

Potrefenáhusa Tak vás tam je

Joo, on to má rád, když si třeba celé odpoledne čtu, tak se ode mě ani nezvedne  Akorát já jsem alergik a doma bych to nesnesla, všude chlupy.. Kolikrát bych si ho fakt vzala pomuchlat, ale to bych mu pak těžko vysvětlovala, že jednou jo a jednou ne.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 10:53

nellielovett já jsem hrozná macecha, Rufíčkovi a Goliášovi bych to dovolila a ty ostatní vymetla, chudinka Trnka, tu teda vyhazuju docela často, protože ta tam leze nejvíc a já se tam s ní nevejdu a navrch těch 25 kilo už fakt trochu drtí a taky žere ty deky a polštáře....máme teď poslední deku bez vykousaný díry

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 12:03

nellielovett U nás do postele můžou (převlíkám dvakrát týdně), na gauč ne, není to úplně blbý, když po mně, sotva si lehnu, někdo nešlape, a nesedám si do písku. Ale u těch fotek, co dává Potrefenáhusa, jsem trochu nalomená, drží mě hlavně to, že starej už by tam nevylez'.

Jinak teda našla jsem doma Šustu, kterýho dlužím jedný místní uživatelce a zapomněla jsem na to (kaju se!!!), tak si ho dávám znovu a pořád je to dobrý. Teď jsme čekali úřední návštěvu, u který bylo krajně nežádoucí, aby ji psi přivítali svým přívalem energie, rozumějte poskákali a olízali a umlátili rozkuchanou hračkou, tak jsme učili jednoho starýho psa a jednoho zběsilýho psa novým kouskům, a povedlo se to asi za dva dny a jednu jinou návštěvu nacvičit.

Fakt doporučuju každýmu, kdo ještě úplně nerezignoval a chce se se psem někam pohnout.

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 12:07