Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline prďola
Avatar
3734 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 00:00

moora   a závidím 2 psy na osobu! 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 00:55

doufám, že to u těch koz není znak nějaké nemoci, protože jsem se tomuto videu musela strašně smát 

edit: a čím víc se dívám, tím víc se směju. ony jsou jak nějaké...žoky 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 11:25

moora To je ťuťuňuňu  nemám jiných slov.

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 17:39

Pes ma prusvih. Jak byl nasranej, ze rano dlouho spime, tak na zemi objevil pritelovy dziny,  a v nich v kapse penezenku. Tak si ji vytahl, otevrel, vytahal vsechno, co tam bylo (a peclive roznesl po loznici), a penezenku se pokusil s castecnym uspechem rozvejkat.

Takze ted mame tichou domacnost. Chico je zdrcen, protoze na nej pritel zarval a ohnal se po nem, takze sedi v rohu gauce, s nikym nemluvi, a tvari se teskne. Pritel logicky nemluvi s Chicem, ale nemluvi ani se mnou za vyrok "dobre ti tak, mas si po sobe uklizet, ty dziny nemely na podlaze co delat".

V byte je klid jako uz dlouho ne! Ja si tady ctu a popijim kafe, a doufam, ze ticha domacnost vydrzi co nejdele 

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 17:49

MP Marge Chudáček se nudil. A možná byl i hladovej. 

Já teď pár dní marodila, fakt lazar v posteli, netopýrka chuďátko celý den se mnou. Sežrala hřbet Kosatíkovu Jinému Masarykovi. Taky jsem ho nechala válet

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 18:01

Sweet Potato Jo jo, u nas tyhle katastrofy vetsinou nastavaji, kdyz je nuda  Chico nesnasi, kdyz si o vikendu prispime - nevidi sebemensi duvod, proc bychom se meli valet v posteli dele nez do sedmi! Ironicke je, ze je to ale prave on, kdo me v noci budi a ja jsem pak rano nevyspala, ac normalne vstavam rada casne, i o vikendech. Hajzlik ma taktiku, jak do me stouchat a postupne me odstrkovat, az ma polstar celej pro sebe 

Offline dynda
Avatar
7250 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 18:07

MP Marge 

Oni jsou jak hodinky. Naše kočky pravidelně nastupují na večeři, někdy to teda zkoušejí i dřív, ale když se ještě zpozdíme, tak to už je normální verbální útok, co schytáváme. 

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 18:12

dynda Cha cha, presne takto je muj tatinek v Cechach sikanovan kocourem 

Offline dynda
Avatar
7250 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 18:14

MP Marge 

Se nediv, pořádek musí být!

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 18:26

dynda Nastesti co se tyka zradla, Chico je na tom stejne jako pritel - rutinu neuznava a zere, kdy se mu zachce 

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 18:31

MP Marge V tomhle je díkybohu netopýrka zlatá, dokud spím já, spí i ona. Poklad prostě. Ale tři dny v posteli už jí byly přece jen dlouhé. A ta knížka tam tak ležela...

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 18:56

Sweet Potato Ta knizka si o to primo koledovala 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33708 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 19:23

Offline dynda
Avatar
7250 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 20:41

Potrefenáhusa 

Tak já si tam teda vlezu, ať máte na co koukat.

Offline NAmofo
Avatar
179 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 21:30

Sweet Potato Copak knížka, ale když se pustěj do měsíc nových brýlí....Člověk neví, jestli se má smát nebo je zabít 

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 21:35

NAmofo Ouvej. Taky jsi je nechala válet?

Mně se tu teď zvířátko velmi umanutě snaží krást kapesníky. Použité. Jedeš!

Offline NAmofo
Avatar
179 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 21:41

Sweet Potato Už je to pár let, muž si je nechal na lavici v předsíni. Přijeli jsme z nákupu, něco jsme ještě řešili venku, asi dřevo či co, pak jsme šli dělat večeři a on na ně zapomněl. A holky byly zvědavé, no, holt štěňata. Nebo naštvané, že musí počkat na večeři. V podstatě jim nic neudělaly, jen poškrábaly sklo...

Offline NAmofo
Avatar
179 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 21:43

Na poházené věci je u nás expert kočka. Ostentativně je buď zalehne nebo začne "zahrabávat" jakože fujfuj binčík ukliď to!

Offline NAmofo
Avatar
179 příspěvků moje polička 12. ledna 2019 21:43

Dvakrát

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 06:44
Reakce na NAmofo:

Sweet Potato Copak knížka, ale když se pustěj do měsíc nových brýlí....Člověk neví, jestli se má smát nebo je zabít 

​Bryle jsem hledala pred tydnem! Nejsou sice, pravda, mesic nove, ale byly pomerne dost drahe, tak jsem doufala, ze vydrzi jak to jen dlouho pujde. A najednou nikde nebyly! Tak hledam, prevracim cely byt, uz si pripadam jako blazen - a najednou me osviti! Jdu se podivat pod postel a vida, jsou tam! Obe nozicky mirne ohryzane, jedna ohnuta  No jo, no...