Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 18:49

A jedna zasnežená

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 19:33

Čistíte psům zuby?!

Já to nikdy nezkoušela páč oba Otíkové je měli dobrý, a furt taky něco hryzali... ale Poppy zjevně v životě neviděla ani kost (dneska jsem jí zkusmo dala jeden krk - to jste neviděli co dělala. normálně ho půl hodiny lízala ) a všimla jsem si, že má zuby dost zahnojený! 

Pastou a kartáčkem to nedám, ne že bych se bála že mě kousne, ale mně se normálně navaluje když se mám komukoliv podívat do huby! Prostě nemůžu, ani vlastním dětem jsem nemohla.

Co ta kelpa aspoň? Teď zrovna vypláznout x tisíc na veterině se mi moc nehodí  ale ráda bych to začla řešit.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 19:34

jeden kočkodan:-)

Offline MP Marge
Avatar
5817 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 19:45
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 19:48

barbucha Ja používam Kelpu, ale to som začala celkom nedávno ale keďže majú obaja zuby pekné (dnes Percyho veľmi pochválil v akom dobrom stave je, no bodaj by nie :D) tak ťažko povedať či aj vďaka kelpe, jelením parohom, kostiam a zubnej paste a ako by to vyzeralo bez toho všetkého. Zubnú pastu a kefku mám, umývam pravidelne ale nie často. Plus kefka a pasta sa zíde ak náhodou niektorá z opíc zožerie hovno, pozvracia sa a podobne. 

Ak nežerie kosti tak čo tie parohy? Buď sú jelenie a ak nechce tvrdé tak dančie sú mäkkšie a poradí si s nimi určite lepšie. Ja som teraz omylom kúpila tie dančie apo týždni bolo po nich :D Jelenie majú tak na pol roka. Kupujem celé, nie rozpolené pretože keď vyžerú vnútro tak ich potom nezaujímajú.

Offline prďola
Avatar
3746 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 20:38

Wanda von Dunajew  ice 

oba týraní kolegové jsou perfektní!  "týráme" stejně, včetně požadavku, aby od dobrot odlepil zrak a  díval se na mě... a to bylo sakra uf! a navíc dáváme i dobrotu na čumáku jako jogínské cvičení na zklidnění v pohodě i minutu, dýl ho nechci trápit 

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 20:53

paktofonika 

Koupila jsem nejmenší jelení, nechtěla jsem aby to vyloženě žrala (ten dančí). No a zjevně neni zvyklá... jak to bylo nový tak tomu chvilku dala, ale teď se tady válí bez povšimnutí. Přitom Otíček s takovým vydržel hodiny... Tohle je prostě malej tatar, neví nic! Ani hračky co jsem pokoupila nějak nepobrala - já se těšila, ja se budem přetahovat o uzel třeba... tak nevim co s ní dělali. Asi nic. Původní majitelka měla čtyři, a patrně je nechávala svýmu osudu, resp. jen tak mezi sebou ať se zabavěj.

Kelpu objednám, aspoň to vyzkouším. Hovna naštěstí nežere, jak k nim začla čuchat hned jsem ji hnala, a celkem si dala říct. To asi ve zvyku nemá. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 21:04

barbucha Mne sa hovno prihodí tak raz za 2 mesiace, proste sa stane no. Nepostrehla som či je Poppy žravá, ale ak áno tak by stálo za to jej kúpiť hračku ktorá sa naplní napríklad roztlačeným banánom alebo pamlskami, mäsom a pod. Ja mám pár takých od Beco pets alebo od Kong, možno by to u nej vzbudilo záujem o hračky. Pokiaľ je žravá tak by ju možno bavili hlavolamy. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 21:11

paktofonika 

Mohla bych to zkusit 

Žravá zas až tak není, resp. nebyla - žádnej úprk k misce při prvním cinknutí... ani nějaký žebrání u stolu... venku taky nic nežere. Ale myslím, že časem se do toho položí, náznaky už jsou 

Hodlám ji stejně trochu vykrmit, je strašně droboučká a lezou jí všechny žebra, na můj vkus to neni pořádnej buldoček! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 21:19

Jinak dneska nebejt ten retrívr na řemenu, tak mam buldočky taky čtyři  Už nevim jak jí to vysvětlit, že si nemůže troufat na ostatní  zvlášť na takový telata! 

Zpozorovala jsem to pozdě, ze zákruty na mě vykouk pes zvíci slona, drželo ho na řemenu něco co ve tmě nebylo poznat jestli chlap, ženská nebo dítě... Poppy samozřejmě okamžitě napjala vodítko a chrčela jak pes baskervillskej. Retrívr vypadal, že by jí nezůstal nic dlužnej a pomalu mu šla pěna vod huby... no flákla jsem jí jednu přes zadek a mazaly jsme pryč. Za pikosekundu se ovšem podobně sápala po jorkšírovi  - ten byl na volno a páníček dost litoval neb mu utek do vozovky  Se z ní zjevím. Jeden soused se už s (třikrát tak velkým) psem dekuje hned jak ji vidí, se slovy pozor Punťo, to je ten bojovej pes... Ach jo!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 21:23

barbuchase slovy pozor Punťo, to je ten bojovej pes...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33804 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 21:27

barbucha tomu hraní dej cas, rufik se fakt tvářil, ze to v životě nevidel, ze vůbec neví, co si s tím počít,  trvalo mu několik měsíců, než rozkvet, fakt, já myslela, ze si hrát neumi, a teď si hraje furt!!!!

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 21:30

Potrefenáhusa 

Jo?! Tak to by bylo super. Samo že ty hračky nevyházim! Jen mi teď lezou na nervy jak se tady válej (mně pod nohama samozřejmě). Ale počkám ráda... já jen myslela, že je zvyklá a že bude mít radost hned 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33804 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 21:55

barbucha třeba jo, třeba ne, ale rufikovi to fakt trvalo měsíce. ten paruzek mi na nej přijde hrozne tvrdej, ale obyč kosti kouše moc rad

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 22:09

Potrefenáhusa ja je miluju 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 22:12

jinx Potrefenáhusa  já taky... je totiž NEJDE nemilovat.... 

a všichni ostatní rovněž k sežrání, kočkodan viktorka_od splavu je skvělý...

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 22:30

barbucha hele, na ty zuby taky doporučujou tvrdej chleba - nejlépe patky

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 22:38

RoSa 

Tak to vyzkoušim, tím se nemůže nic zkazit. Škoda že to nejde s wasa chlebem, ten jedinej mam k dispozici aktuálně 

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 08:14

Potrefenáhusa jsou boží

viktorka_od splavu krásná opička .-)

Wanda von Dunajew ten kožíšek no :-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 08:30

a hned po protazeni zas upad vysilenim.. to je kocici zivot toto