Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 10. prosince 2018 21:04

jinx Mutziputzi 

No nakonec je to oficiálně Poppy, páč jí stejně řikám Pupíku 

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 10. prosince 2018 21:54

barbucha To se mi k ni hodi 

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 10. prosince 2018 21:58

Naučila jsem Boňuli nový trik, poklonu! Ještě slalom mezi nohama a můžeme vystupovat na Karlově mostě. 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 10. prosince 2018 23:39

barbucha Ta je ale uplne nejbozejsi, presne takova byla zamilovana do naseho druhyho buldocka Arnolda, jmenovala se Stella. 

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 11. prosince 2018 06:04

Tak dobré ráno 

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 11. prosince 2018 07:32

dzizisketa jéééžiš 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33820 příspěvků moje polička 11. prosince 2018 09:52

dzizisketa tváří se tak sofistikovaně

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33820 příspěvků moje polička 11. prosince 2018 09:54

U nás byla zase večer návštěva, vztahy už se asi trochu vylepšily, černá si s Goliáškem chodí dávat pusinky na čumáček...(Goliášek pak teda na ní syčel, ale vypadalo to už jen aby si nezadal...)

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 11. prosince 2018 09:58
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. prosince 2018 10:13

barbucha asi ještě brzo na závěr průzkumu, ale je rozdíl mezi fenou a psem v povaze?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. prosince 2018 10:15

barbucha Poppy je super!

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 11. prosince 2018 10:50

Mutziputzi 

To je fakt asi brzo 

Navíc je ve hře, vědecky řečeno, mnoho faktorů - původ, zdravotní stav... a taky i fyzická stránka - se mi zdá že čím drobnější, tím nervóznější. A Poppy je fakt minibuldoček. No ale možná že je zatím jen ve stresu ze všech změn, tak doufám že časem přestane strašit ostatní psy (normálně po nich jde, v životě jsem to nezažila!) a že se nebude bát ani želváka - včera chytla záchvat jak se pohnul směrem k ní, ječela jak na lesy A je teda mnohem zvědavější - na rozdíl od dřívějška, kdy náhlej pohyb po bytě vedl nanejvejš k otevření jednoho oka dosud spícího psa kterej se jinak ani nehnul a chrněl dál, tak ona pokaždý vyletí z postele a následuje mě na záchod, do kuchyně, do koupelny... ačkoliv by mohla (a měla) chrápat.

A je přítulnější. Otíček byl taky, ale vocaď pocaď, po chvíli se sám odsunul... Poppy se naopak tulí víc a víc a hlouběji a hlouběji 

Takže jo, rozdíly vidim, ale časem se eště ukáže...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. prosince 2018 10:55

barbucha Hele ta agresivita vůči jinejm psům jim je možná vlastní (já vim, kdybych vychovávala blablabla...), Fanouš je magor, přijde k němu pes, on zničehonnic zavrčí, toho psa to vyprovokuje a už se melou, strašně mě to rozčiluje, tim pádem volně puštěný psi potom na druhou, mě ty "von je hodnéééééj" kur*a tak štvou!! Znam i jinýho buldočka co tohle začal dělat, nevim jestli je to pubertou, žárlivostí nebo prostě nesnášenlivost, kolikrát bych ho nakopla teda

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 11. prosince 2018 12:00

Mutziputzi 

Já jsem to nikdy nezažila ani nepotkala, odjakživa pokládám buldočky za naprosto andělský povahy! 

Ale to se musí změnit, nesnesla bych to! Navíc je to směšný, taková malá blecha... Nechápu kde se to v ní vzalo - byla doma s třema dalšíma!!

Už jsem ji i vytřepala (trochu!) za krk, nebo ji držim hodně zkrátka, dřepim u ní a domlouvám jí (t.j. hučim do ní jak piliňáky)... na chvilku toho nechá, tváří se chápavě -  a za pět minut můžeme nanovo  Tak nevim!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. prosince 2018 12:03

barbucha Na Františka neplatí nic ze zmiňovanýho, leda ho šoupnout někam na převýchovu....hajzla

Kolik je madam?

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 11. prosince 2018 12:15

Mutziputzi 

Madam jsou 4! Tak už by měla mít rozum!!

Hele já zrovna cvičně koukám po nějakym výcviku, ale potíž je že nechci trénovat aporty a podobný blbiny... (našla jsem i "školku" v Jinonicích ) A navíc ne všichni jsou zrovna důvěryhodný, že jo. Jako třeba madam cvičitelka, která inzeruje výcvik psů, ale na fotkách je s vopicema!  

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33820 příspěvků moje polička 11. prosince 2018 12:16

barbucha mi přijde, že to násilí v tomhle moc nepomáhá, protože pes se cejtí ve svým činnosti spíš podporovanej, jako obecně teoreticky se má za to, že se líp učej, když můžou situací něco získat než když se snažej něčemu vyhnout (trestu, tlaku ruky...). Takže teoreticky by mělo nejlíp fungovat, když odměňuješ a chválíš, když nic nedělá. Takže nejdřív dost na dálku, až zvládne kratší vzdálenosti. tak se k těm psům přibližovat.

Toť teorie. Rufík teda taky dost hrotí, zvlášť poslední dobou, co má fenu, kterou hlídá A na vodítku se chová jako o dost větší debil než navolno (cejtěj podporu, klasický situace, když se napne vodítko (nedejbože zamotá s jiným psem) nebo když na něj promluvíš nebo na něj sáhneš)

 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. prosince 2018 12:24

barbucha To mam tady za bukem a reference nic extra no

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 11. prosince 2018 12:29

Potrefenáhusa 

No jo ale já ji na vodítku mít musim! Nejen protože zákony atd., ale hlavně by mi zdrhla (což počítám bude nadlouho, je to poděs).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33820 příspěvků moje polička 11. prosince 2018 12:30

barbucha to je asi ještě hooodně brzo. Já Rufíka nepouštěla docela dlouho a dlouho jenom na stopovačce.