Cestování

09. srpna 2014 10:36
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 22:09

Marbuša  s temi jazyky, dle me zkusenosti, jakmile zavetri, ze jsi cizinec, tak spusti anglicky, bohuzel. 

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 22:53

Garfie , Gazy bych se obávala dříve i teď, nemaj tam co žrát, účel. Jinak Izrael mi přijde bezpečný velmi, paradoxně ten pocit umocňují i ti vojáci se samopaly. Všude spousta holek v základní službě, syn se nechal slyšet "je to tu pecka, jen kvůli těm holkám bych tu zůstal" 

Offline Marbuša
Avatar
951 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 07:39

Super, všem děkuju za tipy!

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 08:07

Ignis Na trase nádraží - výstaviště mě napadá jen http://pivovarskastarobrno.cz/ 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 08:24

notna mne taky nic lepsiho nenapadlo, jenze jsem vcera koukala na menu a tam fakt pro maly dite nic:-(

Ignis trasa dost naprd:-) bych uhnula aspon na pekarskou

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 08:38

viktorka_od splavu Já bych tam dvouletý dítě nakrmila. Vývar, svíčková,saláty i ta vege jídla by podle mě šla.

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 11:44

jinx Díky, už se těším. Určitě to bude nezapomenutelný zážitek, i pro mamku, nikdy necestovala, teprve loni se mnou byla poprvé v Itálii.

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 21:39

nellielovett To vypadá fakt dobře

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 21:40

notna viktorka_od splavu díky, tam by se dá něco vybrat

Online Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 21:46

Ignis 

Ještě se nabízejí tyhle dvě v blízkosti Výstaviště: na Rybářské 19 Restaurant Fair Café http://www.fairhotel.cz/restaurace a na Veletržní 13 Restaurant Mitrovski: https://www.mitrovski.cz/la-carte/   Nikdy jsem tam nebyla, ale mrkněte na menu, jestli je tam něco pro děti. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 21:51

Ignis mně tam vždycky chutnalo. a dětský koutek tam sice asi není, ale jinak pivnice je vedle, takže žádné pivaře tam nepotkáš

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. listopadu 2019 20:24

continuity jen chci podat info,ze v Norimberku radne hnuli z pracema ve meste a uz to tam neni cely prekopany, takze pokud jsou jeste v kurzu trhy tak je to tu fajn. 

Offline continuity
Avatar
33712 příspěvků moje polička 28. listopadu 2019 20:40

Zarinya diky,  kdyz tak na posledni chvili, uvidime jak bude snih.

Offline zimnivecer
Avatar
138 příspěvků moje polička 07. prosince 2019 23:53

byl se někdo podívat na polární záři ve Finsku nebo Norsku? Hodily by se mi tipy na letenky za přijatelnou cenu, případně ubytování. Zatím se ve vyhledávání letenek pohybujeme kolem 60tis za 4 osoby a přijde mi to trochu moc. Tak se nabízí že bud neumíme hledat,nebo je to běžná cena v prosinci/lednu

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 08. prosince 2019 10:04

zimnivecer skús norwegian, mohli by mať lepšie ceny. Na ako dlho sa chystáte? Ono s tou polárnou žiarou je to dooosť nevyspytateľné no... aby nebolo sklamanie

Offline continuity
Avatar
33712 příspěvků moje polička 08. prosince 2019 10:38

zimnivecer jedine, co mne od toho projektu odrazuje je, ze to neda prilis predvidat, takze na vikend je to loterie a na dele to z ruznych duvodu nedam.

Kamaradka videla, ale v lednu ve Finsku bylo -40. Privezla si z toho treku paradni omrzliny. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 08. prosince 2019 11:44

continuity 

Tak na internetech se dají myslím najít hlášení, kde je zrovna vidět... ale je to nejistý, to máš pravdu. Ale jednak není potřeba za ní jezdit zrovna teď o svátcích, kdy jsou letenky drahý (ačkoliv ten norwegian se dá čapnout za pár korun když máš kliku) - čas na to je od podzimu do jara... a za druhý se za ní nemusí až na světa kraj - zažila jsem moc pěknou ve Švédsku, a ne jednou.

Offline zimnivecer
Avatar
138 příspěvků moje polička 08. prosince 2019 14:46

Wanda von Dunajew byl to takovy momentalni vcerejsi vecerni napad, kdy  jsme si naplanovali polarni zari pod stromecek.no, a prave vzhledem k te nevyzpytatelnosti zare jsme trochu vychladli, resp presunuli termin na pozdeji, tak leden, unor, mozna brezen, kdy jsou pry nejlepsi podminky pro jeji pozorovani.i letenky se daji poridit kolem 20tis a to uz jde. Planujeme cca tyden ale to je tak vsechno co naplanovane mame

Kdyby mel nekdo zkusenost a byl tam, tak budu rada za tipy, ja na severu nikdy nebyla,tak budu za vsechny rady,odkazy rada.

A diky vsem za reakce

Offline continuity
Avatar
33712 příspěvků moje polička 08. prosince 2019 14:52

barbucha no jo, ale to predpoklada nevahat a sednout do letadla. Ja tedy prilis neplanuji, ale tyden predem vetsinou potrebuji. 

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 18. prosince 2019 22:35

Nevíte prosím, jak je to s cestou do Izraele s tureckým razítkem v pase? Nebude to problém?