Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline 711990
Avatar
17188 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 13:31
Offline tina
Avatar
5882 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 13:35

711990 já fakt nevím, co ho to popadlo Jedině že snad potřeboval vyprat nějaký konkrétní kus oblečení, tak k tomu naházel pár dalších, aby nezapínal skoro prázdnou pračku.

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 13:36

Lamicka To tedy nevím, s katastrálním úřadem nemám žádné zkušenosti, jen mě to napadlo, jakože co v nouzi nejvyšší.

Offline notna
Avatar
6575 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 13:40

tina Lituji tě! Taky mi muž vypral oblíbený vlněný svetr. Pozitivní zpětně na tom je, že si tu katastrofu zapamatoval a teď už svetry do pračky buď vůbec nedá, nebo mi pošle fotku svetru s dotazem, jak prát.

Offline Lamicka
Avatar
13382 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 13:44

Mermaid jj, dekuji :) me to taky napadlo, ale taky nevim. 

Offline tina
Avatar
5882 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 13:49

notna já na věcech extra nelpím, ale tentokrát budu žádat náhradu

Offline notna
Avatar
6575 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 13:53

tina Tak náhrada je potřeba určitě

Online Kan
Avatar
7094 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 14:08

Lamicka A poskytování informací z KN se dělá jak? Taky na podatelně? U nás je uveden kontakt na 4 vedoucí pracovníky včetně ředitele, asi bych se někam dovolala, ne? Já tedy na úřady nechodím, protože mám podle mého muže špatný přístup k úředníkům a ten šiml se mi zdá dost přežranej a rozcepenej.

Online Garfie
Avatar
24049 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 14:21

tina Ani pro dítě?  

Vtipkuju, ale lituju tě velice, nějaká lopata je tady pořád v záloze, dej vědět kdy a kde! A hluboce se omlouvám svému muži, na kterého občas prskám, že ani tu pračku zapnout neumí!!! 

Offline Lamicka
Avatar
13382 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 14:31

Kan dovolas se na ustrednu, kde ti reknou jen obecne info k tvemu pripadu, ale vic neporadi. My resime dost specifickou situaci a potrebujeme se spojit s konkretni referentkou, ktera nas ma na starosti. To nam rekli i na te ustredne. Jenze ta nereaguje. Tak muz vola jedno cislo za druhym a nikde to nikdo nebere. Za 3 tydny mu to zvedla jen ta 1 vedouci, ktera to ale nemuze resit.

Offline Malenge
Avatar
4286 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 14:39

Lamicka opravdu velmi lituji, bohuzel, jak tu někdo psal, katastr je často stát ve státě, už jsem i viděla, jak vesele a dlouho ignorovali zcela úmyslně pravomocný soudní rozsudek, to fakt člověk nečeká. Osobně bych tam šla a dle vaši situace a potřeb bud hodně hezky prosila nebo si naopak hodně hodně stěžovala. Pokud je ženská v práci a nelze ji dohnat, tak to fakt není normální.

Online Kan
Avatar
7094 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 14:44

Lamicka To je děsně blbá situace.

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 15:22

Lamicka Teoreticky můžeš napsat dotaz elektronicky podle 106. Ne ze by ten tvůj problem pod to spadal, ale můžeš do toho vpašovat stížnost na problém s tou referentkou. Dotazu podle 106 musej přidělit č.j. a to už se pak většinou s tím lip operuje. Ale samozřejmě riskujes, že tím někoho nasereš a odpovedi se stejně nedočkáš dřív, jak za 30 dní ... 

Offline Lamicka
Avatar
13382 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 15:58

MP Meri diky moc, dame tomu jeste tyden a pak to zkusime. 

Offline continuity
Avatar
33844 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 18:04

Lamicka katastr míval normálně úřední hodiny. Zkusila bych to osobně. 

Offline Lamicka
Avatar
13382 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 18:15

continuity Diky, muz to zkusi. 

Offline continuity
Avatar
33844 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 18:25
Offline Karja
Avatar
36053 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 18:37

Lamicka Mně teda přijde otřesný, že se dovolas vedoucí a stejně nic nezmuzes s tím, že ti někdo tři týdny nebere veřejný telefon (tedy asi určený k tomu aby na něj volali lidí zvenci)! Strašný no. To je jak ze Zámku od Kafky. 

Ale kámoš dělal na úřadě a nasral ho osobně jeden člověk, jeho známej, kterej ale po ním pak něco chtěl, tak s ním schválně komunikoval v té lhůtě 30 dní a ještě blbe. Třeba že odpověď bylo ,,odkazuji vás na ten a ten dokument,, (kterej dotyčnej dávno znal), ten mu napsal, že se stejně nevi, odpověď skopirovanej odstavec z toho dokumentu.....atd atd atd. Jako to bylo z vyprávění docela vtipný. 

Offline Lamicka
Avatar
13382 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 19:40

continuity Tady nezvedaji telefony nikdy, bohuzel. Jako mne prijde fakt tristni, ze volas 3 tydny na ruzna cisla (tu konkretni referentku, ruzni vedouci, reditelstvi) a za celou dobu ti to zvedne 1 pani. Na ustredne jsou pani ochotne a mile, ale nezmuzou nic. 

Karja jo je to Kafkarna. Pritom my psali i do toho emailu, ze potrebujeme jen radu k tomu nasemu pripadu, nechceme po nich nic vic nez 1 kratkou konzultaci. Jako ja to fakt nechapu... a nejhorsi je, ze nam jde ted o strasne moc a zavisi to na jedne urednici.  

Offline continuity
Avatar
33844 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 19:55

Lamicka Ted mi říkal jeden stavař, že jim úřednice odmítla dat poslední razítko, i když všechno dodali. Prostě si postavila hlavu, nezmohl s ní nic ani její šéf a je to stojí posunutí projektu - výpadek cash flow 300 milionů na tři měsíce. 

Už aby tady byla ta odpovědnost úředníku za škody způsobené špatnými rozhodnutími.