Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline continuity
Avatar
33848 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 11:53

viktorka_od splavu já hlavně teď vyřizuji potvrzení, které si vyžádal slovenský daňový úřad, aby mi vydal jiné potvrzení, které zas vyžaduje český finančák, aby mi vrátil přeplatek na dani a celé se to mohlo uzavřít.

Už jsem to měla nachozene, ale ten Covid to celkem zkomplikoval. 

Pokud te napadla Hlava XXII, tak přidám, že toto všechno dělám kvůli tomu, aby na těch daních zaplatila asi o 2 tisíce víc a připravila se o slovenský daňový bonus. Kdybych to kolečko neabsolvovala, tak automaticky daním vše na Slovensku ( ale to je podle mezinárodních smluv nespravne). 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46146 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 11:56

continuity takže chceš říct že to děláš dobrovolně z vlastní blbosti?

Offline notna
Avatar
6577 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 12:13

OliveOyl Ten strom je krásný! Tomu musíš odpustit i megabordel. A vypadá, že roste u krásného domu.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 12:19

Vytekla mi pračka, zatím nevím proč. Do koupelny zavírám, protože naše kočka je vodomil a mám strach, aby mi neskočila do vany, když pračka vypouští. Jenže pračka mi vytekla až do chodby. Kočka dlouho nikde, normálně jí mám pořád za prdelí, tak se jdu dívat, co dělá. A ona se válí v té vodě na chodbě, celá radostná, zmáchaná jak prase, si v tom hraje. Velká sranda, protože voda je tm pádem i tam, kde by nebyla. Pokusila jsem se jí trochu omýt a budu doufat, že to nepila. I tak budu mít strach, že si olíže chlupy i tím pracím prostředkem. 

Offline OliveOyl
Avatar
1717 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 12:24

notna však na to on spolíhá, že mu to projde :) u švagrový to měl teda nahnutý, rušil jí opalovačku. no, nakonec to není strom, kdo už tu nebydlí :D

Offline notna
Avatar
6577 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 12:26
Reakce na OliveOyl:

notna však na to on spolíhá, že mu to projde :) u švagrový to měl teda nahnutý, rušil jí opalovačku. no, nakonec to není strom, kdo už tu nebydlí :D

​Dobrá volba!

Offline continuity
Avatar
33848 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 12:41

viktorka_od splavu no ne, kdyby se na to někdy přišlo, tak je to špatně a nevim přesně jaké jsou postihy za nedodržování smluv o dvojím zdanění. Ale asi jako daňový únik. 

Jenom mě na tom štve, že já musím honit doklady od státu, aby mi potvrdil jinému statu, že věc, která závisí na tom,co tomu prvnímu státu dobrovolne řeknu, je správné. 

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 12:49

Renusatko a tohle teda taky nechci chytit..! Ale jinak tlapkám. A myslím kočka nebude tak hloupá, aby prášek konzumovala, spíš jí možná bude trochu pěnit kožíšek..

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 12:49

OliveOyl My jsem měli na dvorku krásný vzrostlý ořešák. Pak proschnul a museli jsme ho porazit a nedařilo se nám na tom místě vypěstovat nový. Asi po 15 letech se jednomu stromku začalo dařit a když byl asi 3 metrový, tak jsme se doma domluvili, že jsme si zvykli na dvorek bez stromu a ... od té doby ho nemůžeme zlikvidovat, vždycky znovu vyrazí. Jedině vykopat.

Offline OliveOyl
Avatar
1717 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 12:55

Mirka když je takhle vytrvalej, že by moh bejt ministrem, tak si zaslouží nechat žít :)

byl to stromek na podnoži?

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 13:04

Pavlena Mám spíš strach, kolik toho zůstalo v kožichu. A hlavně ona i pije tak, že si namáčí a olizuje tlapu, tak těžko říct

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46146 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 13:05

Renusatko a co ji vykoupat?

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 13:09

viktorka_od splavu Já jí trochu umyla, jenže prvně jsem musela zlikvidovat tu spoušť, protože by mi stejně zase do toho skočila a ještě bych se tu možná přizabila. Taky se nikdy nekoupala, tak jsem jí spíš jen dala do vany trochu vody, opláchla jí ty tlapy a utřela, víc nezvládla. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 13:12

OliveOyl Po té spoustě let už nevím, ale předpokládám, že když to byl tolikátý pokus, že spíš stromek z vlastního ořechu. Teď se tam rozrostla meruňka a máme na pozemku ještě 3 další ořešáky. Jeden asi tak vysoký, jako je ten, cos vyfotila. Nechci vidět, jak to budeme prořezávat/kácet, roste hned u stodoly.

Offline Garfie
Avatar
24049 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 13:15

OliveOyl Ten je! Strom i dům.  Se švagrovou to bylo správný rozhodnutí! 

Mirka Fandím stromu, kdyby tě to zajímalo!

Renusatko Neboj, ony ty kočky venku taky vypijí kde co....v nejhorším se pozvrací a bude fajn. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 13:15

Renusatko snad upila jen málo a nechutnalo jí to. Naše kočky pijí z kde čeho venku vodu. Sice to není prací prášek, ale nahnívající voda z kytek taky asi nebude nic moc. Podotýkám, že přístup k čisté vodě mají celý den, ale proč by se obtěžovaly, že.

Offline andulka01
Avatar
10786 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 13:40

Renusatko A když tak miluje vodu, zkusíš jí napustit vanu? Teda jako třeba jen po břicho. Já bych tak moc chtěla plavací kočku!
Venouš teď chodí očumovat splachování záchodu Pije cokoliv, hlavně když to není ta čerstvá čisťoučká voda z misky. Uvažuju o nějaké fontánce, ta by jí mohla hodně bavit, pohyb vody ji naprosto fascinuje.

Online Janulik03
Avatar
16756 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 14:10

Dnes som bola v praci dve hodiny. Potom mi seklo v krizoch. Najprv som sa branila ist do nemocnice lebo ved to rozchodim, museli ma kokegyne doslova vyhodit z prace a dcera ma zaviezla do nemocnice. Mam za sebou anabazu presunov v predklone a uz viem ako sa citil Quasimodo.

Teraz lezim doma a nemozem sa pohnut . Kurnik sopa tl nemoze uz ta injekcia zabrat? A narovnam sa niekedy?

Offline Kan
Avatar
7095 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 14:16

Janulik03 Chudáku, jak bolí záda stojí to za houby. 

Online Janulik03
Avatar
16756 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 14:18

Kan prave mi muz priniesol palicu na podopieranie. Dokonca ma v rucke zabudovany kompas a baterku.  Sa picnem

on si to snad uziva