Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 21:12

Mulen tak doufam, ze to vyjde.

Offline Makara
Avatar
2227 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 21:17

viktorka_od splavu dobrý tip! Já bych teda brala aspíš Kubu. Určitě se pojedeme podívat. Na Ton jsi mě taky navedla ty - tam se mi trochu nelíbila cena, ale hlavně ten rozměr nevyhovuje. Nicméně na židle se podívat pojedeme. Na tu si musím sednout, než objednám.

Ginger díky za info. Já bych tady šla do objednávky naslepo při té ceně, ale muž trvá na osobní obhlídce...

Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 21:29

Makara tak to asi nehledate jeste dost dlouho :). Taky jsem nechtela noc koupit aniz bych to videla nazivo. Covid a tristni nabidka obchodu to nakonec vyresily.

Offline Janulik03
Avatar
16676 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 21:37

Catherinne veriiim, a skusila si uz okolo zakaznicok behat? To statie je hrozne unavne. 

Sorry

ale jedine oddych amasaz

Offline Mrakoplas
Avatar
8799 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 21:40

Janulik03 som si to živo predstavila 

Offline Makara
Avatar
2227 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 21:43

Ginger no nehledáme dlouho. Včera jsem udělala rešerši, a vyslo mi, že žádný stůl v dohledné době nebude. Že nejdřív  budeme muset obětovat několik dnů dovolené na tour po vlastech českých i slovenských. Ted to vypadá, že mě viktorka_od splavu zachránila. Ale i když Jarošův výrobek projde přísnou kvalitativní kontrolou, tak je jisté, že vánoční večeře bude po japonsku  u malého stolečku ( Garfie ), protože se tam dostaneme až v sobotu a to je už dodací lhůta r. 2021.

Offline Malenge
Avatar
4253 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 22:19

Makara Jen tak na okraj, abyste neměli málo informací , ten Mirek nábytek můžu též doporučit, objednávali jsme si od nich židle a spokojenost velká. Taky jen tak na slepo podle internetu. Stůl teda ne, ten nám dělal truhlář.

Offline Makara
Avatar
2227 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 22:56

Malenge diky za info. Že bych ještě učinila nějaký pokus o diplomatické jednání se spoluinvestorem?

wendulka nemohla bys nas s Mirkem, stoly a židlemi presunout do správného vlákna? Nebo se máme je my přestěhovat a tady to už dál neprizivovat?

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 23:35

Makara 

Asi se spíš přesunte samy. Já nějak nemám přehled, o jaké příspěvky by se konkrétně mělo jednat a vlastně ani nevím, kam chcete přesunout, jak furt pořádně nestíhám ani číst, natož přispívat.

A to je vlastně stížnost, takže JÁ tu jsem správně!

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 23:44

Janulik03 že bych zavedla running hair?

Offline Makara
Avatar
2227 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 23:49

wendulka máš pravdu, předsedo. Je moc příspěvků a teda zabere to spoustu času všechna témata sledovat. Neměl by být stanoven denní limit na počet slov?

Offline Janulik03
Avatar
16676 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 03:52

Catherinne ze by?

Offline andulka01
Avatar
10688 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 06:32

Makara A co bych četla když nemůžu spát? Žádný takový

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 07:31

Bežne niečo predávam na inzerát a väčšinou nemám problém, ale s psíčkarmi je kríž. Do inzerátu napíšem značku, názov produktu, veľkosť produktu, počet kusov, odfotím bundu z každej strany, priložím tabuľku veľkostí, popíšem ju podrobne podľa toho čo píše výrobca, napíšem dôvod predaja, , a ľudia mi píšu a pýtajú sa štýlom: Dobrý deň, mám pinča, bude mu to? Mam 4kg psa, myslíte, že mu to bude? Môžete mi to premerať? Aaaaa 

Offline rasaNori
Avatar
7713 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 08:44

paktofonika prodavam ohradku pro dite za 1000, a prvni zajemce hned ze jestli se muzem domluvit a ze za 500 by ji vzal

Offline notna
Avatar
6524 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 09:22

crazydaisy To je strašná nemoc. Smutné je to moc.

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 10:01

rasaNori já mám vesměs s prodejem dobrý zkušenosti, ale jednou za čas se to sejde a to pak mám chuť odnést to všechno do Sue ryder.

To handlování s cenou mi přijde fakt děsný. Možná pochopím když si někdo řekne o malou slevu třeba když toho vezme víc najednou. Ale nabídnout půlku chce fakt odvahu :-))

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 10:04

rasaNori Ja tam vždy píšem, že cena pevná a nevyjednávam a je fakt, že ma o zľavu ešte nikto neprosil. Ja len nechápem, že vytvorím blbuvzdorný inzerát a ľudia s tými informáciami nevedia pracovať. 

Offline rasaNori
Avatar
7713 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 10:15

paktofonika jako ja nemam problem stovku sem nebo tam ubrat, ale kdyz do inzeratu napisu ze prodavam pouze ohradku, nikoliv koberec a matraci co je taky na fotce, tak me dokaze vytocit dotaz na dotycne veci jestli jsou k ohradce v cene:D nebo kdyz mi pani napsala na muj uzas ze ona inzeraty necte

žluťásek :D

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 10:36

rasaNori mnohem větší bizár jsou swapy, tam lidi úplně ztrácí soudnost. Minule jsem si dala poptávku na knihy k Albi tužce a přidala na výměnu fakt hezký věci, hry djeco, knihy jaro, léto... od bernerové, zvířátka schleich, jako fakt žádný smetí. Albi nikdo nemá, ale tisíc zpráv: mám zájem o knihy, zvířátka... Na výměnu nějaký smetí, nošený nemoderni oblečení, hrozná bižuterie. Prodat svoje a koupit knihy nový bude mnohem jednodušší.