Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline razorblade
Avatar
8184 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 08:22

Lilly_Ku Ja za posledni rok tak zesedivela dost, sle porad si rikam, ze na dennim svetle tonenitakova hruza.  Horsi je to teda pod zarivkama, ktery jsou na nelterejch zachodech. To na sebe u umyvadla cumim do zrcadla a rikam si: "ty vole, zacinas vypadat plesnive" ale barvit se mi fakt nechce, hlavne z lenosti. Ja jsem zvykla chodit ke kadernici jednou za rok 

jediny lidi, kteri me na sedive vlasy kdy upozornili, jsou moji rodice, kteri se me obcas zeptaj, jestli to nechci zkusit obarvit. Po tricitce se fakt zacali bat, ze zustanu na ocet a asimaj pocit, ze s novou barvou vlasu bych mohla jit stesti naproti

Online Karja
Avatar
35935 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 08:38

razorblade :-D:-D

Offline Makara
Avatar
2262 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 08:40

razorblade zkus se nezacit barvit. Jestli ses dosud nebarvila z rozmaru, tak tě to bude fakt prudit co šest týdnu dobarvovat. Já teď s celou šedivou hlavou nemám koule přestat barvit a tak co čtyři týdny patlu vlasy, protože ty viditelné odrosty nesnáším. 

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 09:05

razorblade - jestli chceš vydržet bez barvy, zkus šampony - john frieda na hnědý vlasy, dají se koupit, ale jen mimo Čr, vlasům dodají lesk a jemně barvu, obsahují nějakou perleť a ještě něco. Zarynya je taky používá.  Já začala barvit v 46 letech a ne kvůli šedinám, ale změně. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 09:19

jitřenka to jsou moc dobry sampony.Momentalne si tedy kupuju profesionalni sampon v kadernickych potrebach,ale jen proto,ze pouzivam komplet kuru pro barveni.Ale frieda je super.:-)

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 09:43

Zarinya - vím, když jsem je objevila, tak pak už každý výjezd byl nákup šamponů, jo a nejlevnější byly v německu. Používám pořád jen teď na blond.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:05

razorblade ja si fakt myslim, ze pokud clovek vypada jinak upravene, tak to muze bejt i trochu cool :)

S barvenim jsem prestala prave, kdyz jsem zacla nad celem mit vic sedivych vlasu. Slo to hrozne rychle hned videt a nevypadalo to dobre. A spravne se domnivas, ze muset barvit je vopruz.

Online Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:27

Lilly_Ku prave to ale chce nejakej strih jako mas ty, aby to bylo cool

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:39

Lama_z_Lana ja ted undercut ted nechala trochu odrust a nosim vlasy nacesany do cela, dozadu se mi rychle omrzely.

Dnes jdu prave ke kadernikovi a zkusim nejakej kratsi bowl cut, tak uvidime :)

Online Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:50

Lilly_Ku to bude dobry si myslim

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:54

Lilly_Ku Nemáš nějakou fotku jako předlohu? Já se furt připravuju na krátkej sestřih, ale pořád nevím, jakej střih zvolit, musím to žehlit, mám tak nějak ošklivě vlnitý vlasy

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:57

Lama_z_Lana já nevím, kolik ti je, mně je 35, první šedivý vlas jsem si našla tak asi před dvěma lety. dost mě vyděsil, protože jsem si přišla mladá :)) tehdy jsem ještě neměla ani vrásky :/

brácha byl šedivý ve 14. matka měla v podstatě bílou hlavu někdy kolem jejích 25, takže jsem na tom dobře. otec je světlovlasý a já mám pocit, že žádné šedivé vlasy nemá. zatím mám pořád ten jeden, kdesi za uchem, o jiném nevím, tak doufám, že to ještě nějakou dobu vydrží.

Online Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 12:06

Jiná Realita tak mne je 30, no

Jako zas kdyzvse rady ted tak zkracovalo, tak me trosku svrbej prsty....ale uz jsem se asi moc roznazlila tim, ze kdyz mam fakt kopr, tak dam vlasy do culiku a jdu...

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 12:07

Zu mam, ale musi mi do ni jeste par centimetru dorust :)

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 12:10

Lama_z_Lana ty mas cerstve narostly delsi, ty zkracovat nemusis :)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 12:38

Lama_z_Lana to mi přijde pořád dobrý :) znám fakt dost lidí, co jsou šediví už kolem 18 a podobně.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 12:39

Lama_z_Lana ale jako chápu to, já jsem měla ještě před pěti lety pocit, že budu pořád stejná, mladá a krásná, nešedivá a podobně :) to je ale asi souzeno jen Mutziputzi

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 12:40

Jiná Realita No aktualne me nechtej nasrat!

Online Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 12:44

Jiná Realita no duchem jsem mlada az moc, to mi asi musi stacit

Offline Pinot Noir
Avatar
24552 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 12:44

razorblade Mně už se šedý vlasy taky objevují. Nikdy jsem se nebarvila, tak bych u toho ráda zůstala. Tak jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet