Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Lamicka
Avatar
13345 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 15:58

Kokoska my meli v praci holku, ktera HR jednoho dne napsala, ze porodila a nastupuje na materskou. Do te doby si vsichni mysleli, ze pribrala. Holka vzdycky nosila volne mikiny (a je otazka, zda se nejak nestahovala, protoze to tajila i pred rodicema). HR se pry parkrat zeptala, jestli ji nechce neco rict, ale rekla, ze nic. Vyuzila toho, ze na tu informaci zamestnavatel nema narok.  

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 16:34

Na takový Pinot Noir  taky nebylo nic moc těhotenskýho znát. Nemusíme pro příklady daleko.

Offline Gatita
Avatar
7138 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 16:37
Reakce na Mutziputzi:

Karja Ja mam ted treba rada dotaz Jaktoze uz nemas to bricho? Aby to nebyl nakej chudak. jis ty vitaminy? Nezapomen ze ti neni petadvacet....Uz tam to slunce myslim trochu je

​ale na konci prvniho trimestru prvniho tehotenstvi je celkem bezne, ze neni nic videt, zvlast pokud mas pevne brisni svaly. Ale ty reci ne kazdeho bavi. Ja jsem na to ted docela citliva, pac v prvnim tehotenstvi jsem pribrala asi 4 kila, dite bylo podmerecne a i ja byla po porodu silene zhuntovana - vlasy v haji, otoky z nedostatku bilkovin. Nebyla to zadna vyhra. Ted to bude asi jeste horsi, o dite se regulerne bojim, pac moje podvaha nevesti nic dobreho a o zdravotnich duvodech se v ramci small talku nesirim, takze dobre minene pomrkavani "kams dala bricho" a "na, dej si dort" me prudi vic nez by melo.

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 18:18

Mutziputzi Při prvním to je fakt vidět až docela pozdě. Já ještě nosila v práci montérky, takže v nějaké reportáži, kdy jsem byla v šestém měsíci, vypadám jak tlustý hroch (teda hrošice), ale tlustý, ne těhotný.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 21:07

brrr 

To je fakt, v prvním těhotenství na mě v 6. měsíci v šatech na tělo koukali dost nevěřícně, že jsem těhotná. V druhém jsem po 2. trimestru přestala přibírat ze zdravotních důvodů a to teda potvrzuju slova Gatita , vůbec není o co stát, pořádný břicho je lepší varianta.

Offline Myrtila
Avatar
2953 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 21:10

Lamicka Moje kolegyne z vedlejsiho oddeleni mela sefa takovyho podesa, ktery jim ani neumoznil normalne vybirat prescasy a dovolenou, tak porad odsouvala oznamit mu, ze je tehotna. Rekla mu to nekdy na konci pateho mesice, vybrala si prescasy a dovolenou a do materske uz prakticky nemusela prijit. Tam jsme si ale rikali, ze jeji sef sklidil, co zasel, pracovat pod nim bylo sileny. 

Offline Gatita
Avatar
7138 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 21:27

dynda jo, ja z toho ted mela strach od zacatku, ventilovala jsem to pred nejakou dobou i v prislusnem vlakne, a to jsem jeste netusila, ze si tentokrat vylosuju snad vsechny myslitelne "radosti" a omezeni. Ale tak ma to i nejake klady, to male bricho se dobre nosi, je skladne a zas az tak neprekazi. Jen teda kdyz si chci v metru sednout, musim si pozadat, pac si malokdo vsimne. I kdyz... tuhle nastoupila jedna s brichem na rozsypani, s nohou v orteze, ovesena taskama a s deckem za ruku a taky si nikdo nevsimnul

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 21:41

Gatita 

Jojo, podruhé to bylo tak moc za trest, že i kdyby to šlo, tak už bych to nikdy nechtěla zažít. Ke všemu ty komplikace naskočily možná někdy v půlce - do konce daleko... 

No přeju ti, aby to uteklo a všechno bylo v pořádku. U mě porod byl jak mávnutí kouzelného proutku, z porodnice jsem se vrátila jak nová. Jen teda pak ta pleš zase

Offline Gatita
Avatar
7138 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 22:01

dynda na ples jsem psychicky pripravena. Ja teda nemela ples, to se zas nebudu rouhat, ale z tlusteho ohonu mi zbyl culicek jako malicek, kouty az za roh a misto jedne pesinky jsem mela hned ctyriTed

v lete me vyhlidka na repete aspon pomohla rozhoupat se k radikalnimu zkraceni. Jinak by mi sentiment nedovolil nic vyzkouset. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 23:26

Gatita 

Mně úplně vypadal pruh kolem obličeje. Minule jsem měla víc kouty. Teď mi to dorůstá a vypadá to dost legračně, když si toho všimneš, takový podrost.

Offline stes
Avatar
7338 příspěvků moje polička 11. listopadu 2019 04:07
Reakce na razorblade:

Jiná Realita Kliiiid, my, ktere nechodime do materskeho vlakna, jsme to taky chytaly z naznaku. Ja treba v nakupovacim vlakne

​Cili de facto je z toho kauza ve vsech vlaknech. Ted uz i ve vip zjevech.

Offline Gatita
Avatar
7138 příspěvků moje polička 11. listopadu 2019 07:22

dynda tak hlavne, ze to dorusta:) ja pak mela vlasy zase pekne.a dekuju za podporu v predminulem prispevku, uz aby to bylo uspesne za nami.

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 11. listopadu 2019 10:08
Reakce na razorblade:

Jiná Realita Kliiiid, my, ktere nechodime do materskeho vlakna, jsme to taky chytaly z naznaku. Ja treba v nakupovacim vlakne

​já to vydedukovala taky z náznaku, myslím ve vlákně "-5 kg" (nebo jiné?), jakože "ty jíš teď za dva" tam někdo psal :-))

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 11. listopadu 2019 13:16

Vypadla mi plomba a vzala s sebou kus zubu. Nic nestiham a jeste do toho budu muset resit zubare.

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 11. listopadu 2019 14:37

bram Se zubem a plombou lituju! Jinak když se mi něco podobnýho stane, tak si vždycky říkám, jakým "kouzlem" si to rychle vydobude maximální prioritu v programu, kterej do tý doby vypadal absolutně zaplněnej :-).

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 11. listopadu 2019 14:49

Zina no tenhle týden mám smolíka, manžel odjel v neděli na služebku, vrací se v pátek. A dítě dnes v noci lehlo s kašlem a horečkou (kdy jindy, žejo). No nic, budu na kašovité stravě a doufat, že to vydrží :) 

Offline Aranel
Avatar
4495 příspěvků moje polička 11. listopadu 2019 14:56

Zina to je, jako když má člověk novou lásku, najednou je v tom zdánlivě zcela zaplněným programu tolik času na randění...

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 11. listopadu 2019 15:46

Stěžuju si na sebe. O víkendu jsem si vlastní hrubou nešikovností málem přerazila nos. V plné chůzi jsem to napálila do lednice na chodbě penzionu kde jsme bydleli. Krve jako z vola, rozraženej ret pod nosem, oteklej nos. Bolí to a vypadám jak kretén. Myslíte, že mě to naučí si rozsvěcet?

Offline Samantha
Avatar
1726 příspěvků moje polička 11. listopadu 2019 15:53

andulka01 Teď by snad bylo lepší nerozsvěcet, ne?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. listopadu 2019 16:09
Reakce na Samantha:

andulka01 Teď by snad bylo lepší nerozsvěcet, ne?

andulka01 promiň, ale