Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 21:04

rasaNori Nenavist asi ne, rada se podivam, ale neni to nic pro me a co jsem malem prisla o nohu, mam uz i vymluvu (zlamany, dislokovany kotnik, srovnany az 12 hodin po urazu). Zato sjezdovy lyze jsou skvely, ty miluju. Snowboard jsem si taky zkusila, ale po tydnu, co jsem mela modriny jako kolace a porad jsem nebyla schopna otocit zatacku za levou rukou, jsem to vzdala (druhy problem byl, ze jsem se neumela zvednout celem ze svahu). Asi nemuzu mit svazany nohy na jednom prkne nebo co :)

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 21:05

Ginger ja mám ráda péřové šortky, když je pod minus deset, tak se fakt hodí! 

999 skialpinismus se mi líbil od prvního spatření! Ovsem rodina moje nadšení nesdílí, mám ale pár zkušených kolegů, se kterými jsem to zkusila a super! Jen je docela oříšek se správně obléknout...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 21:08

999 já se na téma skialpy bavila s kamarádem kterýho to baví, přesně jsem nedokázala pochopit proč to dělá - a prý že je cílem dát si do těla a úplně se vyšťavit. tak to beru jako zábavu pro lidi s přebytkem energie, což mě se teda bohužel netýká. musí to být fajn. já si musím dávat hodně bacha abych se nevyšťavila nechtěně, což se stane snadno a pak to obratem zdravotně odskáču:-(

Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 21:13

Tulipe a jake sortky mas? Nevadi treba pri behani? Ja mam pochybnosti, jestli vsechny ty vrstvy nakonec neomezuji v pohybu. 

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 21:17

Tak zajímavý téma jste nahodily, o běžkách se můžu bavit do aleluja. Začátky ve čtyřech letech v Krkonoších pod knutou otce skorovrcholového běžkaře, legrace z učitelů v sedmičce i prváku, moje první kombíky, který jsem nikdy nenamazala, protože jsem totálně propadla bruslení. Teď mám Atomiky, bruslím sama (a sháním k sobě středně dobrou středně starou holku). A chci se vrátit i ke klasice, ten pohyb je krásnej.

Jenže jsem se právě vrátila ze Stvořidel, který sice nejdou sjet, ale jdou jít pěšky, žejo. Vodou. Hádejte čí to byl kreténskej nápad. Jsem vorvaná, s úpalem, chodidla mě bolej... jdu spát.

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 21:42

999 Tak to ses dobrej blazen! Kdyz jsme byly s kamaradkou v Alpach pred 3 lety, tak tam jsem to videla poprve a rikam si, panejo, to musi byt nejaci magori....pak jsem sla za tyden na kafe s jinou kamaradkou, jela do toho stejneho strediska na teambuilding a rika mi ,,vis co, ja si tam vezmu asi jen ty skialpy,,. Ja to nechapu, vubec bych to.fyzicky nezvladla, ale ta kamoska to ma pry rada, ze je to sice fyzicky narocne, ale takove klidne, vyskrabe se a pak si tak brouzda po hrebenech, nikde moc lidi....No blaaazni:-D

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 21:45

andulka01 A nestavis se jako? Ja tam mela tento vikend taky jet, ale zmohla me nemoc, ty jo moji kamaradi by me asi zavrhli, kdyz bych tam volala Heeleee andulka z parfumanie, ahooj ahooj. No a pak bych predstirala, ze ses prece znama z prace:-D. 

Offline moora
Avatar
7522 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 21:57

andulka01 no Stvoridla v tomhle suchu fakt pěší pochod zarucen, vona vůbec Sázava je hakliva na vodu skoro cela

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 22:00

moora No jednou jsem tam skakala pro prut (jsem hlidala a u toho si tak jako cetla a proste mi ho kapr sebral do vody), tak si tak plavu plavu za tim po hladine jezdicim prutem, v pulce se mi neco nezda, stoupnu si a po kolena vody!

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 22:18

Karja 

Rodiče měli chatu na Sázavě, a moje dětství sestávalo z ukopnutejch palců a vodřenejch kolen - z plavání

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 22:20

barbucha Nedivim se, no zas se ale neutopis no!:-D

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 22:21

Karja No mea culpa... to vědět... Málo vody, Stvořidla fakt pěší. Ale pod asi ok. Mě překvapilo, že za celej víkend jsme potkali jen jednu partu lodí.

Hele tyhle setkání naživo jsou fatk super, teda divný pro okolí, ale jinak boží. To takhle jdeš domů a potkáš Moora. No a to představování se... velká legrace :-) 

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 22:25

andulka01 No vetsinou se naloduje az v Ledci nad Sazavou a I tak je ten usek zhruba do Zruce dost spatnej,melkej...Dal uz je to lepsi. Ale zas tam nepotkas moc lidi, takze kdyz je dost vody, je to uplne bozi. Fakt treba za dopoledne dojedes, potkas dve party, je to takove romanticke....

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 22:29

Karja Já si včera vodřela břicho!!! Ty kameny jsou tam tak nahodile...
Ale krásnej kraj. Na zámku ve Světlý pouštěli na nádvoří z reproduktorů Vivaldiho. A Zruč jaká je krásná!!! Ten dvůr nad zámkem... to jako teda ale.

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 22:33

Karja Máme Stvořidla naplánovaný příště akčně, na jaro, podle stavu vody. Na kajaku. Těším se a zároveň mám respekt.

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 22:34

andulka01 Jo, Zruc je pekna, ten zamek, ta zahrada, plusmaji tam treba uplne hodobozovy detsky hriste, lepsi jsem nikde nevidela. Ale to mesto je takovy hrozne mrtvy, vsichni kdo tam bydlej si stezujou, kramky furt krachujou, nejednou jsem se zamyslela, kde muze byt problem...proste dira s peknym zamkem...

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 22:37

andulka01 Prosim te, moji kamaradi to sjizdeli za mlada na lehatkach! Ale to je to mladi no:-D. Tak at se vydari, moje akcni kamoska z Prahy, chce prejit celou Sazavu za prodlouzenej vikend pesky po brezich, tak jsem zvedava jak to da a jake budou dojmy.

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 22:37

barbucha stryc z Prahy mival chaticku u Sazavy v Osade starych kamaradu, primo naproti Medniku. Chaticka jak kapesnik, fakt jen to nejnutnejsi, no dikybohu ji stihl prodat nez me dobehla ta prava puberta:D Ale parkrat jsem se tam uz byla podivat, ciste z nostalgie. 

Offline 999
Avatar
17550 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 22:37

Karja Já umím normálně na běźkách, na lyžích, jsem instruktor snowboardu, ale tohle je nejvíc :-).

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 25. srpna 2019 22:38

Karja to jsme delavali taky:) to byly nahodou dobre akce...