"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 14:04

Mutziputzi Měla jsem jen jednu nehodu v životě, a byla jsem při tom na místě toho pána, podobná situace. Bylo to vyhodnoceno jako moje vina - nedostatečný odstup. Ten člověk přede mnou se mohl posrat, mně to bylo celkem fuk, protože pojistka. No stane se, no...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 14:06

Jiná Realita To som mala problém u Fábie, v autoškole som sa na začiatku nakláňala sprava doľava. No komédia. Ale ja napríklad na prednom okne nemám rada ani držiak na mobil, strašne mi to vadí, asi ako keby som mala škvrnu na okuliaroch. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 14:07

Stará Stanová Kůže To já jsem byla blahosklonná

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 14:07

Jiná Realita já měla s tímhle problém teď při těch kondičkách, jako moc autama jinejma jsem nejela, ale že by mi to v nějakým takhle strašně vadilo, si vůbec nepamatuju, tohle byla škoda roomster a v zatáčkách nebylo v protisměru vidět naprosto nic

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 14:16

paktofonika Asi mam taky tu spravnou (je ji 17, chuderce)

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 14:17

Solathis Brzo bude plnoletá 

Offline Candance
Avatar
5350 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 14:19
Reakce na Pinot Noir:

Solathis Brzo bude plnoletá 

​a muze si jezdit, kam chce

Offline brrr
Avatar
10018 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 14:35

Mám v práci fabii, nalítáno má přes 267 000 km, ale stežovat si nemůžu. Teda jo, můžu, je to krátká verze, takže musím lopaty strkat na zadní sedadla, ale jinak ok. V servisu bývá kvůli takový věcem typu píštící brzdy, zaseknuté otvírání okýnek (doufám, že jsem to tímto nezakřikla). Dneska mě teda zklamala, když jsem viděla ten odpich rapida přede mnou a chtěla ho napodobit a fabka nic.

A mimochodem, dneska mě na trase Opava - Ostrava pobavil pán, co vykládal na mezi takové ty plůtky - zábrany proti nafoukanému sněhu. Že by cestáři měli lepší meteo informace než obyč smrtelníci?

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 14:39

brrr Tak třeba je letos zima konečně nezaskočí! 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 14:40

brrr No pokiaľ máš 1,2 Htp tak s tým žiadne odpichy nebudú 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 14:44

Pinot Noir Až příští rok na podzim, naštěstí :) Ale je furt skvělá :) Měla jsem jednu z nejvyšších výbav, takže má i klimatizaci, vyhřívané sedačky a okýnka na elektriku.

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 14:45
Reakce na andulka01:

MP Marge A chutnaly ti? Maximálně se po... Jestli byly čerstvé, tak bych tam nic horšího neviděla. Jehněčí ledvinky si normálně připravuji do polokrvava a zatím vždycky dobrý :-)

​ Chutnaly  A vite, ze ani nevim, jestli byly hovezi nebo veprove!? Koupila jsem je na farmarskem trhu od pana, ktery prodava maso a masne vyrobky z okolnich eko-bio farem. Koupila jsem je mrazene, doma dala do lednice, byly tam tusim dva dny, takze rozmrzly; no ale kdyz jsem balicek rozbalila, tak me sokovalo, jak byly obrovske. A ja blba misto abych je tedy nakrajela, tak jsem se je pokusila osmahnout tak, jak byly. Takze samozrejme zustaly krvave uprostred a jak jsem pospichala, tak jsem toho docela dost snedla nez jsem si uvedomila, ze jim fakt krev  

Normalne nejsem zadna citlivka - miluju tatarak, a kdyz jsem byla mala, jedla se u nas syrova jatra. Syrove ryby jim uplne bezne. Ale nejak mi utkvelo v pameti, ze snad ledviny by mely byt vic nebezpecne, protoze v nich zustavaji nejake ty odpadni latky?

Offline brrr
Avatar
10018 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 15:01

paktofonika Hele netuším, co mám. Normálně z ni ty vysoké rychlosti vytáhnu vytáhnu, ale nejde to hned. Prostě rapid byl lepší.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 15:07

brrr No vytiahneš ale s pedálom až na asfalte  Teraz mám 1.6 a musela som si trochu zvykať, po 1.2 som mala trochu ťažkú nohu.

Offline brrr
Avatar
10018 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 15:08

paktofonika Tu fabku řídím v 95 procentech případu v pohorkách, mám nohu těžkou vždycky

Offline zlatahouba
Avatar
481 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 15:36

Nedá mi to a zeptám se. Včera jsem náhodně přečetla článek o paní, co šije ekelogický látkový vložky. To opravdu dnes někdo nosí? A co je na tom ekologického, vždyť se to musí prát a vyvářet, což je spotřeba energie a prací prášek se mi taky nezdá ekologický. Já vím, divnej dotaz, ale od včera mi leží v hlavě.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 15:39

zlatahouba no nevyhazuje se ta nezrecyklovatelná umělá hmota, nebělí se to chlorem atd., asi je praní z ekologickýho hlediska lepší než ten nerozložitelnej odpad. Asi něco jako prací pleny (doba fakt pokročila, už to nevypadá jako před 40 lety.

Ovšem zarytý ekoložky praktikujou vědomou menstruaci...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 15:41

zlatahouba No tak najekologickejšie je sa naučiť zadržiavať krv v tele a potom ju liať do kvetináča namiesto hnojiva, to som videla na nejakej stránke pre bioženy. 

Offline zlatahouba
Avatar
481 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 15:46

Potrefenáhusa Tak ty pleny bych chápala, ale vopravdu si dnes někdo vycpe zadnici látkovou vložkou a jde tak  ven? Já třeba řeším i rýsující se spoďáry pod šatama nebo kalhotama. :-) A co má být ta vědomá menstruace? Koukám, že se musím dovzdělat

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 15:48

zlatahouba vědomou menstruaci si kdyžtak prosím vygoogli, trochu jak píše paktofonika, no a mně třeba ten igelit vadí úplně strašně, lepší cokoliv jinýho, ale zas teda bych nezacházela do detailů.