"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:44

Mutziputzi 

Já myslím, že zas taková vzácnost to není, nebo myslíš, že se to vůbec nedělá? Nevím no, já malý auto nesháněla nikdy a automat taky ne. Já si teda i myslím, že jezdit automatem je fajn, ale je dobrý umět ovládat i manuál, takže bych si automat jako první auto nepořídila. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33643 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:44

Mutziputzi hele ale ty názory na šerednost se liší,

viz

"V roce 1999 byl Fiat Multipla vystaven v Museum of Modern Art (MOMA) v New Yorku na výstavě "Different Roads - Automobilex for Next Century" jako ukázka výjimečného designu"

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:45

jinx já jsem se tedy polekala velikosti, ne vzhledu. i když, bylo modré, a ta barva mu podle mě moc nesluší. tamta šedá nahoře mi přijde mnohem lepší.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:46

Potrefenáhusa nejhnusnější auto ever 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:46

dynda dělá se, viz JR, ale dle mého málo, obecně se do levných aut automat moc nedává

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:47

Potrefenáhusa Ja by som si Škodu už nekúpila nie kvôli statusu ale celkovo mi auta od nich prídu také nemastné neslané, interiér slabo premyslený a tak, možno by som urobila výnimku o Kodiaqa, ale ja tak veľké auto nepotrebujem. Ono aj tá Fabia v základe bola dosť drahá, odkladacie priestory žiadne. No nedomyslené, ale bol to nasledovník Feličity a rozdiel tam celkom bol. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:47

Jiná Realita to Maserati vůbec neni velký

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:48

My máme jedno auto manuál, druhý automat a vůbec mi to nepřijde. Jistěže při popojíždění v koloně je lepší automat, ale manuál zase dá větší radost z jízdy, je to zábavnější.... Každý má svoje. Zvykám si okamžitě po přesednutí do druhého auta, nikdy jsem se nespletla.

Větší problém mi dělá to, že jedno má ovládací prvky na volantu, zatímco v druhém po volantu vždycky šmátnu, pak si to uvědomím, že nic....

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:49

ještě k fabii: opakovaně říkali mechanici v servisu, že ta první fabie se vyplatila. je to docela bytelné auto, u nás jezdí fakt přes deset let, nevím přesně, a je i lehce bourané, a pořád jede. i když už má různé mouchy.

ty nové fabie jsou prý vedle ní papundekl.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:50

Potrefenáhusa Blééé Multipla, doteraz som videla iba takú divnozelenú ale to je výkladná skriňa toto :D

Najhoršie auto v akom som kedy sedela bolo Tico, nepohodlné, bála som sa že sa rozpadne pretože prisahám že dvere mali max 3cm hrúbky, no a samozrejme pekná výkladná skrinka. S týmto keby som nabúrala tak sa na 100% zabijem. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:51

Stará Stanová Kůže Zvykám si okamžitě po přesednutí do druhého auta, nikdy jsem se nespletla.

Já jo, "zařadila" jsem v Touaregu s ocelovým rámem a pán za mnou si sešrotoval půlku auta, páč to samozřejmě na fleku zastavilo...pán jel vyzvednout bratrance z vazby v Ruzyni a příslušníci to vyhodnotili jako jeho nepozornost))

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:51

Stará Stanová Kůže já mám ve fabii normálně klíček a v novém autě tlačítko a pak ve fabii vždycky šmátrám po tlačítku :) a taky si nemůžu zvyknout, že nemám bezklíčové odemykání, takže vleču plné ruce a pak to nemám kam složit.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33643 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:51

Mutziputzi šiš, chudák :-))))

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:51

Potrefenáhusa My meli uplne staryho Fiata 500 a bylo to uzasny auticko. Pak ho zrusil jeden kluk co u nas pracoval, takovy skody :(

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:51

Jiná Realita No ale prvá Fábia mala problém shlavou motora. Tam bolo treba dávať pozor o akú sériu sa jedná, aj teraz keď sme ju predávali tak si všetci zisťovali ktorá séria to je pretože keď odíde tá hlava motora tak to môžeš rovno zošrotovať. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33643 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:53

paktofonika taky mi říkali už dva lidi nezávisle na sobě, že maj u fabie problém s baterkou, že když chvíli nejedou, maj úplně vybito (a neřeší to nová baterka)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:53

paktofonika uf, asi máme tu správnou 

já jsem se nějakým takovýmto problémem setkala u mazdy cx5, tam se říkalo, že dieslový motor má taky nějakou vadu, která když se projeví, tak jedině vyměnit motor :/

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33643 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:54

Solathis no já už bych těma starejma autama nejezdila, já se v autě poměrně dost bojim, kor když ho řídim já, haha, a ty starý šidítka fakt nemaj opatření proti smrti a já už na to fakt nemám...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:57

Jiná Realita No hej, len to nevieš dopredu, zistíš to až časom keď sa tie autá začínajú vracať do servisov. Ale aj teraz je u "lepších" automobiliek problém že musia zvolávať tisíce áut pretože zlá spojka, zlé toto...Niektoré série sú kazovejšie niektoré nie. U nového modelu sa to ale zistí až za niekoľko rokov. My sme mali Fábiu z úplne poslednej série 2007, ani raz nebola v servise s poruchou, aj po búračke jazdila v pohode. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 14:03

Potrefenáhusa zato nový jsou tak nesmrtelný, až z nich není vidět  mám tak tlusté přední sloupky, že se na kruháčích a křižovatkách a všude musím pro jistotu předklonit a zaklonit, zda se za nimi někdo neskrývá  ocenila bych tu technologii, která díky kameře sloupek "zprůhlední".

mám vyzkoušené, že na kruháči se za ním opticky schová celé auto, které vyjíždí z napojení nalevo. natož člověk u přechodu.