"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 14:16

Tak Betty

Holky právě ted matlaji spolu tempery na terase, ségry děti taky hodně malují. Myslím, že je to spíš náturou.

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 14:25

Tabea stabilo easy colors, s červeným koncem pro praváky, se žlutým koncem pro leváky. Mají zářezy pro správný úchop 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 14:29

Tabea to jsou dobry ukoly. My mame takovou podivnou citanku s ponekud kostrbatymi texty (preklad z AJ) a k tomu otazky typu jak se asi citil vypravec v situaci ve druhem odstavci. Cteni pocitu mezi radky nam opravdu nejde

Offline Tabea
Avatar
4718 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 15:15

žluťásek díky! Ty máme jen jako obyč tužky. 
ja jsem teda celkem naštvaná, jak dcera drží tužku. V jeslich měla super úchop. Co je ve škole, drží tužky navzdory ergonomickým těžkým jak prase kost (vytrčenej dopředu). Dneska u nás její kamarádka psala úkol a ta držela tužku taky tak děsně.

Offline letfenixa
Avatar
8053 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 16:06

My sme raz kúpili v Lidli vo výpredaji pastelky, nejaká mne nič nehovoriaca značka, lenže mali všetky gumu! A super sa struhaju, aj pekne kreslia.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. dubna 2024 16:26

Karja u nás výtvarné činnosti taky celkem frčí, ale vybarvování a kreslení pastelkami vůbec. A vůbec jim nezáleží na barvách.

Offline Tabea
Avatar
4718 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 16:48

Karja hele, teď jsem na to koukala, ten ergobag cubo, co máme doma má vážit 1,1kg. Ten schneiders, co má ta kamarádka 1,2kg. Nechápu. Ještě teda je ten ergobag cube light, tam píšou 780g. Ten teda není rostoucí, ale to třeba ten topgal taky ne. Ergo bag má bederák, topgal víc oddílů. 

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 13. dubna 2024 19:35

Peetra1 prosím tě, je v těch Marianne slevách i kód na Datart? A mohla bych ho vidět? :)

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 19:48

Mermaidtěch datartu je tam asi 40

 Co přesně potřebuješ?

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 13. dubna 2024 20:42

continuity Aha. Chtěla bych power banku

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 20:48

Mermaid a máš vybranou kterou? Alespoň značku. Nemají slevu na vse, přes odkaz na dny Marianne se dostaneš na ten výběr. Pak mi pošli odkaz třeba do SZ a já ti to nějak najdu. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. dubna 2024 20:49

Ještě se vrátím k těm batohům. Máte někdo Frii of norway? Zatím se mi dost líbí, jsou lehké, mají propracovaná záda a cenově patří k těm levnějším (z těch, co mám ve výběru). Ale nikde jsem nenašla fotku vnitřního prostoru, jestli sami stojí atd.

Offline Peetra1
Avatar
233 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 20:53

Mermaid tak uz se obetovala continuity

ono je tem tech kodu silene moc, dulezite je, aby to Datart primo zminoval, ze je na to sleva, pak to dohledame.....

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 21:02

Evaevajá bych se zas nehonila za každým gramem. Jako 1,5kg by ta taška mít nemusela, ale já jsem měla fakt drobné děti, u nástupu do školy měly 18 kilo a tašku lehounce přes kilo zvládly obě. 300g ušetřiš hravě tím, že si vodu do láhve napustí až ve třídě, nebo bude dobře řešený vevnitř a nebudou nutné ty všelijaké desky a zakladače. To jsou věci, na kterých bude záležet víc. 

Chápu, že je to s třema dětma složité, ale vyhradila bych si na to čas a objela se synem nějaké prodejny. Nejvíc důležité je, aby mu to pořádně sedělo a to nezjistís jinak, než že to pořádně vyzkouší. 

Jinak udělá jsem to takhle 2x a 2x jsme přijeli domů s úplně jinou taškou než byla ve výběru. Mimochodem, obě děti ji nosily do čtvrté třídy. 

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 13. dubna 2024 21:09

continuity jo takhle, já myslela, že je nějaký kód na celý sortiment...,úplně vybráno ještě nemám, zatím jsem koukala po značce Canyon

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 21:12

TabeaDíky, já se na to podívám;-).

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 21:13

Mermaid na to jsem tam slevu neviděla vůbec. 

Offline JankaM
Avatar
2399 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 21:26

Obě děti mají aktovku baagl, dcera pořád tu samou i teď ve čtvrté, protože je na ní pejsek. 

A penál měli mít jednopatrový s 12 barvami, aby se nezdrzovali s hledáním a otevíráním. Fixy v první třídě výslovně mít neměli. 

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 13. dubna 2024 21:33

continuity aha, díky, tak to asi nic. Díky za ochotu i Peetra1 

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 21:38

Evaeva za mě při výběru bych koukala hlavně jestli stojí sama a jestli má trochu zpevněnou tu hlavní kapsu, aby se to tam dobře skládalo.

Ty desky a pořadače mi přijdou jako totální zbytečnost co akorát  zvyšuje váhu, ale u nás ve škole je mít musí. Tak jsem aspoň ty kartonové vyměnila za lehké plastové obálky na druk. Musí mít dvoje, to už by se pěkně proneslo.