"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Vilemina
Avatar
2267 příspěvků moje polička 02. července 2022 00:30

viktorka_od splavu zejtra jedem Jizeru(jen M.Skála -Dolanky), tak si spravím náladu, dám i optimistický foto na IG, oteklej ksicht budu krejt kloboučkem a basta

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 02. července 2022 00:36

Vilemina  to zní nádherně, užij si to!!!

Offline letfenixa
Avatar
7983 příspěvků moje polička 02. července 2022 07:20

Tak Betty rodičia si dali spraviť implantaty na horných zuboch. Mame sa to zahojilo veľmi rýchlo, má tam akože 10 zubov, čo teda myslím nezodpovedá počtu implantatov, tých je myslím menej, hotové do 3 mesiacov. Otcovi sa to hojilo dlhšie a bolavo. 

Offline SunEclipse
Avatar
3108 příspěvků moje polička 02. července 2022 07:48

Vilemina internety říkají, že po ukončení léčby se obličej vrátí do normálu.

Offline Zuzuli
Avatar
2156 příspěvků moje polička 02. července 2022 07:54

Vilemina posledni kortikoidy jsem mela asi pred peti tydny a uz si jsem mnohem podobnejsi. Jeste to neni uplne jak na zacatku, ale ten mesickovy kulaty otekly oblicej uz taky nemam. Takze vrati, sice ne uplne hned, ale urcite brzo. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. července 2022 07:58
Reakce na Vilemina:

Můžu přeskočit vaše zuby? Jen se chci zeptat, musím teď brát kortikoidy, usilovně se snažím dodržovat životosprávu, zatím nepribiram, ale začíná mi otekat obličej, zmizí to po léčbě(do září zatím)? Všichni mě ujišťují, že to je v pohodě, ale já se cítím ve velké nepohodě...i u vědomí toho, co probíhá v ostatních vláknech, že je to banalita.

​Zmizí, můžeš být klidná. 

Offline Vilemina
Avatar
2267 příspěvků moje polička 02. července 2022 08:44
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 03. července 2022 10:38

Jde je lepší si vyměnit eura? Ve směnárně nebo v bance? 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. července 2022 10:47

Dadooza me ve smenarne,ale jen bych vzala nejnutnejsi obnos a spis se tam snazila platit kartou.

Offline continuity
Avatar
33716 příspěvků moje polička 03. července 2022 10:48

Dadoo já chodím zásadně do banky.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. července 2022 10:54

continuity je pravda,ze ted uz si nemenim v cesku platim kartou tak uz je to asi jinak,ale jednou po me chteli v bance 50korun za vymenu jako jen tak....od ty doby jsem tam nebyla.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 03. července 2022 11:10

Zarinya continuity děkuju, já si skočím do banky asi.

Nechtěla jsem mění, až vybírat na místě.

Ale právě se vrátila nevlastní dcera a tekla, ať si vezmu eura, že všude platili jen eurama.

Tak zas je lepší, když mi zbydou eura, než ty jejich liry.

Děkuju! 

Offline Zu
Avatar
2530 příspěvků moje polička 03. července 2022 11:32

Googlila jsem, ale ocením informace s osobní zkušeností- jak dlouho tak trvá rekonvalescence po operaci slepáku, klasický? Kdy člověk tak může začít trochu fungovat a počítám pak s nějakou dietou, budou v pohodě saláty, třeba s nasucho opečenými kuřecími prsy? Musím se na samba připravit, až mi ho vrátí domů

Letos už druhá dovolená, která ani nezačala

Online Tabea
Avatar
4683 příspěvků moje polička 03. července 2022 16:28

Zu s dobou rekonvalescence neporadím, po laparo řekli 2 měsíce žádný sport. A týden měkký jídlo. Takže ty kuřecí prsa podle mě ne. 

Offline Malenge
Avatar
4266 příspěvků moje polička 03. července 2022 16:54

Zu slepak mám vyndany klasicky už 20 let a oproti sekcim je to naprostá pohoda, to teda chlapovi asi nepomůže  ale myslím, ze dnes se dbá na velmi brzký pohyb, žádné valeni se v posteli, řekni mu, ať chodí hlavně vzpřímené a nehrbi se. Dietu bych řešila první dny asi vyvary či jinou polévkou a pak v klidu nějaké lehké nenadymave jidlo, ale asi netřeba nějak hrotit. Já tenkrát jako první jidlo po operaci dostala rajskou a knedlikem, takže asi tak.

Offline Zu
Avatar
2530 příspěvků moje polička 03. července 2022 18:40

Malenge v nemocnici dostal zatím jen trošku vývaru, tak uvidíme, co další dny, asi si tam pár dní pobude :) sestřička mi ho, chudáka, hned po mým příchodu zvedla a chodili jsme, no, bolel mě i jen pohled na něj...

Offline Zu
Avatar
2530 příspěvků moje polička 03. července 2022 18:41

Tabea 2 měsíce  jo, je to břišní operace, ale doufala jsem, že třeba měsíc  procházky a houbaření ale žádnej sport není, ne?:))

Online Tabea
Avatar
4683 příspěvků moje polička 03. července 2022 19:53

Zu to muselo být celkem maso, když mu ho museli vyndat klasicky... Já se ptala na trochu kolo, protože na něm jezdím do práce, a to řekli že ne. Ale možná to bylo celkem jen na 6 týdnů. Já teda zkusila jet kousek (2km po rovině) asi po 14 dnech a to nebyl úplně dobrej nápad, tak jsem se na to pak vykaslala a těch 6 týdnů vydržela. Procházky za sport nepovažuju. Ale myslím, že říkali, že kolo ne, ať chodím. Já teda byla 25. večer operovaná, 27. celý den s dětma v legolandu a 31. od rána do večera na Expo. Ale bylo to laparo a moje tělo regeneruje rychle. Ležet by určitě neměl, jak píše Malenge, ale přehánět to taky ne. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 03. července 2022 20:22

Dadoo Můj bankéř chodí do směnárny. Tak asi tak.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. července 2022 20:34