"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 09:38

Jennyfor Koťátko, co honilo myš

Offline brrr
Avatar
9964 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 10:39

Hoodně blbý dotaz. Nemáte někdo adresu na Micka Jaggera? Potřebovala bych ho jako dárek našemu 70tiletému brigádnikovi. Živého Jaggera asi takhle narychlo neseženeme

Offline dzizisketa
Avatar
7425 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 10:57
Reakce na Myrtila:

​Tohle udelal vloni na aprila sef mne a kolegyni, koupil kvuli tomu i prodluzovaci kabely, s pak byl strasne smutnej, ze jsem to odhalila skoro hned  

Kolegyne mi pak pro zmenu udelala printscreen obrazovky s ikonkama, ikonky schovala a nastavila mi ho jako pozadi plochy. Na to bych asi neprisla, kdybych o tom uz neslysela od manzela, ze to nekomu provedli, a ten na to teda neprisel

​Ten printscreen ikon je starý vtip z lamera 

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 11:11

Ty IT vtípky mi přijdou vážně dobrý, ale udělat to někdo mně...  

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 11:39

Pak přišla doba počátků firemních sítí. Takže se začaly dělat vtípky na dálku, ani nebylo potřeba se někde nenápadně ochomýtat s disketou. 
Kolegyně na recepci měla jako plochu krásný obrázek jezírka s lekníny. Tak jsem jí jednou během dne za chodu podhodila místo toho obrázek upravený, kde z toho jezírka leze hnusný vodník. Normálně začala nahlas křičet, co se jí to stalo

Offline žluťásek
Avatar
7587 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 11:44

Jennyfor bych měla infarkt. Pamatuju si jedno video, auto jede krajinou, příjemná hudba a najednou vyskočí na obrazovku za strašnýho řevu zombie. Fuj, nesnášela jsem to. 

Offline Isca
Avatar
4444 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 11:48

Vracím se zpátky v oslovení k mailu, a to do zahraničního, konkrétně švédského e-shopu. Chystám se reklamovat zboží, a zadrhla jsem se už na začátku. Potvrzení objednávky mi přišlo s oslovením Hi Isca, ale co použít, když neznám jméno? Napsali byste jenom  Hi? Dear Sir/Madam mi nějak neleze přes klávesnici, pak se ještě nabízí To whom it may concern ...

Offline Lilly_Ku
Avatar
4112 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 11:49

Isca dear suppprt team treba.

Offline Isca
Avatar
4444 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 11:54

Lilly_Ku Děkuji! To zní dobře, ani moc oficiálně, ani nedbale 

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 11:58

Ze všech stran slyším, že ten seriál Božena je celkem fajn. Mám O2, jde to někde dohledat v archivu i měsíc zpět? 

Offline Pavlena
Avatar
6555 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 12:34

Isca ja pisu Hi All, mozna je to blbe, ale pisou to v hromadnych mejlech i rodili mluvci...

Offline continuity
Avatar
33430 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 12:38

Isca mě teda Dear přijde oficiální až dost. Kdyz ti napsali Hi, dopsala bych stejně. 

Ale já nad tímto moc nespekuluji, support to bere jedno po druhým, nerozhoduje se podle toho, jestli si je oslovila dost uctivě. 

Offline Isca
Avatar
4444 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 13:07

Pavlena continuity Dík za odpověď, už je to odeslané s Dear support team, příště budu vědět :-) tak jestli oficiální oslovení nepomůže, snad aspoň nerozčílí, sama jsem zvědavá, jak k tomu přistoupí - jako když se po první procházce rozpadne a vyrve takové to kovové 3D  očko u poměrně drahejch bot pyšnících se ruční výrobou v Evropě, tak to poměrně dost zamrzí.

Offline Gatita
Avatar
7120 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 13:10

continuity hi hi, ja jednou v praci strasne spekulovala, jak neco co nejkulantneji formulovat.... a vysledkem bylo, ze jsem to pos*ala hned v osloveni a misto "Vazeny pane Skukale" napsala "Vážený Skákale" . No, uz po mne ten pan pak radsi nic nechtel. (Jmenoval se teda jinak, jmeno jsem si dovolila tady pozmenit.) 

Offline Zuzuli
Avatar
2130 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:36

999 je na ivysilani na webu ct, na O2 tv to jde myslim prehrat zpetne jen tri dny

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:50
Reakce na brrr:

Hoodně blbý dotaz. Nemáte někdo adresu na Micka Jaggera? Potřebovala bych ho jako dárek našemu 70tiletému brigádnikovi. Živého Jaggera asi takhle narychlo neseženeme

​Nevím, jak na to spěcháte, šlo by koupit/nechat udělat Jaggerovu figurinu z kartonu v životní velikosti. Jednou jsem dostala jako dárek papundeklového svého oblíbeného herce a bavili jsme se s tím několik let. 

Třeba tady

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:55

Ginevra WOW, profesor Snape! 

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 18:12

Zuzuli Díky

Offline brrr
Avatar
9964 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:22

Ginevra Děkuju za tip, ještě to promyslíme. Lehce to komplikuje fakt, že pán bydlí na ubytovně a moc nevím, co by si s takovým Mickem počnul. Ale když tak vymyslíme něco jiného.

Offline Pavlena
Avatar
6555 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:44

brrr tohle je asi neaplikovatelne, ale pripomina mi to davne studentske doby, kdy kamoska neprozretelne vyjevila prani mit Iggyho v posteli. A na narozky ho mela. Krasne graficky vyvedeneho na povleceni...