"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Online DruI
Avatar
3296 příspěvků moje polička 20. října 2020 18:18

euridike A kde ta socha vlastně stojí?

Do statistiky - líbí se mi. S mašlí víc a ten nápad s nákrčníkem se mi taky zamlouvá :o)

Offline žluťásek
Avatar
7649 příspěvků moje polička 20. října 2020 18:23

Mně se líbí socha, obzvlášť s mašlí. Ale to místo je hrozný, neumím si představit, že tam jde někdo cíleně trávit volný čas.

DruI nad výjezdem z tunelu Blanka, u zastávky tramvaje Prašný most, mezi Hradčanskou a Vozovnou Střešovice, takový fakt hodně divný parčík u rušné silnice. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. října 2020 18:25

Taky se mi socha libi.

Offline brrr
Avatar
10053 příspěvků moje polička 20. října 2020 18:33

Mi se líbí, možná bych udělala Marii Terezii trošku subtilnější základnu, ale jen o fous.

Online DruI
Avatar
3296 příspěvků moje polička 20. října 2020 18:51

žluťásek To je fakt dost zabitý místo :(

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 20. října 2020 18:54

já se tady s dovolením ještě jednou ocituju, nemáte někdo nějaký nápad? Včera jsem to zkusila sprcháčem, výsledek 0...

Dá se nějak odstranit impregnace z boty? Sambo mi impregnoval boty, žlutá kůže a jsou teď nezdravě zelené

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 20. října 2020 19:00

Zu alkoholem? na jaké bázi je ta impregnace - píšou?

Offline eM
Avatar
1381 příspěvků moje polička 20. října 2020 19:19

Zu Jsem dost skeptická, že to nepůjde... Jak se to jednou zapije do kůže, tak to půjde blbě nazpět.  Co to je za impregnaci? Vosk? Nebo něco ve spreji?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. října 2020 19:19

Zu ani google nic moc neporadil.To je hladka kuze nebo brousena?

Jeste doporucuji zkust vodu se samponem,vic jsem se nedocetla.

jeste dodatek,samponu ma byt vic nez vody.Zeleny je asi nechces tak jsou zrejme nenositelne tak bych zkusila cokoliv i vickrat zasebou.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 20. října 2020 19:25
Reakce na euridike:

Jdu se jen tak zkusmo optat - včera jsem kolegu šokovala poznámkou, že jsem nikdy neviděla Titanic /argumentovala jsem tím, že když chci vidět DiCapria ve vrcholné formě, pustím si Co žere Gilberta Grapea, když chci vědět něco o Titanicu, pustím si dokument/. Jsem fakt taková nestoudná výjimka, nebo se najde ještě někdo?

​Za me Titanic MEH, nejvic si pamatuju, ze me bolel zadek z toho jak je to dlouhy. My heart will go on taky celkem desna. Zato soundtrack k R&J od Luhrmanna je super, btw Wear Sunscreen, ktery tolik zpopularizoval nenapsal on (asi se to teda vseobence vi), ale je to sloupek z Chicago Tribune z 1997 od Mary Schmich, ktera to napsala jako zaverecnou rec, kterou by prednesla na stredni u maturit, kdyby nejakou mela, jakoze zpetne. Super to je, nadcasovy.

https://www.chicagotribune.com/columns/chi-schmich-sunscreen-column-column.html

Uplne jsem zapomela na Wannadies - you and Me, bozi. Des'ree taky. Lovefool je moje oblibena na myti rukou ha. 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 20. října 2020 19:28

Miru Adam Lambert je super, videla jsem ho s Queen v 2017 a dal to bajecne! Sla bych hned znovu!

euridike Do Caprio byl good i treba v Basketball Diaries, ovsem co chces, kdyz treba Braveheart dostane 15 Oskaru, snad se zlepsej! 

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 20. října 2020 19:31

0zero7 

...Tys´ho viděla naživo?!

To muselo být famózní!...

Jo, pro mě je nepřekonatelnej. On si s tím svým hlasem hraje a současně s tím si hraje s posluchači a jejich emocemi...

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 20. října 2020 19:32

euridike RE romanticky filmy, me emocne vezmou veci jako treba Music of the heart a nebo proflakly jako Sofiina volba (Meryl v obou je nahoda!) nez romantika, zbytecne tlucou holcickam nerealisticky ocekavani od detstvi a pak to ma vypadat!

paktofonika V Tarantinovy by De Caprio bozi, Brad taky. Zajima me, libili se ti i Gentlemen? Me moc. 

betsey John Leguizamo co hraje Tybalta je v RaJ suprovej taky, zkouklas to znova? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 20. října 2020 19:33

Zu protoze to s nejvetsi pravdepodobnosti nejde. jestli to muz dela casto, pozadala bych ho at se mych bot nedotyka, grr

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 20. října 2020 19:46

Miru Jo, ve Vancouveru. Mela jsem tady zrovna maminku tak jsme ji s kamosema vzali a udelali z toho vylet na dva dny, koncert bozi!!!! Uzasny bylo i kdyz sundali vsechno z podia a zustal jen Brian s akustikou pod jednim reflektorem a zpival Love of my Life s celou arenou a promitali hologram Freddieho. Zkusim nekde vyhrabat fotky :) Lambert byl famozni!! 

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 20. října 2020 19:59

0zero7 

...já na jeho koncerty koukám a youtube... i na ten s Queen.

Jo, atmosféra live koncertů je masakr!.

A je od Tebe krásný, že jsi mamince udělala takový zážitek...

...no, taky se mi moc líbí třeba tohle:

https://www.youtube.com/watch?v=5PzQHZLiUPs

https://www.youtube.com/watch?v=zSD1PI8a0as

https://www.youtube.com/watch?v=BIT4pQu-xxk&list=RD5PzQHZLiUPs&index=9

https://www.youtube.com/watch?v=gLDPk38htwc

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 20. října 2020 20:05

0zero7 myslíš The Gentleman od Guy Ritchieho? Este som nevidela.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 20. října 2020 20:31

euridike 711990 s tema ginama, chutna mi Botanist a nove i Bulldog Gin. Churna mi i Hendricks, japonskej Roku a Aviation co patril Ryanu Reynoldsovy. Nejaky tipy na jiny? 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 20. října 2020 20:33

Miru Linky mysis dat pres prvni tlacitko u pole na vkladani textu, jinak nejsou aktivni :) Maminka si to uzila!

paktofonika Aha, tak pak dej vedet

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 20. října 2020 20:37

euridike Me se Marie libi!