"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline euridike blogger
Avatar
3492 příspěvků moje polička 21. října 2020 10:58
Reakce na DruI:

euridike A kde ta socha vlastně stojí?

Do statistiky - líbí se mi. S mašlí víc a ten nápad s nákrčníkem se mi taky zamlouvá :o)

​Žluťásek byla včera s odpovědí rychlejší, já jen chtěla dodat, že ve mně se v tomhle ohledu "perou" dva dojmy - socha mi do daného prostoru hezky zapadá, ale jak psala Žluťásek, není to zrovna místo, kam by si člověk udělal nějakou pěknou vycházku za estetickým zážitkem, takže celkově taky docházím k tomu, že by si zasloužila nějaké lepší místo...

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 21. října 2020 11:03

euridike A tak to je pak takovej kruh - je to tam hnusný, lidi tam moc nechoděj, tak nestojí za to dávat tam pěknou sochu, tím pádem to bude pořád hnusný a nikdo tam nebude chtít chodit. (Přibližně tuším, které místo to asi je, je to tam hnusný, souhlasím, nicméně někde se začít musí. Socha se mi moc líbí)

Online Pinot Noir
Avatar
24470 příspěvků moje polička 21. října 2020 11:03

Dadoo plus i srdíčko jsou teď nahoře.

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 21. října 2020 11:05

euridike 

...ááách!.

(jo, taky miluju Chaninga Tatuma a ten zpívá, resp. tančí s Pink taky)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 21. října 2020 11:08

Dadoo mne se to stalo na tabletu a pak to zase samo zmizelo.

Offline Kokoska
Avatar
28297 příspěvků moje polička 21. října 2020 11:10

euridike co jsem cetla, chteji tam zalozit jeste Plecnikovu alej, tak treba se to misto trochu vylepsi. S polohou se holt neudela nic.

Offline euridike blogger
Avatar
3492 příspěvků moje polička 21. října 2020 11:13

Aranel Já s Tebou naprosto souhlasím - já třeba nemám problém jet se podívat i přes půl republiky na něco, co mě zajímá, i kdyby to byla na daném místě jediná věc, která stojí za zhlédnutí, ale vidím to i z toho úhlu, že mnozí lidé by se na sochu MT zašli podívat v případě, že by to měli tak nějak při cestě, popř. se v okolí nacházely další zajímavé objekty, takže z tohoto úhlu pohledu bych Marii Terezii přála "hezčí" místo - ale fakt je, že to lze brát jako takový dobrý impuls k tomu, aby se zdánlivě pustá a neinspirativní místa měnila k lepšímu.

Kokoska Tak to zní dobře, jdu hledat info + jestli už někde není nějaká vizualizace...

Offline euridike blogger
Avatar
3492 příspěvků moje polička 21. října 2020 11:15
Reakce na Miru:

(jo, taky miluju Chaninga Tatuma a ten zpívá, resp. tančí s Pink taky)

​Jo, ten klip je dobře udělaný, Pink má vůbec dobré klipy, já mám vyloženě slabost pro What About Us /co se týká vizuální stránky/.

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 21. října 2020 11:20

euridike No, já mám u Hradčanské tchánovce, tak až půjdem na návštěvu, naplánujeme si to přes Marii Terezii, abych to mohla posoudit naživo :o)

A jestli do té doby nějaký guerilla pletař nenasadí soše šálu, tak budu trochu zklamaná ;o)

Offline euridike blogger
Avatar
3492 příspěvků moje polička 21. října 2020 11:25

DruI To já bych spíš sázela na nějaké to graffiti, bohužel... Ale teda do té šály bych se pustit mohla, co by ne, hladce, na velkých jehlicích, to by mohlo jít!

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 21. října 2020 11:42
Reakce na Zu:

eM Ty se tu neprodávaj

​Co je to za značku?

Jinak ti ale asi neporadim... nešlo by to v nějaký čistírně, co dělá i kůži?

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 21. října 2020 11:44
Reakce na DruI:

A jestli do té doby nějaký guerilla pletař nenasadí soše šálu, tak budu trochu zklamaná ;o)

​To je super nápad, ta socha (taková nedodělaná mi připadá, jak polotovar) si o něco takovýho přímo říká!

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 21. října 2020 11:58

Hlásim za seba do štatistily - Meri Teri (tak ju volala dcéra, keď ju brali na dejáku) 

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 21. října 2020 11:59

DruI podľa mňa by si to nejaká guerilla mohla vziať na starosť a meniť to sezónne...

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 21. října 2020 12:12

slniecko No to by bylo ale úplně nejlepší! Měnit to třeba jednou týdně a zařídit soše instagram nebo něco takového, kde by ty změny byly zdokumentované ;o)

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 21. října 2020 12:16

To misto na prvni pohled pusobi divne, ale chodi se tudy na Hrad, je tam podchod Blanky po ceste z Dejvic a stavi tam kousek tramvaj. Neproudi tam davy, ale myslim, ze by to se sochou mohlo zafungovat. Teda jeste ten Hrad se musi otevrit... 

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 21. října 2020 12:33
Reakce na slniecko:

DruI podľa mňa by si to nejaká guerilla mohla vziať na starosť a meniť to sezónne...

​něco jako pražskému jezulátku šatičky

Offline Gatita
Avatar
7149 příspěvků moje polička 21. října 2020 13:47

Extra blby dotaz - chtela jsem diteti pustit film na netflixu a nejde mi nastavit ceske zneni. Je mozne, ze by u filmu pro deti od 7 let nebylo? V nastaveni to na vyber neni, jsou tam ruzne jazyky (a moznost pridat titulky), vcetne polstiny, ale zrovna cj tam neni. Mam s tim zapolit nebo tam ta cestina nebyva? Pardon, jsem mimo, moc na to nekoukame

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 21. října 2020 14:07

Gatita Jo, to je zatím bohužel ještě celkem běžný, že čeština není k dispozici. Nevím, kde na Netflix koukáte, přímo na TV je to takový trochu nešťastný, že to nejde pořádně vyhledat, kde český audio je a kde není. Takže doporučuju si otevřít Netflix normálně v prohlížeči na PC, tam když člověk do vyhledávání napíše "czech" tak mu to pak jednu z možností nabídne vyhledat "audio in czech" a aspoň si to takto člověk může vytřídit a vybrat.

Offline continuity
Avatar
33679 příspěvků moje polička 21. října 2020 14:10

Gatita pustila bych mu to anglicky. Poprvé můžeš koukat s ním a překládat a pak to dá i sám.