"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 20. října 2020 20:43

Blby dotaz, muzu objednat na rohliku a nechat to dorucit nekam? Chtela jsem mamince koupit poukaz do nejake hezke restaurace k narozkam, nicmene nelze, tak si rikam, ze bych ji koupila flak svickove na tatarak a nejaky dobry vina.

To bude vedet Pinot Noir jestli rohlik nejaky ma? Nejlip bile, sussi. Da se tam vybrat nebo to udelat jinak? 

Offline continuity
Avatar
33681 příspěvků moje polička 20. října 2020 20:50

0zero7 jo, rohlík má nějaké české vinaře, už jsme to tady řešili. Má i docela slušný výběr všelijakých pochutin. Akorát musí doručovat do vaší ulice a počítej teď s delším dodáním ( a třeba v čase dodani něco nebudou mít,  i když v čase objednávky to půjde dat do košíku), tak bych to úplně nestavěla na jedné surovine). 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 20. října 2020 20:55

continuity OK, mam na to skoro mesic, tak snad to klapne, napadlo me i poprosit kamosku at mi nakoupi nekde, akorat online lepsi re platba. Ulici ceknu, asi bych ji to nechala dovizt stejne do prace. 

Offline dynda
Avatar
7262 příspěvků moje polička 20. října 2020 20:56

0zero7 continuity 

Já bych to riskla, ty dražší položky mi tam nikdy nevyprodali. Podle mě maso i víno tam bez problémů vybereš.

Offline continuity
Avatar
33681 příspěvků moje polička 20. října 2020 20:57

0zero7 tak delší dodání je třeba 3 dny

Oni takto předem ani objednávky neberou. Za měsíc si to třeba tady sedne. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 20. října 2020 20:59

dynda continuity Diky, planovala jsem par dni pred, nevadi kdyby to dorazilo malicko driv nebo pozdeji... POckam a uvidim, diky. Do te doby muzu prozkoumat to vino

Offline 711990
Avatar
17132 příspěvků moje polička 20. října 2020 21:02

0zero7 ja mam rada Jinzu, to je yuzu gin, lehkej a vybornej. Botanista mame doma, ale nesedl mi moc, je takovej tezkej. Pokud mas rada ty tezsi, tak nekdy zkus Opihr. Ten nemuzu ani citit, hodne korenenej. Jeste je zajimavej Gin mare. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 20. října 2020 21:07

711990 Ten yuzu gin zkusim, myslim jsem ho tady i videla! Botanista mi chutna, Tanquerey meli v lete limitku nejaky pralesni byliny a ten uz byl moc, jako slo to, ale nekoupila bych si ho znova. Tak nevim, jestli ten Oliphr nebude uz moc, koreni mi neva, ale nesmi tam toho byt tuna. 

Jeste mi teda moc chutna dobrej Mezcal a zlata tequila co dela George Clooney, co to prodal tak to hnedka vysoupli na $100 za flasku grrrr

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 20. října 2020 21:27

0zero7 muj oblibeny je gin mare, zejména v kombinaci s fever tree mediterranean tonikem a snitkem tymiánu. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 20. října 2020 21:35

Krehutka Fever tree je good! Me chutnaj i ty ostatni, treba grepfruit a obcas pro zmenu bezovej. Nejradsi mam ale jen se sodou nebo gin samotnej. Mare jsem mela, je super. Krasna i flaska.

OT jsem si na tebe vzpomela, ze jsme kdysi debatovaly TV, sleduju tedka DARK a dobry to je! Hlavne super, ze v NJ, prijemna zmena a libi se mi obsazeni. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 20. října 2020 21:41

0zero7 Dark jsem vzdala asi u 3. epizody, nesedlo mi to. Teď jsem dokoukala Norsemen, není to novinka (teda 3.  série je myslím z letoska), ale je to dost vtipné https://www.csfd.cz/film/544989-severane/prehled/

Jinak mám pocit, že už jsem na Netflixu snad vsechno viděla . Anebo nezvládám ten vyhledávací a nabizeci algoritmus. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 20. října 2020 21:46

Krehutka Aha, no vidis, ja to poprve vzdala u prvni a rok po jsem to zkusila znovu a cajk. NOrsemen jsem si hnedka pridala, dik! 

Ja to prave vubec nestiham, koukam u vareni nejvic asi. Obcas vecer. Furt tam skace neco novyho, grrrr. O tomhle jsem treba nevedela, muj N mi to nenabidl, coz je divny, sedi mi to na profil. Maj v tom bordel! 

Jeste se mi libilo Halt and catch fire. 

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 20. října 2020 21:49
Reakce na 0zero7:

Blby dotaz, muzu objednat na rohliku a nechat to dorucit nekam? Chtela jsem mamince koupit poukaz do nejake hezke restaurace k narozkam, nicmene nelze, tak si rikam, ze bych ji koupila flak svickove na tatarak a nejaky dobry vina.

To bude vedet Pinot Noir jestli rohlik nejaky ma? Nejlip bile, sussi. Da se tam vybrat nebo to udelat jinak? 

​V Olomouci doručují všude, pokud vím a k mamince do práce určitě. I teď doručují na druhý den a vína se tam určitě vybrat dají.

Za mě teda nejlepší výběr vín je v pasáži z Horního náměstí k Prioru a mají i dárkové poukazy, kdyby si maminka chtěla vybrat sama.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 20. října 2020 21:52

Alena_In Dekuju moc! Ta pasaz je dobrej napad, maminka vi co ma rada, to by asi nebyl problem, ja bych teda radsi kdyby ji to prislo vsechno zaraz jako darek a nemusela nikam, max ke sporaku pro topinku haha. Ale zvazim to! Kdybych nic nevybrala tak je to dobry reseni. Adresy dorucuji obe co pripadaji v uvahu, to je fajn. Jinak tu vinoteku si pamatuju, chodivala jsem tam z prace, super, ze jeste funguji, uz jsou tam dlouho! 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 20. října 2020 21:55
Reakce na 0zero7:

Jeste se mi libilo Halt and catch fire. 

​To mi východoevropský Netflix vůbec nenabízí.

Jo a teda z druhého konce, varuju před seriálem Glitch https://www.csfd.cz/film/61395-zadrhel/komentare/

TTak nadějně to začalo, potenciál byl, ale pak už se těch nelogičností nakupilo tolik, že jsem jásala nad každou zabitou postavou a posledních pár epizod už vyloženě protrpela. 

Online Pinot Noir
Avatar
24470 příspěvků moje polička 20. října 2020 22:01

0zero7 letmo jsem koukla na tuzemská bílá na Rohlíku a určitě vybereš, nabídka je slušná. Vybrala bych si nejspíš něco z vinařství Gurdau, Mádl, Sonberk, Sůkal.

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 20. října 2020 22:02

0zero7 Jo, tam nikdy nezklamou. Kdybys potřebovala pomoct třeba s doručením nebo tak něco, klidně dej vědět. Teď jsem teda v karanténě, ale ta mi v neděli končí. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 20. října 2020 22:04

Krehutka jasala nad kazou zabitou postavou LOL, to asi musim prezkumat!

Pinot Noir Ty jsi uzasna dekuji moc! Pisu si, mohla bych ti preposlat vyber nez to zaplatim prilezitostne (zacatek prosince)? jen pro jistotu :) 

Online Pinot Noir
Avatar
24470 příspěvků moje polička 20. října 2020 22:05

0zero7 jasně! 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 20. října 2020 22:05

Alena_In Nerikej dvakrat! CHe. Snad dobry, muzu zaukolovat i kamosky, ale dekuju moc za nabidku, povedu to v patrnosti. Je to za vic jak mesic, narozky 17 prosinec, ale nechci to zapinkat, tak se radsi ptam brzo. Ten Rohlik vypada slibne, to maso tam taky snad, tak uvidime.