"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Online Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 26. března 2020 16:06

Karja To je roztomilý  A připomnělo mi to, jak mi psala kamarádka z Osaky, jak funguje školství na dálku v technicky vyspělém Japonsku (a Osaka rozhodně patří k něm "top" městům západního střihu). Jejich pan učitel zadá práci, sedne na kolo, objede třídu a hodí jim to do schránky!!!  Pak to zase v určený čas objede a vypracované vyzvedne...

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 26. března 2020 16:15

Sweet Potato haha to som tu minule tiez rozmyslala, ze som asi hodne nevsimava, lebo netusim ktory prasok ako perie. Skrvny musim aj tak namocit a na ostatnom mi to je jedno. Preto kupujem v capovanej drogerii gel na pranie zasadne podla vone :D

Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 26. března 2020 16:24

Mě hrozně potěšilo, když mi jeden prvňáček poslal video, kde čte a ještě mě u toho krásně pozdravil. Fakt mě to dojalo. U nás na to máme appku, kam děti vše nahrají, já to potom můžu komentovat nebo třeba označit chyby. Známkování neprožívám. Jsem spíš ráda, že vidím, jak pracují.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 26. března 2020 16:46

Garfie Vzhledem k tomu, jak nesnasim praci online a videohovory byhmch to mozna delala stejne! Aspon ma fyzicku

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 26. března 2020 21:55

Nekupovaly jste teď některá máslo Laktos v Lidlu, podle obalu asi nějaká ta retro edice? Má to máslo takovou trochu divnou pachuť, nebo nebo ne? Já nad tím už dva dny dumám, jestli je to špatný, nebo jestli je to ta pravá "retro chuť"

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 26. března 2020 23:53

Sairon máme doma dvě, protoze byly v akci a jsou obě strašný. Smrdí jak rama, chuť divná. Ve vaření se to snad ztratí, ale na chleba si ho dát nemůžu.

A máme je buď z Billy nebo z rohlíku asi? V lidlu jsem nebyla dlouho. Stříbrný obal a na obrázku myslím nějaká kravička na louce. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. března 2020 00:33
Reakce na Sweet Potato:

Dalia Peru, ale nějak nevím, co bych ti k němu napsala. Asi pere. Jak tu tak někdy čtu ty recenze pracích prostředků, já bych asi zaregistrovala jedině, kdyby mi prášek to prádlo celé sežral nebo rovnou vyžehlil a uklidil.

tohle mě nevím proč dnes strašně pobavilo, dík.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 27. března 2020 08:47

žluťásek dík, já mám v takovým obalu co asi imituje voskovaný papír, ale bude to to stejný. Jsem předevčírem vyhodila hrnec uvařených brambor, protože jsem myslela že jsou už jetý a když tak divně smrděly i včerejší ovocný knedlíky, tak mi došlo, že v tom ty brambory byly nevině. A samozřejmě mám taky dvě a týdenní nákup jsme dělali zbytečně, protože stejně budu muset někam pro máslo

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 27. března 2020 08:54

Sairon žluťásek Mně to Laktos máslo taky hrozně smrdí Ramou!! Občas se mi přihodí, že ho koupím na Rohlíku, když zrovna žádný jiný nemají, a potvrzuju, že namazat na chleba fakt nelze, brrr...

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 27. března 2020 08:56

Karoleena mě to Ramou úplně nesmrdí, spíš jak kdyby vedle toho másla nějakou dobu bydlel kozel. Tak jsem myslela, že to je ta retrochuť, že tam jako máš cítit to živočišný a není to sterilní kostka tuku bez chuti a zápachu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 27. března 2020 09:00

Sairon ne, maslo zadnou "retrochut" nikdy nemelo. na tom v papiru je napsano ze je z kysky, tak to bude tim

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 27. března 2020 09:05

Sairon No tak teď nevim co je horší, jestli rostlinná Rama nebo živočišnej kozel 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:05

Garfie 

Není to tím, že chtěj aby to vypracovali ručně? Že si procvičej znaky? 

Online Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:34

barbucha  Je to možný, ale stejně mě to pobavilo.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:45

999 uz jsi vyzkousela ten samoopalovak od nivea?Ja se chystam vecer...

Offline 999
Avatar
17616 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:09

Zarinya Vyzkoušela, je to příjemná barva, ale bude to chtít opakovat. Fleky žádné :-). Jen ta vůně samoopalovacích krémů mě štve. To je odpověď i pro paktofonika .

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:10

999 diky.Jo ta vune mi taky vadi.

Offline Lamicka
Avatar
13376 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:21

999 Zarinya mazete si tim i na oblicej? na to jsem nikdy nemela odvahu, ale ted by to stalo za vyzkouseni, kdyz se nosi rousky

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:23

999 Zarinya A to je výhoda tej samoopaľovacej peny pred sprchovaním a teda ani olej nesmrdí. Chcela by som si kúpiť olej od Tan-luxe, páčia sa ki produkty tej firmy. Zatiaľ mi ale stačí pena. Ešte dodám, že mne stačí jemný efekt, nesľubujem si od toho efekt ako po mesiaci na Bali, ja som i po samoopaľováku v podstate bleda :D Predtým som mala ešte olej Clarins, písala o ňom 0zero7 a je ok, ale už som ho dlho nepoužívala, tak asi rok dva?

Online Kokoska
Avatar
28406 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:31

Tak koukam, letos misto otazky Kam k mori bude aktualni Jaky samoopalovak

Ja mam nejaky sprej tusim od Biodermy?, fleky nedelal. Muze se to pouzit od lonska?