"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 29. února 2020 17:29

Kora vyborne, tohle si budu opakovat jako mantru, protoze vcera jsem sla pozde vecer z vlaku, uplne ztichym mestem a vsechny tyhle mistni historky mi zacaly naskakovat v hlave. Asi jsem prekonala rekord na trase nadrazi - domov.

Online MP Marge
Avatar
5831 příspěvků moje polička 29. února 2020 17:38
Reakce na dynda:

MP Marge 

No počkej ale, svěcená voda z krámku, to trochu zavání, ne?

​To ja jsem tenkrat nedokazala posoudit

Ja jsem byla hlavne rada, ze nemusim krast v kostele! 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 29. února 2020 17:41
Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 29. února 2020 20:42

bram jo, hodit to na fyziku zabírá.  Mě to teda hrozně fascinuje.  Včera po tě diskuzi tady jsem sice usnula jak špalek,  ale musela jsem si nechat rozsviceno.

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 29. února 2020 22:35

Však všude kolem nás jsou vesmíry, do kterých nemůžeme a o nichž nevíme, protože jsou v úplně jiných rozměrech. Nedávno jsem na tohle téma četla knihu od Miloše Urbana, Urbo Kune se jmenuje. A není děsivá! 

Online MP Marge
Avatar
5831 příspěvků moje polička 01. března 2020 05:29

dzizisketa To zni zajimave!!! 

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 01. března 2020 18:42

bram Pokud ti nezhasínaly po cestě světla, tak dobrý!!

MP Marge O imaginárních kamarádech mi prosím nemluv, s náma dva bydlí, jmenují se Tomík a Laura, s dětma to táhnou už několik let!! My odkojené Šestým smyslem z toho nemáme nejlepší pocit...

Online MP Marge
Avatar
5831 příspěvků moje polička 01. března 2020 19:04

Garfie No vida! A jak stare jsou deti?

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 01. března 2020 19:07

MP Marge Které?  Ty opravdové 11 a 7, myslím že imaginární budou +/- stejně...

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 01. března 2020 20:22
Reakce na Garfie:

Tomík a Laura, s dětma to táhnou už několik let!! My odkojené Šestým smyslem z toho nemáme nejlepší pocit...

Mne jednou syn tak vehementne tvrdil, ze v hale nekdo stoji, ze jsem se opravdu hodne bala.

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 01. března 2020 20:30

Lamicka Já si zase pamatuju, jak syn jednou jako miminko strašně plakal, ležel na přebalováku a najednou jako když utne, zadíval se do jednoho rohu na stropě a úplně se rozzářil, začal se smát a natahovat tam ruce, bylo to taky dost zvláštní...

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 01. března 2020 20:48

Garfie to teda

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 01. března 2020 20:50

Garfie Příbuzní mají starou chalupu a v  jedné místnosti houpaci křeslo,  ktere tam zůstalo po nějakém předchozím majiteli.  Maji dva chrty, kteří čas od času na to křeslo začnou štěkat a nechtějí se k němu přiblížit.  Viděla jsem to na vlastní oči,  ti psi byli fakt jak vymeneni. 

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 01. března 2020 21:03

Kora Zvláštní, viď? Moje kamarádka má zase kočku, která se čas od času naježí a začne prskat na jedno místo na zdi...

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 01. března 2020 21:09
Reakce na Garfie:

Lamicka Já si zase pamatuju, jak syn jednou jako miminko strašně plakal, ležel na přebalováku a najednou jako když utne, zadíval se do jednoho rohu na stropě a úplně se rozzářil, začal se smát a natahovat tam ruce, bylo to taky dost zvláštní...

​Brrr! Naše mimino se naštěstí takhle směje na závěsy. A doufám, že mu jako kamarádka bude stačit naše fenka, a žádných imaginárních nebude třeba. 

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 01. března 2020 21:12

Btw, na tohle téma vyšla kniha Bouda na hororu. Majitelka chalupy v ní popisuje přesně podobné příhody, co se jí a rodině ve stavení děly. Příjemně mrazivé. 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 01. března 2020 21:14

Zacinam byt rada, ze jsem na tyhle jevy uplne tupa a ze je to zrejme dedicne, protoze kdyby si deti povidaly s nekym neviditelnym, spala bych az nadosmrti s rozsvicenou lampickouStacilo mi, ze jsem chvili bydlela s klukem, co mel nejakou poruchu, a slysela jsem, jak si vedle povida a meni hlasy...

Offline Tak Betty
Avatar
5010 příspěvků moje polička 01. března 2020 21:46

dzizisketa tvému Tondovi nebude  stačit fenka, najde si skutečné kamarády.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 01. března 2020 21:57

Garfie já už to tu možná psala, jak kamarádčina kočka i mimino měli velmi kladný vztah k jednomu rohu v ložnici, kdy kočka si tam chodila lehat a předla a dítě se tím směrem často koukalo a smálo. Pár týdnů z toho nespala, pak prohodila ložnici s dětským pokojem a všichni jsou spokojení

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 01. března 2020 22:36

Garfie Taky s náma bydlel dost dlouho Karel. Trochu mě děsilo, že mu bylo 40, měl dvě děti a hrál fotbal. Občas nás ty informace o příteli zarazily. Třeba při jízdě autem, kdy syn vykřikl "Jé, tady to prý Karel zná, byl tady lyžovat s dětma." a za zatáčkou sjezdovka.