"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 28. února 2020 18:02

MP Marge To je přesné. Také jsme to s kamarádkou zkoušely a vzhledem k místu, kde jsme se do toho pustily, jsme se pak bály usnout. Od té doby nikdy více. A ta vaše místní malá holčička - to jako fakt? Nebojíš se tam, zvláště právě, když se barák vylidní? 

Offline MP Marge
Avatar
5793 příspěvků moje polička 28. února 2020 18:07

whiskas Ne, ona nic nedela. My o ni nikomu nerikame, takze je zajimave, kolik nasich klientek ji nezavisle na sobe videlo/slyselo. 

My jsme v baraku tri. Ja a jedna kolegyne ji slysime. Druha kolegyne neslysi nic. Zadna z nas nikdy nic nevidela. Ale klientky leta hlasi malou holcicku s vlnitymi vlasy a v bilych satickach. 

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 28. února 2020 18:08

MP Marge Normálně mě z toho mrazí ... 

Offline Garfie
Avatar
23990 příspěvků moje polička 28. února 2020 18:13

MP Marge Já už bych to taky nikdy nedělala. Mimochodem ten náš zážitek skončil tak, že najednou, v polovině slova nám sklenička napsala tři šestky a odmlčela se. Už jsme to neopakovali a po zbytek pobytu se všichni báli!! 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 28. února 2020 19:08

MP Marge Garfie A máte na to nějakou teorii s kým nebo s čím jste se to vlastně spojily?

Offline Garfie
Avatar
23990 příspěvků moje polička 28. února 2020 19:32

Kora Já nad tím aktuálně nijak nepřemýšlím, spíš se to snažím vytěsnit, je to už dávno. Ale tehdy mi to hodně viselo v hlavě, kupovala jsem si i různé knížky o bílé a černé magii a okutlismu a tak (a pojí se s tím další zvláštní historka, ale už mě tady asi budete mít za úplného magora ), v devadesátých letech vycházelo spoustu takového braku...vyčetla jsem, že přivolat jdou jen zlé síly, pokud přijdou dobré, budou potrestány, takže jsem si raději žádné teorie nevytvářela. 

Offline MP Marge
Avatar
5793 příspěvků moje polička 28. února 2020 19:37

Kora Ja zustavam nazorove neutralni, ale od lidi, kteri se tim zabyvaji, casto slycham, ze se skrz ritualy jako "vyvolavani duchu" do naseho sveta  pokousi proniknout negativni energie. Treba to, co se v Bibli popisuje jako "necisty duch" nebo "demon". Jeden krestansky lec volnomyslenkarsky pastor mi na zaklade toho vysvetlil, ze to je prave jeden z duvodu proc krestanstvi podobne aktivity nedoporucuje, ba primo zakazuje - protoze to pro bezneho obcana muze byt nebezpecne. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 28. února 2020 19:39

Garfie no právě,  tohle jsem taky někde vycetla.  Ze vyvolás vždycky zlo a není radno si s tím zahrávat.  Ale nikdy jsem se nesetkala s nikým kdo by to skutečně zažil.  Mě teda zamrazilo, že jak u tebe tak u MP Marge se tam.nejakym způsobem objevil ten ďábel. 

Omlouvám se, jestli ti vadí o tom psát klidně na to kašli.  

Offline MP Marge
Avatar
5793 příspěvků moje polička 28. února 2020 19:41

Kora Kdepak by mi to vadilo! Ja jsem na zaklade sveho zazitku napsala pred lety (v anglictine) povidku, a momentalne ji edituju, abych ji mohla vydat na Kindle! Tak treba vas tady nalakam, at si ji koupite

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 28. února 2020 19:44

MP Marge asi to tak může být.  Každopádně je to zajímavé. 

Offline MP Marge
Avatar
5793 příspěvků moje polička 28. února 2020 19:45

Kora No, ten dabel me prave taky hodne znervoznuje

Jeste jsem slysela teorii, ze ono ne ze by to neslo, kontaktovat nekoho po smrti, ale vetsina dusi se po smrti nepoflakuje kolem, ale odejde tam nekam, kam se po smrti chodi - takze lide se pak snazi spojit se s nekym, kdo uz neni k dispozici, a tim prave otviraji dvere vselijakym negativnim jevum. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 28. února 2020 19:45

MP Marge já rozhodně.

Offline MP Marge
Avatar
5793 příspěvků moje polička 28. února 2020 19:49

Kora Tak ja dam vedet, az bude! Ale prvni bude povidka, take na zaklade skutecne udalosti, jak jsem se opila na diskotece absintem, a pak jsem po zbytek noci mluvila plynnou nemcinou, ackoliv nemecky vubec neumim, a letela jsem ve snehu bosa na nadrazi zachranit deti z transportu do Terezina. To byl taky zajimavej zazitek

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 28. února 2020 19:51

MP Marge A ty negativní jevy se pak vydávají za někoho jiného,  v Tvém případě babičku.  A snaží se tak proniknout sem. 

To je fascinující fantasmagorie,  ale evidentně se to děje. 

Offline Garfie
Avatar
23990 příspěvků moje polička 28. února 2020 19:51

MP Marge Sakra, taky bych svoje zážitky měla zúročit!

Kora Ne, to je v pohodě, zrovna tohle mi moc nevadí, jen mám strach, že si mě tady každý zařadí do kategorie podivínka  Je to zajímavé a moc dobrý pocit jsem z toho neměla. Vyvolaly jsme tehdy těch duchů, nebo co to bylo, víc-jeden tvrdil, že mě zná z minulého života a že jsem byla nedaleko upálená, byla to fakt celkově dost nepříjemná zkušenost. Dneska bych to utla hned, ale tehdy nám bylo kolem těch 18ti a asi jsme na sebe tak vzájemně dělali ramena. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 28. února 2020 19:54

MP Marge tak to je hustý.  

Mluvit plynulou němčinou by se mi občas hodilo,  teda spíš přes den. Zkusím absint.

Offline MP Marge
Avatar
5793 příspěvků moje polička 28. února 2020 19:57
Reakce na Kora:

MP Marge A ty negativní jevy se pak vydávají za někoho jiného,  v Tvém případě babičku.  A snaží se tak proniknout sem. 

To je fascinující fantasmagorie,  ale evidentně se to děje. 

​No me hlavne fascinovalo, jak to "neco" vedelo veci, ktere kamaradka fakt vedet nemohla, treba jak se jmenovala babiccina babicka, nebo kluk, se kterym prisla babicka o panenstvi. I letopocty to znalo! To me vydesilo asi nejvic, protoze jak to vysvetlit, ze jo

Offline MP Marge
Avatar
5793 příspěvků moje polička 28. února 2020 19:58
Reakce na Kora:

MP Marge tak to je hustý.  

Mluvit plynulou němčinou by se mi občas hodilo,  teda spíš přes den. Zkusím absint.

​No, moc to nedoporucuju

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 28. února 2020 19:59

Garfie podivinka určitě ne. Každý tuhle chopnost nemá. Prijde mi to hodně zajímavý. Ale nepouštěla bych se do toho asi. Kdysi jsme něco takového zkoušeli a nic. Holt tam nebylo to správný medium. 

Offline MP Marge
Avatar
5793 příspěvků moje polička 28. února 2020 20:00
Reakce na Garfie:

MP Marge Sakra, taky bych svoje zážitky měla zúročit!

Kora Ne, to je v pohodě, zrovna tohle mi moc nevadí, jen mám strach, že si mě taky každý zařadí do kategorie podivínka 

​Ja uz jsem na sebe tady sve sklony k ezoterismu vykecala, tak jsem usoudila, ze uz nemam co ztratit